06 Mayıs 2019, Pazartesi
Murat HERDEM
Murat HERDEM mherdem@airporthaber.com
  • Almanlar kıskanıyor diyorsunuz .Alman aptalmı bu büyüklükteki hava limanına gerek görmüyor .Nemi yapıyor kendi havalimanlarını daha kullanıma uygun hale getirerek tek bir hava limanına muhtaç bırakmıyor.Biz almandan borç alıp yapmısız .Alman bizden fakir.son olarak söyleyeyim hava limanının yürüyen merdivenlerive kapılarının ona yaptırmısız.
  • Kafana göre sallamak bu kadar kolay mi ya ?
  • Anlatılanlara bakılıarsa Yenı Havaalanı para basıyor eeee hal boyle olunca bu rantı AKP bırakırmı?
  • A-haber izleyenler ve izlemeyenler olarak iki grup tarafindan da yorumlar yazilmis. Hangi yorumu hangi gruptakiler yazmis, bakalim bulabilecek misiniz?
  • Siz ne kadar siyasi bir silahşör olsanız da biz size pabuç bırakmayacağız. Ahl de cezalar TL miydi? Ve iga bu zamana kadar kaç kişiye ceza kesti? Sadece korkusu var uygulama yok ve çok şükür hergün onlarca kaza yok. 30 ile gidiyoruz ama operasyonda aksama yok. İnsan evlenince veya yeni bir eve taşınınca bile alışması zaman alıyorken koskoca Havalimanı taşınmış alışma sürecinde aksamaların olabilmesi doğaldır. Ayrıca bta da bekard dan yıllarca veryansın edenler de sizdiniz. Çünkü siz ekmeğine ihanet eden şükürsüz insanlarsınız. Çalışmak istemeyen çekip gitsin. Biz memnunuz. Çünkü sorumluluklarımız var ve şükrümüzden aciz değiliz. Ayrıca airporthaber in dört koldan saldırıya geçmesinin nedenini açıklayıp açıklamamayı kendi vicdanlarına bırakıyorum.
  • TSA denetimi ne oldu?
  • Adamsan avrupa icatlarını kullanma. Onlar icat yaptı mı koşa koşa tonla para saçıp alıp onlarla birbirinize hava atmayı iyi biliyorsunuz ama !
  • akp zihniyetini de paraları sıfırlarken,kol saatleri,ayakkabı kutularında,askerliği parayla satarken,oy için açılım ayağına terörist destekçileriyle elele meydanlarda şarkılar söylerken,pkk,fetoyu şımartırken,işleri,makamları,paraları kardeşçe paylaştırırken,Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir derken,çocukları gemicikler sahibi olurken,damadı bakan yaparken,millete küfreden yandaş müteahhitleri zengin ederken,kul hakkı yerken ve daha birçok haltı yerken gördük !!!
  • Gavur o kadar kötüyse onların hiçbir icadını da kullanma adamsan.
  • Bu sitede Ahl'deki pahalılık da haber oluyor,eleştiriliyordu o zaman orada yoktun galiba. Ayrıca gelire göre konuş,İngiltere'deki gelirle burası bir mi gafil?

İstanbul Havalimanı'nda neler ucuz neler bedava?

İstanbul Havalimanı CEO’su Kadri Samsunlu, 1200 Amerikan doları ödeyenlerin katılımcı olarak dinleyebildiği özel organizasyonda ‘Sabah işe milli takım forması giyerek geliyoruz’ demiş…

Ama unuttuğu bir şeyler var…

Milli forma giyerek işe gidilen İstanbul Havalimanı’nda…

İşyeri kiraları euro ile…

Yolcu başına ayakbastı parası euro ile…

Apron cezaları dolar ile… (Apronda kaza yaparsan cezası 400 dolar, o da kaza yapanın bir aylık maaşı)

Havalimanına ulaşımda kullanılan otoyol,  milli takımı destekleyen vatandaşa para ile…

Terminalden ekip terminaline ring servisi bile para ile…

Otoyol pahalı, taksi pahalı, otopark pahalı…

İki TL’lik bisküvi 10 TL…

Bir çay bir simit 17 TL…

1 TL’lik bagaj arabası(trolley) kirası 5 TL… (depozitonu almak istesen alamıyorsun çünkü  istasyon sayısı yetersiz. Pes edip paranı zorunlu olarak hibe ediyorsun )

Havacılık işletmelerine her şey eski havalimanından yüzde 30 fark ile…

İyi de burada her şey mi pahalı? Milli takım taraftarlarına bedava bir şey yok mu?

