09 Nisan 2014, Çarşamba 15:55:41

KAYIP UÇAĞIN YOLCULARI YER ALTINDA!

Rus istihbaratı: Kayıp Malezya uçağı kaçırıldı, rehineler Pakistan’da yer altında...
  • rotadaki hava sahaları... telsiz iletişimi?? düştü ne alaka..
  • Montajdir montaj
  • Bence uçak kaçırılmak istenirken yakıtı bitti ve çakıldı,bir ihtimal daha var uçak arızalandı ve pilot bunu farkedip geri dönmek istedi ama yolunu kaybetti iletişimede geçemeyince yakıtı bitti ve denize düştü malesef uçağın kaçırıldığına inanmıyorum
  • kaçırılmış olsa kaçıran örgüt çoktan üstlenirdi olayı .. turşusunu mu kuracak uçağın . ayrıca içeride çok önemli bir adam ya da patent v.b bilgi olsa uçağı niye kaçırsınlar , adamı kaçırırlar ..
  • Berlin den : Bir düşünün o uçakta kaçtane Mühendis vardı ve Elde ettikleri Patent neydi ? Kim ele geçirmek ister böyle birşeyi bir düşünün bu yorumu unutmayın yazın bi kenara ne o uçak nede o yolcular nede en ufak bir ucaga ait parca bulunamayacak .!!!!
  • Yok yok malatya erhac havalımanına ınmıs :))
  • Bu işte bir iş var diyorlar bilge kişiler, 1 ay geçti ya birileri birsey sakliyor ya da örtbas etmeye Calisiyorlar ;(
  • denizin dibinden karakutu sinyali arayanlar kaçırılmış olsa karadan çoktan bulamazlar mıydı !!! bunlar insanlara neden aptal muamelesi yapıyorlar ? gerçi kime diyorum ki kendimiz çok mu temiziz.. hala thy uçağı florya da 75 metrede yatıyor ve ne airport haberin nede tk nın umurunda değil !!!
  • hahaaa...!!! biri rüya görmüş sanırım... :D
  • Bu saatten sonra kaçırılıp olsa bile biz yanlış yaptık diyecek hali yok kimsenin . Olayı ört bas etmek için zaten hepsini öldürecekler.

Rusya medyası, 32 gündür kayıp Malezya Havayolları’na ait yolcu uçağının kaçırıldığı ve rehinelerin Pakistan’da yerin altında tutulduğunu ileri sürdü.

Rusya’nın Sesi radyosunun haberine göre, Rusya istihbarat servisinden otorite sahibi bir kaynak, “Moskovskiy Komsomolets” gazetesine demecinde, Malezya Havayolları'na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağının ‘’Hiç’’ lakaplı bir adam tarafından kaçırıldığını iddia etti. Diğer bazı ülkelerin istihbaratlarının da aynı görüşte olduğunu belirtti.

REHİNELER YERALTINDA İDDİASI

Radyonun haberinde, adının açıklanmasını istemeyen aynı kaynak, Boeing pilotlarını, iÇinde toplam 239 kişinin bulunduğu Malaysia Airlines (Malezya Havayoları) şirketine ait MH-370 sefer sayılı uçağı kaçırmaya zorlayan kişinin adının Hiç (lakap) olduğunu, suç ortakları hakkında henüz hiçbir şey bilinmediğini iddia etti. Söz konusu kaynak, "Boeing-777’de bulunan 20 Asyalı özel uzman daha mart ayında Pakistan’daki yeraltı sığınaklardan birine götürüldü. Uzman rehineler arasında bir Japon var. Uçak yolcuları hâli hazırda sağ salim ve Afganistan’ın Kandahar şehrinin güneydoğusunda dağlık bir bölgede bulunuyorlar. Bazı ülkelerin istihbaratları da aynı görüşte.’’ dedi.

Uçağın kaçırıldığına yönelik iddialar daha önce de gündeme gelmiş ve uçağın İran’da olabileceği ileri sürülmüştü.

8 Mart'ta Kuala Lumpur’dan Pekin’e giderken radardan kaybolan ve 32 gündür haber alınamayan Malezya Havayolları'na ait MH370 sefer sayılı uçağını arama çalışmaları sürüyor.

Ancak tüm arama çalışmalarına rağmen uçağın enkazı yada kara kutusuna ait net bir bulgu bulunmuş değil. Son olarak Çin ve Avustralya, uçağın kara kutusuna ait olabileceği düşünülen sinyal aldıklarını açıklamış ancak bunların da teyide muhtaç olduğu belirtildi.

Uçağa ait kara kutunun pilinin bir ay süreyle sinyal verebildiği ancak bu sürenin bittiği, dolayısıyla uçağın kara kutusunu bulma umutlarının çok az olduğu ifade ediliyor.

Son olarak ise Avustralya devriye uçaklarının, Hint Okyanusu’nun güneyinde, Avustralya’nın batısındaki deniz yüzeyinde 75 bin kilometrekarelik alanda birçok cismi fark ettiği açıklandı.

Öte yandan uçakta 154 Çinli yolcunun yakınları da geçen gece Pekin’deki Lidu otelinde, MH370’in uçuş saatine göre 00.41’de başlayarak, gece boyunca dua etti. (Milliyet)

KAYIP UÇAĞIN YOLCULARI YER ALTINDA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

?? ~ 8 yıl önce
rotadaki hava sahaları... telsiz iletişimi?? düştü ne alaka..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Montajdir montaj

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok yazık ~ 8 yıl önce
Bence uçak kaçırılmak istenirken yakıtı bitti ve çakıldı,bir ihtimal daha var uçak arızalandı ve pilot bunu farkedip geri dönmek istedi ama yolunu kaybetti iletişimede geçemeyince yakıtı bitti ve denize düştü malesef uçağın kaçırıldığına inanmıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bence ~ 8 yıl önce
kaçırılmış olsa kaçıran örgüt çoktan üstlenirdi olayı .. turşusunu mu kuracak uçağın . ayrıca içeride çok önemli bir adam ya da patent v.b bilgi olsa uçağı niye kaçırsınlar , adamı kaçırırlar ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Berlin den : Bir düşünün o uçakta kaçtane Mühendis vardı ve Elde ettikleri Patent neydi ? Kim ele geçirmek ister böyle birşeyi bir düşünün bu yorumu unutmayın yazın bi kenara ne o uçak nede o yolcular nede en ufak bir ucaga ait parca bulunamayacak .!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Yok yok malatya erhac havalımanına ınmıs :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumsuz ~ 8 yıl önce
Bu işte bir iş var diyorlar bilge kişiler, 1 ay geçti ya birileri birsey sakliyor ya da örtbas etmeye Calisiyorlar ;(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk f/s (ordinaryus) ~ 8 yıl önce
denizin dibinden karakutu sinyali arayanlar kaçırılmış olsa karadan çoktan bulamazlar mıydı !!! bunlar insanlara neden aptal muamelesi yapıyorlar ? gerçi kime diyorum ki kendimiz çok mu temiziz.. hala thy uçağı florya da 75 metrede yatıyor ve ne airport haberin nede tk nın umurunda değil !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sevil... ~ 8 yıl önce
hahaaa...!!! biri rüya görmüş sanırım... :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Bu saatten sonra kaçırılıp olsa bile biz yanlış yaptık diyecek hali yok kimsenin . Olayı ört bas etmek için zaten hepsini öldürecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000