14 Şubat 2015, Cumartesi 08:50:21

"ORDU- GİRESUN TÜRKİYENİN İFTİHARI"

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ordu-Giresun Havalimanı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
  • Bugüne kadar yapılmış olan en ölü yatırım.
  • Sonra rizeye yapılır derken trabzona kadar hepsi birleştirilir dünyada ilke geçeriz kilometrelerce uzunlukla havalimanı diye karadeniz havalimanı ismi konulur ucu sinopta başlar trabzonda biter :))
  • Pistin uzunlu kac metre dir 747 Alacagiz. O piste ine bilirmi. En az 3000 metre olmasi lazim. Hayirli olsun cok guzel gurur verici
  • İkinci pist 2023 hedefleri kapsamında 2. Or-Gi hava alanında uygulanacakmış. 1. Or-Gi hava alanı da özel uçaklara tahsis edilecekmiş. Zihni Sinir'i aşan projeler üretiyoruz.
  • Yapıyorlar ama ilerisini düşünüyorlar bundan 50 yıl sonrasını. ..yada 20 yıl sonrasını. .Düşünün havacılık alanı çok geniş yer kaplayacak kaplıyor da... Bu airport u madem denize inşa ettin. Ikinci pist ve bağlantılı taksi yolları neden yapılmadı.
  • benim anlamadigim varoglan seye elestiri olmayan seylerede yok bizde geri kaldik bidon kafalar oluyor milet uzaya gidiyor biz niyegidemedik tabi gidemesin herseye buney ne gerek Var kacak olmadi felan filan birakin bu vesveseleri arkadaslar 12 senede bukadar oluyor daha öncekiler daha iyisini yapsaydilar !!!!!!!!
  • Yan ruzgar kokusu geliyor lakin ne ilk nede son yuzlerce ornegi var denize paralel pistlerin. Akillica mi degil. Bu bolgede kolay olmasada dik yapilabilecek yerler aransaydi belki bulunabilirdi. Ama herhalde bakmislardir denize yapmadsn evvel diye umit ediyorum
  • türkün türkiyenin degil anadolu insanının verdigi verginin karadenize peşkeş çekilmesidir bu hükümetin on iki yılda benim şehrime bir tek çakılmış çivisi yoktur hizmette bile ayrımcılık yapan bu zihniyet gerçek ayrımcılıgı körüklemektedir
  • Yan rüzgardan inemeyince ya Samsuna ya Trabzona inerler. Zaten bu alanlara alışık olduklarından sorun oluşturmaz. Kısacası sıkınti yok.
  • Asıl oraya inecek pilotlar iftihar sebebimiz olacak ! Yan rüzgarın sürekli etkili olacağı pist yönü. Kafalar Karadeniz kafası olunca normaldir . Harcanan paramıza yazık . eee ekip Karadenizli olunca öyle hakim rüzgar yönüne filan bakılmaz. havacılık kültürü olmayan halka yaparsın böyle bir meydan onlar da yer .

Kalkınma Bakanı Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ordu programına katılmak üzere Ordu'ya geldi. Davutoğlu'nun programlarının yapılacağı yerlerde incelemelerde bulunan Yılmaz, yetkililerden bilgi aldı. 

Ordu'da AK Parti'nin 5. olağan kongresinin yapılacağını anımsatan Bakan Yılmaz, çok muhteşem bir kongrenin gerçekleşeceğini belirtti. Kongreye çok iyi hazırlık yapıldığının ortada olduğunu vurgulayan Yılmaz, "İnşallah bu iki güzel hadiseye hep birlikte tanıklık edeceğiz. Hem yeni Doğu Karedeniz Bölgesi eylem planımızın hem de kongremizin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Ordu'da devam eden yatırımlar Ordu'da devam eden ve yapılması planlan projelere de değinen Bakan Yılmaz, şöyle konuştu: "Ordu'da yatırımlarımız gayet iyi noktada. Ordu büyükşehirlerimizden biri, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızla çok çalışmaya başladı. Bilindiği üzere bu yıl hiçbir ilde olmayan uygulamayı Ordu'ya aldık, stat projesi. Bu stadın değeri 100 milyon lira. Bu sene yatırım programına girmiş oldu. İnşallah bu stadın gerçekleşmesiyle Ordu, şehirleşme açısından da farklı bir imkana kavuşacak. Ordu'nun yaşam kalitesinin artması adına çok önemli bir proje."