Hiç olmaz mı?

Var tabi…

Mesela mutfakta cirit atan fareleri izleyerek aksiyon keyfi yaşamak bedava…

Salatada marulun, havucun yanına salyongoz bedava, kurtçuk bedava…

Otoyolda gece önüne domuz, tilki, tavşan vs çıkınca adrenalini iliklerine kadar hissetmek bedava…

Pahalılar ve bedavaların yanında bir de ucuzlar var?

Mesela…

Kafana kapıdan 3 kg’lık demir düşme ihtimali ya da servis alanında araç beklediğin sırada otobüsün altında kalma ihtimali veya apronda manevra yapan aracın çarpma ihtimali  olduğu için insan hayatı sudan bile ucuz…

Milli takım forması giyince bunları görmüyor olabilirsiniz ama bakın, yeni havalimanında sadece pahalı şeyler yok… Ucuz hatta bedavaya da bir sürü şey var … Gördünüz mü?

İstanbul Havalimanı'nda neler ucuz neler bedava?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

KAMİL ~ 5 ay önce
Almanlar kıskanıyor diyorsunuz .Alman aptalmı bu büyüklükteki hava limanına gerek görmüyor .Nemi yapıyor kendi havalimanlarını daha kullanıma uygun hale getirerek tek bir hava limanına muhtaç bırakmıyor.Biz almandan borç alıp yapmısız .Alman bizden fakir.son olarak söyleyeyim hava limanının yürüyen merdivenlerive kapılarının ona yaptırmısız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sektör ~ 5 ay önce
Kafana göre sallamak bu kadar kolay mi ya ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taner ~ 5 ay önce
Anlatılanlara bakılıarsa Yenı Havaalanı para basıyor eeee hal boyle olunca bu rantı AKP bırakırmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 5 ay önce
A-haber izleyenler ve izlemeyenler olarak iki grup tarafindan da yorumlar yazilmis. Hangi yorumu hangi gruptakiler yazmis, bakalim bulabilecek misiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
#BAŞARAMAYACAKSINIZ ~ 5 ay önce
Siz ne kadar siyasi bir silahşör olsanız da biz size pabuç bırakmayacağız. Ahl de cezalar TL miydi? Ve iga bu zamana kadar kaç kişiye ceza kesti? Sadece korkusu var uygulama yok ve çok şükür hergün onlarca kaza yok. 30 ile gidiyoruz ama operasyonda aksama yok. İnsan evlenince veya yeni bir eve taşınınca bile alışması zaman alıyorken koskoca Havalimanı taşınmış alışma sürecinde aksamaların olabilmesi doğaldır. Ayrıca bta da bekard dan yıllarca veryansın edenler de sizdiniz. Çünkü siz ekmeğine ihanet eden şükürsüz insanlarsınız. Çalışmak istemeyen çekip gitsin. Biz memnunuz. Çünkü sorumluluklarımız var ve şükrümüzden aciz değiliz. Ayrıca airporthaber in dört koldan saldırıya geçmesinin nedenini açıklayıp açıklamamayı kendi vicdanlarına bırakıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cvp ~ 5 ay önce
Başaramayacaksınız rumuzlu, sahibinin sesi olmak iyi bir şey değil kemiksiz kalırsın sonra ekmeğini haramla kazanan torpilli aktosuncuk.
tSA ~ 5 ay önce
TSA denetimi ne oldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RTE'ye ~ 5 ay önce
Adamsan avrupa icatlarını kullanma. Onlar icat yaptı mı koşa koşa tonla para saçıp alıp onlarla birbirinize hava atmayı iyi biliyorsunuz ama !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aliveli'ye ~ 5 ay önce
akp zihniyetini de paraları sıfırlarken,kol saatleri,ayakkabı kutularında,askerliği parayla satarken,oy için açılım ayağına terörist destekçileriyle elele meydanlarda şarkılar söylerken,pkk,fetoyu şımartırken,işleri,makamları,paraları kardeşçe paylaştırırken,Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir derken,çocukları gemicikler sahibi olurken,damadı bakan yaparken,millete küfreden yandaş müteahhitleri zengin ederken,kul hakkı yerken ve daha birçok haltı yerken gördük !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
volvo'ya ~ 5 ay önce
Gavur o kadar kötüyse onların hiçbir icadını da kullanma adamsan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cvp ~ 5 ay önce
Bu sitede Ahl'deki pahalılık da haber oluyor,eleştiriliyordu o zaman orada yoktun galiba. Ayrıca gelire göre konuş,İngiltere'deki gelirle burası bir mi gafil?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000