23 Nisan 2014, Çarşamba 09:03:04

KAYIP UÇAK İÇİN ŞOK BİR İDDİA DAHA!

Kuala Lumpur Pekin seferini yaparken 227 yolcu ve 12 mürettebatı ile 8 Mart Cumartesi günü ortadan kaybolan MH370 sefer sayılı kayıp Malezya uçağı ile ilgili 'uçağın bir yere indiği iddiası' ortaya atıldı
  • O uçak hiç bir zaman bulunamıycak böyle dedikodularla olayı kapatıcaklar kim bilir işin arkasında hangi anlaşma var...¿
  • Bu olay asla cozulemeyecek ucak bulanamayacak ve tarihin bir gizemi olarak kitaplarda yerini alacaktir
  • rus gazetelerinde çıkan uçak afganistana indirildi haberi ciddi ciddi araştırılmalı düştügüne dair hiç bir iz yok
  • Yav hee heee
  • Iste cilki cikti derler ya, bu iste...
  • MH 370'i ben kaçırdım.Doğum günümde açıklama yapacağım.....

Kuala Lumpur Pekin seferini yaparken 227 yolcu ve 12 mürettebatı ile 8 Mart Cumartesi günü ortadan kaybolan MH370 sefer sayılı kayıp Malezya uçağı ile ilgili 'uçağın bir yere indiği iddiası' ortaya atıldı.

Kuala Lumpur - Pekin seferini yaparken 227 yolcu ve 12 mürettebatı ile 8 Mart Cumartesi ortadan kaybolan MH370 sefer sayılı kayıp Malezya uçağı ile ilgili 'uçağın bir yere indiği iddiası' ortaya atıldı.

Malezya'da yayınlanan The New Strait Times gazetesinde çıkan bir habere göre, uçağın okyanusa düşmeyip ve bilinmeyen bir yere güvenli şekilde iniş yapmış olabileceği yer aldı.

The New Strait Times ismini açıklamadığı bir kaynağa dayandırarak verdiği haberde, kaynağın "bir yere inmiş olması imkansız değil çünkü uçağa ait hiçbir parça bulunamadı, fakat 20 ülkenin aradığı uçağı tek bir ülkenin saklaması saçma olur" dediğine yer verildi.

Avustralya Başbakanı Tony Abbott, başkent Canberra'da gazetecilere yaptığı açıklamada uçağın indiğine dair hiçbir bilgi almadığını hatırlatarak "Bizim uzmanlarımız uçağın Hint Okyanusu'nda bir yere düştüğünü belirtiyor, yaklaşık 700 kilometre uzunluğunda, 80 kilometre genişliğinde muhtemel düşüş bölgesini belirledik' dedi.

MUHTEMEL ALANIN YÜZDE 80'DEN FAZLASI ARANDI

Hint Okyanusu'nda devam eden arama çalışmalarında, deniz altında enkaz arama çalışmalarını yürüten Bluefin-21 isimli insansız denizaltı, kayıp Malezya uçağının düştüğü belirtilen bölgenin yüzde 80'inden fazlasının aradığı ancak kayıp uçak ile ilgili herhangi bir bulguya ulaşamadığı açıklandı.

Avustralya Deniz Güvenliği Kurumu (AMSA) tarafından yapılan açıklamada, bölgedeki hava şartlarının uygun olmamasından dolayı çarşamba günkü arama çalışmalarının ertelendiği açıklandı. 

ÖLÜM SERTİFİKALARI HAZIRLANIYOR

Malezya Hükümeti'nin MH370 sefer sayılı uçakta bulunanların ölüm sertifikalarını hazırlayıp yakınlarına vermeyi planladığı belirtildi. Kayıp uçağı bir hafta içinde bulabileceklerini tahmin eden yetkililerin ölüm sertifikası hazırlığına karşı çıkan yolcu yakınları, uçağın enkazı bulunamayınca uçaktaki yakınlarının sağ olabileceği ümidi taşıyor. Kayıp uçakta yakınları bulunanlar, yaptıkları açıklamalarda "Karada bulamadık, denizde de hala canlı olabilme ihtimalleri daha mantıklı" olduğunu dile getiriyor ve aramaların uçak bulunana kadar sürdürülmesini istiyor. (Gazetevatan)

KAYIP UÇAK İÇİN ŞOK BİR İDDİA DAHA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
O uçak hiç bir zaman bulunamıycak böyle dedikodularla olayı kapatıcaklar kim bilir işin arkasında hangi anlaşma var...¿

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gizem ~ 9 yıl önce
Bu olay asla cozulemeyecek ucak bulanamayacak ve tarihin bir gizemi olarak kitaplarda yerini alacaktir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 9 yıl önce
rus gazetelerinde çıkan uçak afganistana indirildi haberi ciddi ciddi araştırılmalı düştügüne dair hiç bir iz yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yav hee heee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 9 yıl önce
bozuk plak gibi her günaynı yorum ciddi olsana
CILKI CIKMA DEYIMI ~ 9 yıl önce
Iste cilki cikti derler ya, bu iste...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İ. Ramirez Sanchez ~ 9 yıl önce
MH 370'i ben kaçırdım.Doğum günümde açıklama yapacağım.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000