10 Temmuz 2009, Cuma 13:57:38

AĞLAYANIN MALI GÜLENE...

Pegasus Havayolları, Eylül 2008’de iflas eden İspanyol Futuru Havayolları’nın filosunda bulunan bir uçağı aldı.
  • suc lalenin mi yoksa bu yorumları yazmasına izin verenlerin mi, bu sitenin pegasus karsıtı oldugunu dusunuyorum, oyle olmasa objektif olmayan yazıların yazılması konusunda uyarılar olurdu, kalitenizi yanlı kişilere söz hakkı verip dusurmeyin....!!!
  • Lale ne oldu, sesin kesildi. Mahkeme lafını duyunca tırstın değilmi? İsmini saklayarak insanlara hakaret etmek korkakların işidir. Erkekçe ortaya çıkıp aynı yorumları yap da görelim.
  • Pegasus bu ne lalesini derhal mahkemeye vermeli. IP adresinden mutlaka bulunur.
  • ÇATLA LALE .........ZAVALLI YARATIK
  • YA BU LALELİ NEDİR NERDEN ÇIKTI BU ADAM MIDIR KADINMIDIR NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL HERHARDE NATAŞA OLARAK LALELİDE BİR ZAMANLAR ÇALIŞMIŞ OLSAKİ BÖYLE YORUMLAR YAPIYOR , BU KİŞİNİN YORUMLARI DR HAYDAR DÜMEN 'E YAPILAN YAPILAN BAŞVURULAR GİBİ YAZIK VALLAHİ YAZIK BU SİTE HAVACILIK BİLGİLERİNİN PAYLAŞILMASI İÇİN YAPILDIĞINI SANIYORUM LÜTFEN AİRPORT HABER OLARAK DA SİZLER BİR MÜDAHLEDE BULUNUN BU KİŞİYE. SAYGILARIMLA.
  • Haberin başlığı doğru değil bence. Sonuçta iş dünyasında olan şeyler ve batan bir şirketin malını almak yanlış veya ahlaksızca bir şey değil. Olaya lütfen duygusal bakmayalım. Mal zaten o batanın değildiki ağlayanın malı olsun. Aldığı uçakları işletememiş ve borçlarınıda ödeyememiş. Çok basit bir meseleyi üyütmeyelim. Ucuza alındıysa tebrik etmek lazım sadece.
  • Bence dava açılmaya bile değmez bu zavallıya.Kim bu ya,işi gücü pegasus ile uğraşmak insan haset olurda bu derece olmaz ki,işi bu boyuta getirmez ki resmen katil muamelesi yapıyor.Adamlar uçak almışlar,hayırlı olsun,allah kaza bela vermesin diyeceği yerde havlıyor sadece...Bu olay ile Muhsin başkan ile ne alakası var...TERBİYESİZ...
  • lalaleli acaba senin sözlerinle aldığın ahlar seni nasıl kurtaracak muhsin başkan vefatı pegasus ve medair ailesinden daha fazla kimseyi üzmedi ancak bu olay hakkında yorum yapmak sana hiç kalmadı hakkında yakında dava açılacak fazla konuşma istersen.
  • Seni Allaha havale ediyorum Laleli.Sana başka birşey denmez bu vakitten sonra..
  • "Muhsin Başkan"ın ailesini, sevenlerini ve Türk milletini de ağlattılar. Bakalım onların âhları da yanlarına kalacak mı? Bakalım "cici baba"lar kurtarabilecek mi bu ağır vebalden?..

Küresel ekonomik kriz nedeniyle 9 Eylül 2008’de operasyonlarını durduran İspanyol Futura Havayolları, bir dönem Pegasus Havayolları’nın gündemini meşgul etmişti.

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı, zor durumdaki İspanyol şirket ile ilgilendiklerini açıklamış, ancak gizli yürütülen görüşmelerin ortaya çıkmasına sinirlenen Sabancı, satın alma fikrinden vazgeçtiğini açıklamıştı.

