13 Mayıs 2013, Pazartesi
Tevfik UYAR
Tevfik UYAR [email protected]
  • Hadı benım tarafım bellı yonetımın adamıyım grev yapmadım grev yapıpda bugun tekrar ucusa donenler ne olacak onlar neyci??onlarada artık bi isim bulma zamanı bana pis pis ucusa gıderken bakan gozler şimdi uçuşta... Grev yapasım geldi bunlar ucuyorsa ben uçmak istemiyorum.
  • SÖYLEYECEK BİR ŞEY BULAMIYORUM. EMİN OLUN Kİ TEMMUZ AYININ İKİNCİ HAFTASI İÇİN AYNI KONUDA BİR YAZI HAZIRLAMIŞTIM. HAKLI VE HAKSIZ, DOĞRU VE YANLIŞLARI AYIRMIŞTIM KENDİ BAKIŞIMA GÖRE. SONUÇ; SİZİNKİ GİBİ ANLAMLI VE DE DOĞRU BİR YAZI ÇIKARAMAYACAĞIMI ANLADIM. YA BİR HAFTA DAHA ÇALIŞACAĞIM, YADA VAZGEÇECEĞİM BU KONUYU YAZMAKTAN. SİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM.OKUDUĞUM EN ANLAMLI YAZIYDI. ÇETİN ÖZBEY
  • Okuduğum en anlamlı köşe yazısı! Teşekkür ederim. Bu yazınız vesilesiyle hissettirdiklerinize minnettarlığımı gösterecek yeterli kelime bulamıyorum. İşte o yüzden yazar değilim :) Hiç birşey yaşamadan sadece oturduğu yerden ahkam kesen, ordan burdan nasıl nema alırım hesabıyla yazan, dahası bu olanlara duyarsız kalıp halen kendine yazar diyebilenler umarım bu kadar kısa ve anlaşılır bir köşe yazısını okuyabilecek kadar OKUR olabilirler. Hani iki satır yazıp tonlarca para kazanırken (!) belki yazmadan önce, gerçekleri araştırıp okuma gereği hissedecek vicdanı hissederler.
  • Bizler calışanlar olarak kimsenin adamı, evladı değiliz.Sizin de çok net ifade ettiğiniz gibi haklarımız için mücadele ediyoruz. Gönül isterdi ki hepimiz bölünmeden korkmadan bu bilinçle hareket ederek ülkemize örnek olabilseydik ve gereksiz çeneleri susturabilseydik.
  • bu duruş çok anlamlı ..teşekkürler kardeş..
  • Biz cok alistik ya yalaka medyaya,arada bir boyle turegi temiz,guzel insanlar cikinca sasiriyoruz..Tesekkurler sayin yazar
  • BEN TARAFSIZIM. HERKESE EŞİT MESAFEDEYİM.
  • Sitenizdeki birilerine örnek olmak dileğimle kutluyorum sizi.
  • Arkadaslar birlik olun sizi kandirmalarina izin vermeyin, grevi uygulayin.. yoksa butun haklarinizi kaybedeceksiniz.
  • Budur! Iste budur!! Böyle insanların sayısı arttıkça, onurlu haysiyetli insanlar da şerefsizler kadar cesur oldukça bu memleketten hiç ümidimi kesmeyeceğim.

TARAFIMIZ BELLİ OLSUN…

Her iki tarafı da haklı ve haksız bulduğum hususlar olsa da, korunması gereken emektir ve grev hakkı kutsaldır.

İyi haftalar,

BU KÖŞEDE GREV VAR!
TARAFIMIZ BELLİ OLSUN…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Tarafdan donenler ~ 10 yıl önce
Hadı benım tarafım bellı yonetımın adamıyım grev yapmadım grev yapıpda bugun tekrar ucusa donenler ne olacak onlar neyci??onlarada artık bi isim bulma zamanı bana pis pis ucusa gıderken bakan gozler şimdi uçuşta... Grev yapasım geldi bunlar ucuyorsa ben uçmak istemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÖZET ~ 10 yıl önce
SÖYLEYECEK BİR ŞEY BULAMIYORUM. EMİN OLUN Kİ TEMMUZ AYININ İKİNCİ HAFTASI İÇİN AYNI KONUDA BİR YAZI HAZIRLAMIŞTIM. HAKLI VE HAKSIZ, DOĞRU VE YANLIŞLARI AYIRMIŞTIM KENDİ BAKIŞIMA GÖRE. SONUÇ; SİZİNKİ GİBİ ANLAMLI VE DE DOĞRU BİR YAZI ÇIKARAMAYACAĞIMI ANLADIM. YA BİR HAFTA DAHA ÇALIŞACAĞIM, YADA VAZGEÇECEĞİM BU KONUYU YAZMAKTAN. SİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM.OKUDUĞUM EN ANLAMLI YAZIYDI. ÇETİN ÖZBEY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:))) ~ 10 yıl önce
Okuduğum en anlamlı köşe yazısı! Teşekkür ederim. Bu yazınız vesilesiyle hissettirdiklerinize minnettarlığımı gösterecek yeterli kelime bulamıyorum. İşte o yüzden yazar değilim :) Hiç birşey yaşamadan sadece oturduğu yerden ahkam kesen, ordan burdan nasıl nema alırım hesabıyla yazan, dahası bu olanlara duyarsız kalıp halen kendine yazar diyebilenler umarım bu kadar kısa ve anlaşılır bir köşe yazısını okuyabilecek kadar OKUR olabilirler. Hani iki satır yazıp tonlarca para kazanırken (!) belki yazmadan önce, gerçekleri araştırıp okuma gereği hissedecek vicdanı hissederler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
km ~ 10 yıl önce
Bizler calışanlar olarak kimsenin adamı, evladı değiliz.Sizin de çok net ifade ettiğiniz gibi haklarımız için mücadele ediyoruz. Gönül isterdi ki hepimiz bölünmeden korkmadan bu bilinçle hareket ederek ülkemize örnek olabilseydik ve gereksiz çeneleri susturabilseydik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teşekkür ~ 10 yıl önce
bu duruş çok anlamlı ..teşekkürler kardeş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
6E ~ 10 yıl önce
Biz cok alistik ya yalaka medyaya,arada bir boyle turegi temiz,guzel insanlar cikinca sasiriyoruz..Tesekkurler sayin yazar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TARAFSIZ ~ 10 yıl önce
BEN TARAFSIZIM. HERKESE EŞİT MESAFEDEYİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şafak Kurnaz ~ 10 yıl önce
Sitenizdeki birilerine örnek olmak dileğimle kutluyorum sizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 10 yıl önce
Arkadaslar birlik olun sizi kandirmalarina izin vermeyin, grevi uygulayin.. yoksa butun haklarinizi kaybedeceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helall!! ~ 10 yıl önce
Budur! Iste budur!! Böyle insanların sayısı arttıkça, onurlu haysiyetli insanlar da şerefsizler kadar cesur oldukça bu memleketten hiç ümidimi kesmeyeceğim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000