24 Mart 2014, Pazartesi 16:03:58

MALEZYA UÇAĞININ DÜŞTÜGÜ KESİNLEŞTİ

Malezya uçağının Avustralya'nın Perth kenti açıklarında düştüğü resmen açıklandı.
  • Bilip bilmeden cahil cahil konuşan şu ileri görüşlü aydın kişiler! Siz neyin peşindesiniz yaa? Size ne arkadaş insanların inançlarından kime Allah rahmet eylesin diyeceğimizi size mi soracağız acaba.. Yobazmış, ilkelmiş, zorbaymış.. Ulan Allah'ın emirlerine karşı geliyosunuz yazıktır günahtır yaa.. Bilmiyosanız bari bir konuyla ilgilide yorum yapmayın yeter bi susun artık herşeyi siz mi biliyosunuz??????
  • Burda bile ayrımcılık!!!!.işte bizi yöneyenlerin bizleri getirdiği nokta bu.BİİİİZZZ VEE ONLAARRRR!!!!
  • Seni ne isini var tayyip?
  • Dinlerine bu kadar düşkün olanlara soru, neden insan hayatını kolaylaştıran bütün icatları gayrimüslümler yapıyor ve müslümanlar kafa yorup,çalışıp, icat yapmaya çalışmıyorlar da neden parayı bastırıp gayrimüslüm icatlarını paşa paşa alıyorlar ve gayrimüslümlere hak ettikleri saygıyı göstermiyorlar ???
  • Allah rahmet eylesin...istisnasiz tum yolculara.
  • arkadaşlar kim nasıl dua ve rahmet dilerse dilesin, elim uçak kazasında ölenlere bende herkesin gönlünce rahmet bulmasını diliyorum
  • Şimi Google Earth'den baktım, inanılmaz uzak bir mesafe. O uçak rotasını değiştiripte Tayland'ın, Endonezya'nın, Malezya'nın hatta Avustralya'nın radarlarını atlatıpta oraya kadar nasıl gelebildi?
  • Çin hükümetinin Pakistan, Afganistan ve İran'dan özür dilemesi gerek. Uçağın İran'da bekletildiğinden nedense çok emindiler... Ölenlerin ailelerine sabır diliyorum uzun bir bekleme sürecinden sonra bir de bu haber...
  • Allah rahmet etsin dersin O bilir kime rahmet edeceğini ne uzatiyosunuz ya. Burda mesele havacılık meselesi. Bakalım ne çıkacak çok enteresan bir olay
  • Asil arastirma simdi basliyor o ucak oraya nasil gitti kacirildi mi vs..

Malezya Başbakanı Najib Razak, bir basın toplantısı düzenleyerek kayıp Malezya Havayolları uçağına ilişkin günlerdir merak edilen açıklamayı yaptı.

Başbakan Razak, Malezya Havayolları uçağının Avustralya'nın Perth kenti açıklarında düştüğünü resmen açıkladı.

Razak, kamuoyunu uçak kazasında ölenlerin yakınlarının acılarına saygı duymaya çağırdı.

BAŞBAKAN ERDOĞAN TELEFONLA ARADI

Öte yandan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Malezya Başbakanı Necip Tun Abdürrezzak ile bir telefon görüşmesi yaptı.

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Erdoğan’ın bugün İstanbul’dan Trabzon’a hareketinden önce gerçekleşen görüşmede, Kuala Lumpur-Pekin seferini gerçekleştirmek üzere havalandıktan sonra kaybolan Malezya Havayollarına ait uçak konusu ele alındı.

Erdoğan’ın, daha önce yazılı taziye mesajı göndermiş olduğu Necip Tun Abdürrezzak’a, telefon aracılığıyla da taziyelerini yinelediği, uçağın bulunması hususunda Türkiye’nin herhangi bir katkısı olacaksa bunu gerçekleştirmeye hazır olduğunu, Türk halkının bu süreçte Malezyalılar’ın yanında bulunduğunu belirttiği öğrenildi.

Malezya Başbakanı Najib Tun Abdürrezzak’ın da kayıp uçağın bulunması için 26 ülkenin katılımıyla arama çalışmalarının halen sürdüğünü belirterek, sergilenen duyarlılıktan dolayı Başbakan Erdoğan’a teşekkürlerini ilettiği bilgisi edinildi.

MALEZYA UÇAĞININ DÜŞTÜGÜ KESİNLEŞTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Bu ne? ~ 9 yıl önce
Bilip bilmeden cahil cahil konuşan şu ileri görüşlü aydın kişiler! Siz neyin peşindesiniz yaa? Size ne arkadaş insanların inançlarından kime Allah rahmet eylesin diyeceğimizi size mi soracağız acaba.. Yobazmış, ilkelmiş, zorbaymış.. Ulan Allah'ın emirlerine karşı geliyosunuz yazıktır günahtır yaa.. Bilmiyosanız bari bir konuyla ilgilide yorum yapmayın yeter bi susun artık herşeyi siz mi biliyosunuz??????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muhabbete bak ~ 9 yıl önce
Burda bile ayrımcılık!!!!.işte bizi yöneyenlerin bizleri getirdiği nokta bu.BİİİİZZZ VEE ONLAARRRR!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Seni ne isini var tayyip?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tek soru ~ 9 yıl önce
Dinlerine bu kadar düşkün olanlara soru, neden insan hayatını kolaylaştıran bütün icatları gayrimüslümler yapıyor ve müslümanlar kafa yorup,çalışıp, icat yapmaya çalışmıyorlar da neden parayı bastırıp gayrimüslüm icatlarını paşa paşa alıyorlar ve gayrimüslümlere hak ettikleri saygıyı göstermiyorlar ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yemliha ~ 9 yıl önce
sevgili arkadaşım, sadece kısa bi araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum, tamam din ilim ifran cahili olbilirsiniz lakın bu araştırmamanız anlamına gelmez, sakın ukalalık olarak da almayınız yazdıklarımı, araştırın islam ve bilim ilişkisini, korkunç bi yanılgı içerisindesin, saygılar,
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Allah rahmet eylesin...istisnasiz tum yolculara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir damla ~ 9 yıl önce
arkadaşlar kim nasıl dua ve rahmet dilerse dilesin, elim uçak kazasında ölenlere bende herkesin gönlünce rahmet bulmasını diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 9 yıl önce
Şimi Google Earth'den baktım, inanılmaz uzak bir mesafe. O uçak rotasını değiştiripte Tayland'ın, Endonezya'nın, Malezya'nın hatta Avustralya'nın radarlarını atlatıpta oraya kadar nasıl gelebildi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet IŞIK ~ 9 yıl önce
Çin hükümetinin Pakistan, Afganistan ve İran'dan özür dilemesi gerek. Uçağın İran'da bekletildiğinden nedense çok emindiler... Ölenlerin ailelerine sabır diliyorum uzun bir bekleme sürecinden sonra bir de bu haber...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
triballaviator ~ 9 yıl önce
Allah rahmet etsin dersin O bilir kime rahmet edeceğini ne uzatiyosunuz ya. Burda mesele havacılık meselesi. Bakalım ne çıkacak çok enteresan bir olay

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Asil arastirma simdi basliyor o ucak oraya nasil gitti kacirildi mi vs..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000