11 Şubat 2014, Salı 10:50:40

İŞTE PEGASUS'UN YENİ ROTASI

Pegasus Havayolları, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada, bir uçak kiralanacağını duyurdu. Pegasus ayrıca Sabiha Gökçen-Kuveyt seferlerinin de başlatılacağını açıkladı.
  • Ufo ya cvp: evet hepimiz thy ye geçmeyi düşünüyoruz. Thy den daha çok uçup yarı maaşını bile alamıyoruz. Kabin ekibi kokpit ve genel olarak pegasus çalışanlara ciddi anlamda geçinebile eği bir maaş ödemiyor. 2000 tl ye yapılcak iş değil kabin memuru olmak. Thy aç artık şu alımlarını lütfen insanları şu saçma özel şirketlere mahkum etme.
  • KUVEYT'e YapıLacak uçuşlar Çok mutlu etti beni;TŞK Pegasus...sevindirici bir haber bu..biz buradan T.R ye dönmek için büyük paralar ödemek zorunda kalıyorduk;Şimdi ise ülkemin bir şirketi ile seyahat etmek mutluluk verici ki zaten burdan bir çok kuveyt'li pegasusu tercih edecektir ..bu yüzden LÜTFEN ki Bu şirketinizin yararına olacak bir durum ARAPÇA BİLEN ÇALIŞANLAR ALINSIN(( Naçizane Fikrim))..Çünkü buradakiler 50 dil bilsede isteklerini ARAPÇA sunuyor..Yani biraz bu Konuda Kaprisliler;Bu durumu aşarsanız Başarılı olacaksınız Şüphem yok.12 senedir burada yaşayan biri olarak bu haber beni ve burdaki türkleri Çok sevindirecek..AMA fiyatlar PAHALI olduğundan burdaki ARAPLARDA sizi tercih edecektir..SAYGILAR SUNUYORUM HERKESE
  • Kars'a ne zaman sefer konacak
  • Almayı düşündükleri ama sonra iptal edilen 4 tane B737 vardı. Bu uçak acaba o opsiyonlardan birimidir? Birde baya bir ekibin THY'e geçeceği söyleniyor. Bu sene ayrılan oldu mu?
  • İphone 13:26 ryan air eskisi oldugunu nerden gorebiliyorsunuz yanlis anlasilmasin sadece merak ettigim icin internette nasil bulanabiliyor bu bilgi bilmiyorum
  • Bence Ucak kiralamaya gerek yok,Ortagi oldugu Airberlin'den alabilir.Zaten Airberlin her gecen Gün Airbus'a yöneliyor.Elindeki eski Boeing'leride Pegasus'a Kaydirir olur biter.Ha daha Ucuz'a alacaksa malum Ryan Air'in Takalarida Hizmete verebilir.
  • thy sabihadan hergün kuveyt uçuşları vardı zaten uçuşlarda gayet iyi pegasus karlı bi hat açmış bence.sabihadan agrı ve adıyaman uçuş iznini aldı ne zaman uçuşlar başlıcak bilen varmı yeni hatları...
  • thy varsa diğer uçaklar cok zor dolar!!ben thy uçmadıgı yere uçarım..
  • yine mi Ryan Air in eskisini kiralayacaklar bi bitmediniz ya
  • Dün gece 23:10'da SAW'dan kalkan TC-ACP kodlu Köln uçağı Trakya üzerinden 34,000 feet'den geri döndü. 2 saat sonra TC-CPD ile uçuş kodu 397D olarak uçak değiştirerek sefer yeniden yapıldı. Peki ACP'nin geri dönüş nedeni neydi acaba ?. Uçak değiştiğine göre kısa sürede giderilemeyen bir teknik sorun olsa gerek. Bilen var mı?

Pegasus Havayolları, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada, bir uçak kiralanacağını duyurdu. Pegasus ayrıca Sabiha Gökçen-Kuveyt seferlerinin de başlatılacağını açıkladı.

