23 Ağustos 2010, Pazartesi 08:41:40

Başbakan'dan OR-Gİ müjdesi...

Haftasonu çıktığı Karadeniz turunda, Ordu'da iftar yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ordu ve Giresunluların özlemle beklediği havaalanı konusunda, "En geç Mart ayında temelini atmayı hedefliyoruz" dedi.
  • Yoktur kimseden bir beklentim bir çıkarım. Her kim bu memleket için bir çivi çaksın ellerinden öperim. Yollarımız yapıldı, Ordu ve Giresun Üniversitemiz kuruldu, bir de havaalanımız yapılınca seyredin Ordu ile Giresun'un kalkınmasını. İleride sizin çocuklarınız da dua edecekler. Selam ve saygılarımla.
  • Recep Amca'yi pek bir yüceltmissin hayrola? Tesadufe bak ki temeller tam da seçim ayi olan Mart'ta atilacakmis.....Hi-hi evet. Daha depreme dayanikli binalar yapmiyoruz, hizli tren raydan çikiyor, devlet yapim adam gibi denetlemiyor , kontrol etmiyor bir de denize havaalani yapacak. Oldu.Carsamba havaalanini kullanin kardesim. Bir ordulu olarak hiç sikayetim yok havaalani yok diye. Havaalanindan once tepelere yapilan TOKI'nin dogaya nasil tokat gibi yapistigindan sikayetçiyim.
  • Sözünün eri, söyledikleriyle doğru, bugüne kadar kimsenin yapamadıklarını yapan, saygın, yaptıkları ile muhalefeti ümitsizliğe düşüren, insanı yaşatan, büyük insan. OR-Gİ havaalanının temeli Mart 2011 de atıldığında bakalım ne diyecekler, ar damarı olanların utanması gerekecek.
  • yaw olmayacak duaya amin demeye devam ediyosunuz ne kadar cahil insanlarsınız olmaz bu iş ....ama inadına TRABZON hava limanı ...anlayana
  • Boşuna laf üreterek vakit geçirmeyin. Solcular olarak bir şey yapacaksanız, gelin yapın. Yıllardır solcu Ordu belediyesi engelledi. Şimdi AKP gelmiş, yapacağım diyor. Müjde veriyorsunuz olmaz, Recep bey gidici diye. Gidici de olsa Mart 2011'den önce gitmez. Tabii sizin başka bildikleriniz yoksa. Bırakın adamları yapacaksa yapsınlar. Adamlar ne vaat ettiyse yaptı, bırakın bunu da yapsın. İştahını kaçırmayın. Siz yine oy vermeyin, çalışın seçimi kazanın. Eğlenceden başınızı alıp vakit bulabilirseniz, biraz da AKP karşıtı akıllı propaganda yapın, düşürün adamları. Yaptığınız propagandalar da AKP'ye hizmet ediyor. ORGİ olacak, siz de gelip o havaalanını kullanacaksınız.
  • Bekleyelim ve Mart 2011'de görelim. İşe siyaset bulaştırmaktan ne zaman vaz geçeceksiniz? Havacı mısınız yoksa siyasetçi mi? Siyasetinizi lütfen gidin ilgili sitelerde yapın. AKP aleyhine dönmüş olan yıllar öncesinin Ordulu ve Giresunlusu sizin sayenizde uyandı ve geri dönüş yaptı. Seçim sonuçlarına bakarsanız durumu daha iyi görürsünüz. Ordu'ya havaalanını yıllardır CHP'li belediye başkanı önledi. Ordu-Giresın karayolunun Ordu çıkışında sahil tarafındaki alana havaalanı inşası kararlaştırılmış, tapuya istimlak şerhleri düşülmüştü."Oraya havaalanı yaptırtmam" diyen Kazım Türkmen bunu engelledi. Daha sonra Ordu-Sivas karayoluna paralel bir alan bulundu, o da engellendi.Karada yer kalmadı, denize h.alanı yapacaklar, bırakın artık yapı
  • MÜJDELER OLSUN RECEP BEY GİDİCİSİN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI ,ANAYASA,DA TÜRK OLARAK KALACAKTIR VE İLK TOKATI REFERANDUMDA HAYIR OYU KULLANARAK VURACAKTIR BOP PROJESİNE HAYIR,BÖLÜNMEYE HAYIR,KARASULARIMIZ VE TOPRAKLARIMIZIN SATILMALARINA HAYIR YARGIYI SİYASİ İKTİDARIN MEMURU YAPMAYA HAYIR PKK İLE İŞBİRLİĞİ YAPAN AKP,YE HAYIR NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ATAM İZİNDEYİZ CUMHURİYET TEKRAR ALEVLENECEKTİR İŞBİRLİKÇİLER BOŞUNA ÜMİTLENMEYİN İSTEDİĞİNİZ OLMAYACAKTIR .
  • Bizim bu Ordu ile Giresun AKP'ye destek vemiyecek, cünkü ikiside senelerce solcular. Recepin yaptığı hep palavradır Ordu ve Giresunları kendi yanına cekmek istiyor. Bu gidişte daha cooook bekleriz havalimanı için.
  • hiçbir şekilde senelerdir or gi için elini kıpırdatmayanlar referandum ve yaklaşan seçim öncesi yatırımlarına başlamışlar evet siyasetçi olmak gerçekten doğru insanların becerebilceği iş değil saygılarımla

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Samsun mitinginin ardından helikopterle geldiği Ordu'da iftar açtı. 19 Eylül Stadı'na inen helikopterden inerek yaya olarak Orta Cami bahçesinde kurulan iftar sofrasına gelen Başbakan Erdoğan, iftarını Ordulularla birlikte açtı.

