28 Haziran 2011, Salı 08:00:59

BİLETLERİ ARTIK 'NORMA' SATACAK!

Noktadomains'e ait olan ve 150 bin dolarlık fiyatla açık arttırmaya sunulan ucakbileti.com domaini Norma İnternet aldı...
Geçtiğimiz mart ayında Türkçe alan adları pazarında oldukça ses getiren bir online açık arttırmaya başlanmıştı. Noktadomains'e ait olan ve 150 bin dolarlık fiyatla açık arttırmaya sunulan ucakbileti.com domainine birçok önemli şirket talip olmuştu. Hatta Pegasus'un da bu domaini almak için girişimde bulunduğu söylentiler arasındaydı. 3 aydır süren pazarlıklar sonunda yarış tamamlandı ve hem Türkiye hem uluslararası alanda kalite ödüllerine sahip olan Norma İnternet, 250 bin dolara bu domaini satın aldı.

Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan Norma İnternet Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Ümit Onat, birçok dev şirketin teklif verdiği ucakbileti.com domainini almaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi ve süreci değerlendirdi; '12 Nisan'a kadar süren açık arttırmada değerli birçok şirketle rekabete girmiş hatta 300.000 dolarlık teklif vermiştik. Ancak o dönemde bu iş sonuçlanmadı. Daha sonra yüzyüze toplantılar başladı. Şirket olarak gücümüze ve güvenilirliğimize duyulan itibar sonucu verdiğimiz tekliften daha az bir fiyata, 250.000 dolara, ucakbileti.com'un sahibi olduk. Önümüzdeki günlerde ucakbileti.com hizmete girecek ve tüketicilerimize her zamanki gibi kalite ve memnuniyet odaklı hizmet sunacağız' dedi.
BİLETLERİ ARTIK 'NORMA' SATACAK!

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000