16 Mayıs 2014, Cuma 08:48:38

KAYIP UÇAK HESAPLARI ALT ÜST ETTİ!

MH370 sefer sayılı uçağın kaybolmasının ardından Malezya Havayolları'nın Çin'deki satışları Mart ayında yaşanan sert düşüşe bağlı olarak arttı.
  • Malezya zarar açıklıyor, yine Thy, Pegasus yorumları yapılıyor. Komiksiniz.
  • 5 yıldır havacılık sektorundeyim, 3 yılı aşkındı bu siteyi takip ederim, her sene ilk çeyrekte Thy zarar açıklar , yıl sonunda da kar açıklar ama hala kendine reset attığını düşündüğüm tipler aynı yorumları yapıyor. Durun musade edin bende yapayım ; - vay efendim agresif büyüyosu -vay efendim kendi uçağı bile yok tuuuuu sizeee -vay efendim Hamdi alavera dalavera ile hesapları kar bandına çektiriyor -vay efendim neden zarar ediyor. Kısacası bık bık bık bık konusmaya devam :)
  • Sözde hiç bir problemi olmayan thy 226 milyon TL açıklamış nası olacak ?
  • Yılın ilk 3 ayı genelde tüm havayolu şirketleri zarar eder. THY nin , aynı dönem için zararı dahada yüksek. Pegasus aynı şekilde. Yıl sonu önemlidir. Malaysıa 5 yıldız lı şirkettir.
  • Ya gerçekten ne oldu bu uçağa......... haberleri kesildi!!!!!!!!! resmen üzerini kapattılar....... Düşen uçağın bir tane parçası bulunmaz mı????? rotschild denen şeytan aile mi işin içinde gerçekten????? yoksa uçak bilinmeyen bir yerde mi???? belkide dünya dışı varlıklar mı????????? herşey söylendi ama koca bir hiç :((((
  • getir temel kotili...bu sıkıntı aşarsın....

The Wall Street Journal'da yer alan habere göre; Havayolu şirketi Perşembe günü 30 Mart'ta sonlanan 3 aylık dönemde net zararının 443.4 milyon ringit (137.8 milyon dolar) olarak gerçekleştiğini açıkladı. Şirket geçtiğimiz yılın aynı döneminde 278.8 milyon ringgit zarar etmişti. Öte yandan şirketin cirosu yüzde 1.7 artarak 3.54 milyon ringgitten 3.6 milyon ringgite çıktı.

Yükselen yakıt fiyatları, operasyonel maliyetler ve istenmeyen kur oranlarından ötürü kendini zor bir yıla hazırlamış olan Malezya Havayolları, kaybolan 370 sefer sayılı uçuşun, şirketin üzerinde ek baskı oluşturduğunu söyledi.

Şirket, Çin'den gelen satışların Mart'ta yüzde 60 civarında düştüğünü açıkladı ve B777-200ER'ın kaybolmasının, Malezya'daki tanıtım etkinliğiyle aynı zamana rastlayarak, bu yıl için planlanan gelirlerin bazılarının da yitirilmesine neden olduğunu belirtti.

Malezya Havayolları, iş modelini ve planlarını yeniden gözden geçireceklerini ve "derinlikli bir değerlendirmenin" devam ettiğini kaydetti.

KAYIP UÇAK HESAPLARI ALT ÜST ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Malezya zarar açıklıyor, yine Thy, Pegasus yorumları yapılıyor. Komiksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
5 yıldır havacılık sektorundeyim, 3 yılı aşkındı bu siteyi takip ederim, her sene ilk çeyrekte Thy zarar açıklar , yıl sonunda da kar açıklar ama hala kendine reset attığını düşündüğüm tipler aynı yorumları yapıyor. Durun musade edin bende yapayım ; - vay efendim agresif büyüyosu -vay efendim kendi uçağı bile yok tuuuuu sizeee -vay efendim Hamdi alavera dalavera ile hesapları kar bandına çektiriyor -vay efendim neden zarar ediyor. Kısacası bık bık bık bık konusmaya devam :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Sözde hiç bir problemi olmayan thy 226 milyon TL açıklamış nası olacak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zarar normal ~ 9 yıl önce
Yılın ilk 3 ayı genelde tüm havayolu şirketleri zarar eder. THY nin , aynı dönem için zararı dahada yüksek. Pegasus aynı şekilde. Yıl sonu önemlidir. Malaysıa 5 yıldız lı şirkettir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilya ~ 9 yıl önce
Ya gerçekten ne oldu bu uçağa......... haberleri kesildi!!!!!!!!! resmen üzerini kapattılar....... Düşen uçağın bir tane parçası bulunmaz mı????? rotschild denen şeytan aile mi işin içinde gerçekten????? yoksa uçak bilinmeyen bir yerde mi???? belkide dünya dışı varlıklar mı????????? herşey söylendi ama koca bir hiç :((((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
basit ~ 9 yıl önce
getir temel kotili...bu sıkıntı aşarsın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000