26 Haziran 2011, Pazar 08:14:21

LUFTHANSA ÇEHRE DEĞİŞTİRİYOR...

Alman Havayolları Lufthansa bünyesindeki Boeing 747 uçaklarının kabinleri tamamen yenilendi...
  • Türkce var mi? Lufthansa'yi gelisme adina kutluyorum ama Türkiye'den ve Türkce konusan (diger cografyalardan) bu kadar yolcusu olan bir sirketin Türkceye yeterince önem vermedigini düsünüyorum.
  • zamani geldide geciyor gibi idi 747 ler icin, malum bizim metrobusteki otobusler gibi idi bu ucaklar. Sinekten yag cikarmasini cokm iyi bilir Almanlar. 40 yil rahat kullanirlar bu 747leri.
Alman Havayolları Lufthansa bünyesindeki Boeing 747 uçaklarının kabinleri tamamen yenilendi. First Class kabinde tam yatar konuma getirilebilen yataklar yenilenirken, ekonomi sınıfında uçak içi eğlence programlarında yenilik yapıldı.

Lufthansa geçtiğimiz yıl A380 tipi uçaklarda First Class için yepyeni standartlar belirledi. Bu doğrultuda kasım ayına kadar on adet Lufthansa Boeing 747-400 uçağı  tamamen yenilenmiş ve First Class kabini daha sessiz ve daha farklı bir atmosfere kavuşturulmuş olacak. Business ve Economy sınıflarındaki yolcular da tümüyle yeniden dekore edilmiş bir kabinde yolculuk edecekler. 
 
Lufthansa Boeing 747-400 uçaklarında yeni bir koltuk konsepti başlattı. Pencere kenarındaki koltuklar tam yatar konuma getirildiğinde yatak boyu iki metrenin üzerine çıkıyor.  Üstün kalite standartlarına uygun şilteler  yolculara konforlu uyku ortamı sunuyor. Böylelikle First Class yolcular ayrı bir koltuğun yanı sıra ayrı bir yatağa da sahip oluyorlar. 

Ses yalıtımı sağlayan perdeler ve halılar sayesinde yolcular huzurlu ve sessiz bir ortamda yolculuk ediyorlar. Ayrıca yolcular yeni 17 inch’ lik ekranlardan uçakiçi eğlence programlarını izleyebiliyorlar. Lufthansa First Class  kabininin dekorasyonunda mat metal aksesuarlar ve deri döşemeler kullanılmış bulunuyor. Isısı ayarlanabilen battaniye ve yastıklar ve içinde ‘’La mer’’ kozmetik ürünlerinin yer aldığı Porsche tasarımlı makyaj çantaları First Class konseptinin diğer özelliklerini oluşturuyor.

Boeing 747-400 tipi uçakların Business ve Economy kabinleri de yeniden dekore ediliyor.  Giriş bölümü modern bir çehreye kavuşturulurken, tuvaletler tamamen yenileniyor. Economy sınıfındaki yolcular bundan böyle uçak içi eğlence programını kendi ekranlarından izleyebilecekler. 
 
Sekiz farklı dilde sunulan zengin film seçenekleri, popüler TV dizileri ve ilginç belgeseller, radyo ve müzik programları ve çocuklara yönelik olarak hazırlanmış programlar uçuşu daha keyifli kılacak. Ayrıca Economy sınıfındaki  yeni koltukların ergonomik tasarımı ve ince sırt dayama bölümleri koltuklar arasındaki mesafeyi beş santimetre artırarak  yolculara daha geniş bir alanda yolculuk etme olanağı sunuyor.
LUFTHANSA ÇEHRE DEĞİŞTİRİYOR...

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Türkce var mi? Lufthansa'yi gelisme adina kutluyorum ama Türkiye'den ve Türkce konusan (diger cografyalardan) bu kadar yolcusu olan bir sirketin Türkceye yeterince önem vermedigini düsünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
zamani geldide geciyor gibi idi 747 ler icin, malum bizim metrobusteki otobusler gibi idi bu ucaklar. Sinekten yag cikarmasini cokm iyi bilir Almanlar. 40 yil rahat kullanirlar bu 747leri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000