08 Nisan 2014, Salı 14:09:08

LUFTHANSA PİLOTLARLA MASAYA OTURACAK

Uzun süreli grevlerin ardından Lufthansa, pilotlara perşembe günü yeniden müzakere masasına oturuyor. Ancak Lufthansa'nın yeni bir öneri sunması beklenmiyor.
  • Lufthansa ne zamandan beri İstanbul-Düsseldorf arası uçuyor ki böyle bir macera yaşamışsın ??? Ayrıca laf söylediğin Almanya'nın icatları kadar Türkiye neyi icat etti veya ediyor ??? Airbus'ın ana üretici ortaklarından biri,Mersedes,Bmw vs kim üretiyor Türkiye mi ??? Abuk sabuk yorumlarını kendine sakla !!!
  • nekadar almanya yanlisi vatandas varmis Türkiyede ! THY ile Lufthansa kiyas bile kabul etmez,suan Türkiyenin ve THY nin en büyük düsmani Almanyadir,her alanda önünü kesmeye calismaktadir.Hic bir zaman bir Dünya devleti olamamis bir Ülke,iki kere tokat yedi hala uslanmadi.Ülkemizle ve THY ile gurur duyun.Lufthansa havada yakiti bitip ilk havaalanina inen bir sirket.! ( kendim yasadim bunu Istanbul-Düsseldorf ucagi .yakit bittigi icin Kölne mecburi inis yapti,soru soran lar azarlandilar Kabindekiler tarafindan !) Almanyayi uzakdan izleyip icine girmeden yorum yapanlar,Ben almanyanin icindeyim.!!
  • Bu herifleri masaya yatirmak lazim !!!...Dünyanin en yüksek maas alan pilotlari !!!
  • Bir de THY'den büyük olduklarını iddia ederler. Bakın THY'de pilotlar grev filan yapabiliyor mu? Neden? Pilotların çoğu yabancı ve iyi para alıyorlar. Luthansa bak da öğren. Sen kim koskoca globally foss kim? Peh.
  • Dayanın Alman meslektaşlarım, greve devam edin. Sizi gönülden destekliyoruz. İhtiyacınız olursa Gezi den arkadaşlarda gelip sizin için piyano çalarlar. Olmazsa kılıç kalkan ekibi de ayarlayabiliriz.
  • Thy pilotlarından ögrensinler grevi bunlarda ne aptalmış yahu )))))))oyy kriz geldi

Geçtiğimiz haftaki üç günlük grev sonrası Lufthansa ve Alman Pilot Sendikası Cockpit, yeniden müzakere konusunda anlaştı.

İki taraftan yapılan açıklamalara göre, görüşmeler perşembe günü yapılacak. Sendika, yeniden ücret artışı ve Lufthansa, Lufthansa Cargo ve Germanwings'e bağlı yaklaşık 5 bin 400 pilotun erken emeklilik konusunda düzenlemeler talep ediyor.

Lufthansa sözcüsü şu ana kadar mevcut öneriler temelinde görüşmelere devam edileceğini söylerken, sendika sözcüsü görüşmelerin içeriğine dair açıklama yapmadı.

Pilotlar, 59 yaşında erken emekli olduktan sonra resmi emekllik yaşına kadar son maaşının yarısını alıyor. Lufthansa yüksek maliyet nedeniyle emeklilik yaşını 65'e çıkarmak istiyor. Sendika buna karşı çıkıyor ve ayrıca yüzde 10 ücret artışı talep ediyor.

Geçen hafta pilotların üç günlük greve gitmesi nedeniyle, 3 bin 800 uçuş iptal edilmiş ve 425 bin yolcu bundan olumsuz etkilenmişti.

Lufthansa finans müdürü Simone Menne, pazartesi akşamı yaptığı açıklamada, grevin yol açtığı zararın on milyon euronun üzerinde olduğunu açıkladı.

LUFTHANSA PİLOTLARLA MASAYA OTURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

!!! ~ 8 yıl önce
Lufthansa ne zamandan beri İstanbul-Düsseldorf arası uçuyor ki böyle bir macera yaşamışsın ??? Ayrıca laf söylediğin Almanya'nın icatları kadar Türkiye neyi icat etti veya ediyor ??? Airbus'ın ana üretici ortaklarından biri,Mersedes,Bmw vs kim üretiyor Türkiye mi ??? Abuk sabuk yorumlarını kendine sakla !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sinan akerman ~ 8 yıl önce
nekadar almanya yanlisi vatandas varmis Türkiyede ! THY ile Lufthansa kiyas bile kabul etmez,suan Türkiyenin ve THY nin en büyük düsmani Almanyadir,her alanda önünü kesmeye calismaktadir.Hic bir zaman bir Dünya devleti olamamis bir Ülke,iki kere tokat yedi hala uslanmadi.Ülkemizle ve THY ile gurur duyun.Lufthansa havada yakiti bitip ilk havaalanina inen bir sirket.! ( kendim yasadim bunu Istanbul-Düsseldorf ucagi .yakit bittigi icin Kölne mecburi inis yapti,soru soran lar azarlandilar Kabindekiler tarafindan !) Almanyayi uzakdan izleyip icine girmeden yorum yapanlar,Ben almanyanin icindeyim.!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Masaya ... ~ 8 yıl önce
Bu herifleri masaya yatirmak lazim !!!...Dünyanin en yüksek maas alan pilotlari !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Globally.. Neydi? ~ 8 yıl önce
Bir de THY'den büyük olduklarını iddia ederler. Bakın THY'de pilotlar grev filan yapabiliyor mu? Neden? Pilotların çoğu yabancı ve iyi para alıyorlar. Luthansa bak da öğren. Sen kim koskoca globally foss kim? Peh.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 8 yıl önce
Dayanın Alman meslektaşlarım, greve devam edin. Sizi gönülden destekliyoruz. İhtiyacınız olursa Gezi den arkadaşlarda gelip sizin için piyano çalarlar. Olmazsa kılıç kalkan ekibi de ayarlayabiliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tru ~ 8 yıl önce
Aynen katılıyorum. Gezi olaylarına gizliden destek verip her türlü yardımı yapan almanyaya çok iyi oldu olay. Gezicilerde ukraynanın düştüğü rezilliğe bakıp iyi görsünler nasıl kullanıldıklarını.
İsim / Rumuz ~ 8 yıl önce
Thy pilotlarından ögrensinler grevi bunlarda ne aptalmış yahu )))))))oyy kriz geldi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
12345 ~ 8 yıl önce
Oksijen israfısın...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000