06 Nisan 2010, Salı 11:34:26

myTECHNIC'E DEV TALİP

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kurulan ancak beklenen potansiyele ulaşılamadığı için sıkıntıların yaşandığı My Technic, İsviçreli bir yatırımcıya satılıyor.
  • Arkadaşlar çamur atmayı ne kadar çok seviyorsunuz ya yok hortumcudur yok buycudur. 80 milyon dolar kredi alıp bi şirket daha kurduktan sonra Yavuz Bey kredi borcu varken neyi hortumlayacak acaba ? Bu kadar basit ve saçma yorumlar yapmayın.! Hani desenki parayı bankada işletip faizini az az ödüyorlar, onda bile dogruluk payı vardır denebilir ama insanlara çamur atmak bu kadar kolay olmasın lütfen. Mytechnic te şu anda yaklaşık 450 kişi çalışıyor. Bilip bilmeden kafanızdan yorum uydurmayın. Satılma olayına gelince, öyle bir haber yazılmış ki sanki %100 ü satılacakmış gibi... Biraz daha araştırsanız daha iyi olur bence.. Bir de son olarak; Nedense her haberde Yavuz Çizmeci geçmeye başladı. SAS ın haberinde bile.. Neden Acaba!! ??
  • My Technic için bu dedikodular hep çıktı.Umarım bu sefer gerçek olurda oradaki arkadaşlar kurtulur.Çizmeci bu şirketi hortumluyor.Bakımdan gelen paraları personele vermektense kendi hesaplarına aktartıyor.Yani bu şirket ya batana ya da el değiştirene kadar hortumluyor.Orada çalışan arkadaşlara çok yazık oluyor.Paçasını kurtaran şanslı yoksa bu yalanlarla orda çalışmaya devam edenlerin vay haline.Hele bir de yaz sezonu geldi ki şimdi asıl sorunlar ortaya çıkar.
  • myTECHNIC is yourTECHNIC dendi mi, denmedi mi? Son durumu bilen var mı
  • kimse kusura bakmasın ama altın yumurtlayan tavugu kımse kesmez bu haber doğruluk oranı tartısılır bır haber...
  • şu anda yaz mesaisine erken giren çizmeci ve yal....,elindeki personel kaçmasın diye tip kursları ve şirket rahatlıyor imajıyla son kozlarını oynuyor.ama orda hiçbirşeye sesini çıkarmayan CS ve VSM abiler oldukça böle yalanlar atmasınada gerek yok zaten.olan gençlere olyor.gariblerimse böle shtekarlar yüzünden meslekten soğuyorlar:((((
  • hadi hayırlı olsun satıldı iş bitti bu gün
  • mytechnic nezaman sıkıntı yaşasa bu asparagas atılr ortaya geçiştirilir.son yaşananlardan sonra yine aynı senaryo.elinde süründürdüğü genç çocukları tutma taktiği bu.kaç zamandır aynı şey..yok o alacak yok bu alacak gitmeyin bekleyin.resmen umut taciri bunlar.hep yalan hep yalan.mahvettiler adamları..
  • Evet Çizmeci burayı satınca World focus'da parasına göz dikdiğin insanların alacaklarını ödüyecekmisin?Bu dünyanın diğer tarafıda var camide İmam efendi 3 defa soruyor hakkınızı helal ettinizmi diye.3defada hayır diyecek çok insan var.Böyle bir şeyde lütfen yakınlarına,bir muhasebecini para ve makbuzla orada bulundurma vasiyetini ver.Ama bence en iyisi hayatta iken bu vazifeni yap ve hiç değilse dua al..
  • Türk gibi başla İngiliz gibi bitir ! Hep aynı ayak oyunları hep aynı senaryo : Her nedense deavmlılığı getiremiyoruz hiç bir işin. Sebep çok basit : Duvarlarımızdaki takvimler ( olmayan takvimlerimiz ) Time Management yapamıyoruz ; planlama ve stratejik planlamamız yok maalhesef. Ne yapacağımızı , ne zaman yapacağımızı , nasıl ve neden yapacağımızı bilmiyoruz ; ama buna karşılık bol keseden cengaverlik yapılıyor bu ülkede.
  • yani master caution'a bastığında "mali problem" ışığı mı yanıyor diyorsun kardeşim :))

Dünyanın en büyük teknik bakım şirketlerinden İsviçreli SR Technic, My Technic’i satın almak için harekete geçti.

Lufthansa Teknik’ten sonra Avrupa’nın ikinci büyük teknik bakım şirketi olan SR Technic, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki My Techinc’i almak için sürdürdüğü görüşmelerde son aşamaya geldi.