Başbakan Erdoğan iftarını açtıktan sonra kürsüde iftar alanında kendisini bekleyen Ordululara hitap etti.

OR-Gİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Ordu ve Giresunluların özlemle beklediği havaalanı konusunda müjdeli konuşan Başbakan Erdoğan, "OR-Gİ'nin proje çalışmaları yılbaşına kadar bitiyor. 2011'in ilk çeyreğinde, en geç Mart ayında temelini atmayı hedefliyoruz. Böylelikle Ordu ve Giresun'un bir sorununu da çözmüş olacağız" dedi.

İftarın ardından AK Parti Ordu İl binasının açılışına katılan Erdoğan, karayoluyla Giresun'a geçti.

 

Başbakan'dan OR-Gİ müjdesi...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 12 yıl önce
Yoktur kimseden bir beklentim bir çıkarım. Her kim bu memleket için bir çivi çaksın ellerinden öperim. Yollarımız yapıldı, Ordu ve Giresun Üniversitemiz kuruldu, bir de havaalanımız yapılınca seyredin Ordu ile Giresun'un kalkınmasını. İleride sizin çocuklarınız da dua edecekler. Selam ve saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Recep Amca'yi pek bir yüceltmissin hayrola? Tesadufe bak ki temeller tam da seçim ayi olan Mart'ta atilacakmis.....Hi-hi evet. Daha depreme dayanikli binalar yapmiyoruz, hizli tren raydan çikiyor, devlet yapim adam gibi denetlemiyor , kontrol etmiyor bir de denize havaalani yapacak. Oldu.Carsamba havaalanini kullanin kardesim. Bir ordulu olarak hiç sikayetim yok havaalani yok diye. Havaalanindan once tepelere yapilan TOKI'nin dogaya nasil tokat gibi yapistigindan sikayetçiyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Sözünün eri, söyledikleriyle doğru, bugüne kadar kimsenin yapamadıklarını yapan, saygın, yaptıkları ile muhalefeti ümitsizliğe düşüren, insanı yaşatan, büyük insan. OR-Gİ havaalanının temeli Mart 2011 de atıldığında bakalım ne diyecekler, ar damarı olanların utanması gerekecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yaw olmayacak duaya amin demeye devam ediyosunuz ne kadar cahil insanlarsınız olmaz bu iş ....ama inadına TRABZON hava limanı ...anlayana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Boşuna laf üreterek vakit geçirmeyin. Solcular olarak bir şey yapacaksanız, gelin yapın. Yıllardır solcu Ordu belediyesi engelledi. Şimdi AKP gelmiş, yapacağım diyor. Müjde veriyorsunuz olmaz, Recep bey gidici diye. Gidici de olsa Mart 2011'den önce gitmez. Tabii sizin başka bildikleriniz yoksa. Bırakın adamları yapacaksa yapsınlar. Adamlar ne vaat ettiyse yaptı, bırakın bunu da yapsın. İştahını kaçırmayın. Siz yine oy vermeyin, çalışın seçimi kazanın. Eğlenceden başınızı alıp vakit bulabilirseniz, biraz da AKP karşıtı akıllı propaganda yapın, düşürün adamları. Yaptığınız propagandalar da AKP'ye hizmet ediyor. ORGİ olacak, siz de gelip o havaalanını kullanacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bekleyelim ve Mart 2011'de görelim. İşe siyaset bulaştırmaktan ne zaman vaz geçeceksiniz? Havacı mısınız yoksa siyasetçi mi? Siyasetinizi lütfen gidin ilgili sitelerde yapın. AKP aleyhine dönmüş olan yıllar öncesinin Ordulu ve Giresunlusu sizin sayenizde uyandı ve geri dönüş yaptı. Seçim sonuçlarına bakarsanız durumu daha iyi görürsünüz. Ordu'ya havaalanını yıllardır CHP'li belediye başkanı önledi. Ordu-Giresın karayolunun Ordu çıkışında sahil tarafındaki alana havaalanı inşası kararlaştırılmış, tapuya istimlak şerhleri düşülmüştü."Oraya havaalanı yaptırtmam" diyen Kazım Türkmen bunu engelledi. Daha sonra Ordu-Sivas karayoluna paralel bir alan bulundu, o da engellendi.Karada yer kalmadı, denize h.alanı yapacaklar, bırakın artık yapı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
MÜJDELER OLSUN RECEP BEY GİDİCİSİN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI ,ANAYASA,DA TÜRK OLARAK KALACAKTIR VE İLK TOKATI REFERANDUMDA HAYIR OYU KULLANARAK VURACAKTIR BOP PROJESİNE HAYIR,BÖLÜNMEYE HAYIR,KARASULARIMIZ VE TOPRAKLARIMIZIN SATILMALARINA HAYIR YARGIYI SİYASİ İKTİDARIN MEMURU YAPMAYA HAYIR PKK İLE İŞBİRLİĞİ YAPAN AKP,YE HAYIR NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ATAM İZİNDEYİZ CUMHURİYET TEKRAR ALEVLENECEKTİR İŞBİRLİKÇİLER BOŞUNA ÜMİTLENMEYİN İSTEDİĞİNİZ OLMAYACAKTIR .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bizim bu Ordu ile Giresun AKP'ye destek vemiyecek, cünkü ikiside senelerce solcular. Recepin yaptığı hep palavradır Ordu ve Giresunları kendi yanına cekmek istiyor. Bu gidişte daha cooook bekleriz havalimanı için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
hiçbir şekilde senelerdir or gi için elini kıpırdatmayanlar referandum ve yaklaşan seçim öncesi yatırımlarına başlamışlar evet siyasetçi olmak gerçekten doğru insanların becerebilceği iş değil saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000