Ancak Sabancı, satın alamadığı şirketle görüşmelerini sürdürdü. Filosunda 32 uçak bulunan şirket, uçaklardan 15’ini Amerikalı leasing firması GECAS’a geri gönderirken kalan uçakları da birer ikişer elinden çıkarmaya başladı.

Şirketin uçaklarından birini de Pegasus Havayolları aldı. Boeing-737-800 tipi uçağa, TC-AAR kuyruk tescili verildi.

Geçtiğimiz aylarda ekibiyle birlikte kiralanan ve Sunexpress Havayolları adına uçan Futura Havayolları’nın bir uçağına İspanyol Maliye Bakanlığı’nın talimatıyla Antalya’da el konulmuştu.

AĞLAYANIN MALI GÜLENE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 13 yıl önce
suc lalenin mi yoksa bu yorumları yazmasına izin verenlerin mi, bu sitenin pegasus karsıtı oldugunu dusunuyorum, oyle olmasa objektif olmayan yazıların yazılması konusunda uyarılar olurdu, kalitenizi yanlı kişilere söz hakkı verip dusurmeyin....!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Lale ne oldu, sesin kesildi. Mahkeme lafını duyunca tırstın değilmi? İsmini saklayarak insanlara hakaret etmek korkakların işidir. Erkekçe ortaya çıkıp aynı yorumları yap da görelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Pegasus bu ne lalesini derhal mahkemeye vermeli. IP adresinden mutlaka bulunur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ÇATLA LALE .........ZAVALLI YARATIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
YA BU LALELİ NEDİR NERDEN ÇIKTI BU ADAM MIDIR KADINMIDIR NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL HERHARDE NATAŞA OLARAK LALELİDE BİR ZAMANLAR ÇALIŞMIŞ OLSAKİ BÖYLE YORUMLAR YAPIYOR , BU KİŞİNİN YORUMLARI DR HAYDAR DÜMEN 'E YAPILAN YAPILAN BAŞVURULAR GİBİ YAZIK VALLAHİ YAZIK BU SİTE HAVACILIK BİLGİLERİNİN PAYLAŞILMASI İÇİN YAPILDIĞINI SANIYORUM LÜTFEN AİRPORT HABER OLARAK DA SİZLER BİR MÜDAHLEDE BULUNUN BU KİŞİYE. SAYGILARIMLA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Haberin başlığı doğru değil bence. Sonuçta iş dünyasında olan şeyler ve batan bir şirketin malını almak yanlış veya ahlaksızca bir şey değil. Olaya lütfen duygusal bakmayalım. Mal zaten o batanın değildiki ağlayanın malı olsun. Aldığı uçakları işletememiş ve borçlarınıda ödeyememiş. Çok basit bir meseleyi üyütmeyelim. Ucuza alındıysa tebrik etmek lazım sadece.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bence dava açılmaya bile değmez bu zavallıya.Kim bu ya,işi gücü pegasus ile uğraşmak insan haset olurda bu derece olmaz ki,işi bu boyuta getirmez ki resmen katil muamelesi yapıyor.Adamlar uçak almışlar,hayırlı olsun,allah kaza bela vermesin diyeceği yerde havlıyor sadece...Bu olay ile Muhsin başkan ile ne alakası var...TERBİYESİZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
lalaleli acaba senin sözlerinle aldığın ahlar seni nasıl kurtaracak muhsin başkan vefatı pegasus ve medair ailesinden daha fazla kimseyi üzmedi ancak bu olay hakkında yorum yapmak sana hiç kalmadı hakkında yakında dava açılacak fazla konuşma istersen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Seni Allaha havale ediyorum Laleli.Sana başka birşey denmez bu vakitten sonra..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
"Muhsin Başkan"ın ailesini, sevenlerini ve Türk milletini de ağlattılar. Bakalım onların âhları da yanlarına kalacak mı? Bakalım "cici baba"lar kurtarabilecek mi bu ağır vebalden?..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000