Ordu-Giresun Havalimanı Projesi Türkiye'nin ve Avrupa'nın deniz üzerine kurulan ilk havalimanı ile ilgili de konuşan Bakan Yılmaz, "Devasa bir projemiz daha var. Ordu-Giresun Havalimanı, Türkiye'nin iftihar ile dünyaya anlatabileceği önemli projelerden birisi. O da yakın zamanda tamamlanacak ve hizmete girecek" ifadesini kullandı.

"ORDU- GİRESUN TÜRKİYENİN İFTİHARI"

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bugüne kadar yapılmış olan en ölü yatırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Sonra rizeye yapılır derken trabzona kadar hepsi birleştirilir dünyada ilke geçeriz kilometrelerce uzunlukla havalimanı diye karadeniz havalimanı ismi konulur ucu sinopta başlar trabzonda biter :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Pistin uzunlu kac metre dir 747 Alacagiz. O piste ine bilirmi. En az 3000 metre olmasi lazim. Hayirli olsun cok guzel gurur verici

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
İkinci pist 2023 hedefleri kapsamında 2. Or-Gi hava alanında uygulanacakmış. 1. Or-Gi hava alanı da özel uçaklara tahsis edilecekmiş. Zihni Sinir'i aşan projeler üretiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yapıyorlar ama ilerisini düşünüyorlar bundan 50 yıl sonrasını. ..yada 20 yıl sonrasını. .Düşünün havacılık alanı çok geniş yer kaplayacak kaplıyor da... Bu airport u madem denize inşa ettin. Ikinci pist ve bağlantılı taksi yolları neden yapılmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
benim anlamadigim varoglan seye elestiri olmayan seylerede yok bizde geri kaldik bidon kafalar oluyor milet uzaya gidiyor biz niyegidemedik tabi gidemesin herseye buney ne gerek Var kacak olmadi felan filan birakin bu vesveseleri arkadaslar 12 senede bukadar oluyor daha öncekiler daha iyisini yapsaydilar !!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yan ruzgar kokusu geliyor lakin ne ilk nede son yuzlerce ornegi var denize paralel pistlerin. Akillica mi degil. Bu bolgede kolay olmasada dik yapilabilecek yerler aransaydi belki bulunabilirdi. Ama herhalde bakmislardir denize yapmadsn evvel diye umit ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 9 yıl önce
türkün türkiyenin degil anadolu insanının verdigi verginin karadenize peşkeş çekilmesidir bu hükümetin on iki yılda benim şehrime bir tek çakılmış çivisi yoktur hizmette bile ayrımcılık yapan bu zihniyet gerçek ayrımcılıgı körüklemektedir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir Çalışan ~ 9 yıl önce
Nankör olmamak lazım. Bir bakmak lazım etrafa. "Bir çakılmış çivi yok" demek için elini vicdanına koyup düşünmek ve etrafı iyice kontrol etmek lazım.... Bu memlekette bu hükümetin çivi çakmadığı yer yok....
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yan rüzgardan inemeyince ya Samsuna ya Trabzona inerler. Zaten bu alanlara alışık olduklarından sorun oluşturmaz. Kısacası sıkınti yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 9 yıl önce
Asıl oraya inecek pilotlar iftihar sebebimiz olacak ! Yan rüzgarın sürekli etkili olacağı pist yönü. Kafalar Karadeniz kafası olunca normaldir . Harcanan paramıza yazık . eee ekip Karadenizli olunca öyle hakim rüzgar yönüne filan bakılmaz. havacılık kültürü olmayan halka yaparsın böyle bir meydan onlar da yer .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pas geçmeden ~ 9 yıl önce
Sen olsan pisti kuzey-güney doğrultusunda mı yapardın?
:) ~ 9 yıl önce
Senin kafa ne kafası acaba merak ediyorum?? Havacılıkla nasıl bir ilişkin var?
TR ~ 9 yıl önce
Sana ilkokulda öğretmediler mi Karadeniz'de dağların denize paralel olduğunu.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000