Türkiye’nin MNG Teknik ile birlikte iki özel teknik bakım şirketinden biri olan My Technic, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarından büyük payı kapabilmek için kurulmuştu. Ancak, kriz döneminde zor günler geçiren My Technic, bir türlü beklenen başarıyı yakalayamadı.

My Technic’in ortakları arasında TÖSHİD eski Başkanı ve ACT Havayolları’nın sahibi Yavuz Çizmeci de bulunuyor.

©AirportHaber Özel

myTECHNIC'E DEV TALİP

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 14 yıl önce
Arkadaşlar çamur atmayı ne kadar çok seviyorsunuz ya yok hortumcudur yok buycudur. 80 milyon dolar kredi alıp bi şirket daha kurduktan sonra Yavuz Bey kredi borcu varken neyi hortumlayacak acaba ? Bu kadar basit ve saçma yorumlar yapmayın.! Hani desenki parayı bankada işletip faizini az az ödüyorlar, onda bile dogruluk payı vardır denebilir ama insanlara çamur atmak bu kadar kolay olmasın lütfen. Mytechnic te şu anda yaklaşık 450 kişi çalışıyor. Bilip bilmeden kafanızdan yorum uydurmayın. Satılma olayına gelince, öyle bir haber yazılmış ki sanki %100 ü satılacakmış gibi... Biraz daha araştırsanız daha iyi olur bence.. Bir de son olarak; Nedense her haberde Yavuz Çizmeci geçmeye başladı. SAS ın haberinde bile.. Neden Acaba!! ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
My Technic için bu dedikodular hep çıktı.Umarım bu sefer gerçek olurda oradaki arkadaşlar kurtulur.Çizmeci bu şirketi hortumluyor.Bakımdan gelen paraları personele vermektense kendi hesaplarına aktartıyor.Yani bu şirket ya batana ya da el değiştirene kadar hortumluyor.Orada çalışan arkadaşlara çok yazık oluyor.Paçasını kurtaran şanslı yoksa bu yalanlarla orda çalışmaya devam edenlerin vay haline.Hele bir de yaz sezonu geldi ki şimdi asıl sorunlar ortaya çıkar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
myTECHNIC is yourTECHNIC dendi mi, denmedi mi? Son durumu bilen var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
kimse kusura bakmasın ama altın yumurtlayan tavugu kımse kesmez bu haber doğruluk oranı tartısılır bır haber...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
şu anda yaz mesaisine erken giren çizmeci ve yal....,elindeki personel kaçmasın diye tip kursları ve şirket rahatlıyor imajıyla son kozlarını oynuyor.ama orda hiçbirşeye sesini çıkarmayan CS ve VSM abiler oldukça böle yalanlar atmasınada gerek yok zaten.olan gençlere olyor.gariblerimse böle shtekarlar yüzünden meslekten soğuyorlar:((((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
hadi hayırlı olsun satıldı iş bitti bu gün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
mytechnic nezaman sıkıntı yaşasa bu asparagas atılr ortaya geçiştirilir.son yaşananlardan sonra yine aynı senaryo.elinde süründürdüğü genç çocukları tutma taktiği bu.kaç zamandır aynı şey..yok o alacak yok bu alacak gitmeyin bekleyin.resmen umut taciri bunlar.hep yalan hep yalan.mahvettiler adamları..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Evet Çizmeci burayı satınca World focus'da parasına göz dikdiğin insanların alacaklarını ödüyecekmisin?Bu dünyanın diğer tarafıda var camide İmam efendi 3 defa soruyor hakkınızı helal ettinizmi diye.3defada hayır diyecek çok insan var.Böyle bir şeyde lütfen yakınlarına,bir muhasebecini para ve makbuzla orada bulundurma vasiyetini ver.Ama bence en iyisi hayatta iken bu vazifeni yap ve hiç değilse dua al..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Türk gibi başla İngiliz gibi bitir ! Hep aynı ayak oyunları hep aynı senaryo : Her nedense deavmlılığı getiremiyoruz hiç bir işin. Sebep çok basit : Duvarlarımızdaki takvimler ( olmayan takvimlerimiz ) Time Management yapamıyoruz ; planlama ve stratejik planlamamız yok maalhesef. Ne yapacağımızı , ne zaman yapacağımızı , nasıl ve neden yapacağımızı bilmiyoruz ; ama buna karşılık bol keseden cengaverlik yapılıyor bu ülkede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
yani master caution'a bastığında "mali problem" ışığı mı yanıyor diyorsun kardeşim :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000