Pegasus'tan yapılan açıklamada:

Şirketimiz Yönetim Kurulunca BBAM Aircraft Management LP firmasından 1 adet B737-800  uçağın 68 aylığına kiralanmasına ve bu doğrultuda nihai kira sözleşmesinin imzalanması için Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdüre tam yetki verilmesine karar verilmiştir.

Şirketimiz, almış olduğu sivil havacılık izinleri çerçevesinde 26.03.2014 tarihinden itibaren İstanbul (Sabiha Gökçen)- Kuveyt tarifeli seferlerine başlayacaktır.

İŞTE PEGASUS'UN YENİ ROTASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Ufo ya cvp: evet hepimiz thy ye geçmeyi düşünüyoruz. Thy den daha çok uçup yarı maaşını bile alamıyoruz. Kabin ekibi kokpit ve genel olarak pegasus çalışanlara ciddi anlamda geçinebile eği bir maaş ödemiyor. 2000 tl ye yapılcak iş değil kabin memuru olmak. Thy aç artık şu alımlarını lütfen insanları şu saçma özel şirketlere mahkum etme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OTELCİ DAYI ~ 7 yıl önce
KUVEYT'e YapıLacak uçuşlar Çok mutlu etti beni;TŞK Pegasus...sevindirici bir haber bu..biz buradan T.R ye dönmek için büyük paralar ödemek zorunda kalıyorduk;Şimdi ise ülkemin bir şirketi ile seyahat etmek mutluluk verici ki zaten burdan bir çok kuveyt'li pegasusu tercih edecektir ..bu yüzden LÜTFEN ki Bu şirketinizin yararına olacak bir durum ARAPÇA BİLEN ÇALIŞANLAR ALINSIN(( Naçizane Fikrim))..Çünkü buradakiler 50 dil bilsede isteklerini ARAPÇA sunuyor..Yani biraz bu Konuda Kaprisliler;Bu durumu aşarsanız Başarılı olacaksınız Şüphem yok.12 senedir burada yaşayan biri olarak bu haber beni ve burdaki türkleri Çok sevindirecek..AMA fiyatlar PAHALI olduğundan burdaki ARAPLARDA sizi tercih edecektir..SAYGILAR SUNUYORUM HERKESE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ksy ~ 7 yıl önce
Kars'a ne zaman sefer konacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UFO ~ 7 yıl önce
Almayı düşündükleri ama sonra iptal edilen 4 tane B737 vardı. Bu uçak acaba o opsiyonlardan birimidir? Birde baya bir ekibin THY'e geçeceği söyleniyor. Bu sene ayrılan oldu mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
İphone 13:26 ryan air eskisi oldugunu nerden gorebiliyorsunuz yanlis anlasilmasin sadece merak ettigim icin internette nasil bulanabiliyor bu bilgi bilmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Takipci ~ 7 yıl önce
Bence Ucak kiralamaya gerek yok,Ortagi oldugu Airberlin'den alabilir.Zaten Airberlin her gecen Gün Airbus'a yöneliyor.Elindeki eski Boeing'leride Pegasus'a Kaydirir olur biter.Ha daha Ucuz'a alacaksa malum Ryan Air'in Takalarida Hizmete verebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw ~ 7 yıl önce
thy sabihadan hergün kuveyt uçuşları vardı zaten uçuşlarda gayet iyi pegasus karlı bi hat açmış bence.sabihadan agrı ve adıyaman uçuş iznini aldı ne zaman uçuşlar başlıcak bilen varmı yeni hatları...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 7 yıl önce
thy varsa diğer uçaklar cok zor dolar!!ben thy uçmadıgı yere uçarım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
yine mi Ryan Air in eskisini kiralayacaklar bi bitmediniz ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 7 yıl önce
Dün gece 23:10'da SAW'dan kalkan TC-ACP kodlu Köln uçağı Trakya üzerinden 34,000 feet'den geri döndü. 2 saat sonra TC-CPD ile uçuş kodu 397D olarak uçak değiştirerek sefer yeniden yapıldı. Peki ACP'nin geri dönüş nedeni neydi acaba ?. Uçak değiştiğine göre kısa sürede giderilemeyen bir teknik sorun olsa gerek. Bilen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000