22 Nisan 2013, Pazartesi 08:39:56

KLM YENİ KABİN İÇİ DİZAYNIYLA UÇUŞA HAZIR

Hollanda Kraliyet Havayolları KLM’in World Business Class (WBC) kabini Hollandalı ünlü tasarımcı Hella Jongerius tarafından yepyeni bir stil ile dizayn edildi. KLM, World Business Class’da yeni kabin içi dizaynı ile yolcularına ev sıcaklığı ve konforunu vermeyi amaçlıyor.
  • artık sadece uzun destinasyonlarda kar yapabiliyorlar.kısa destinasyonlarda özellikle avrupa içi lowcostlara kaptırdılar.bunu için olmalı uzun destinasyonlara yatırım yapmaya başlamışlar.
  • Once flight attendantlara guleryuzu ogretsinler bide sirket ikramin ne demek oldugunu ogrensin

KLM, yeni dizayn edilmiş  World Business Class (WBC) kabininde tam düz yatan koltuklarıyla yolcularına optimum konfor sağlayacak. Tamamen düz yatabilen koltuklar bölme ile ayrıldığından yolcuların mahremiyetine de önem veriliyor.

Yeni dekorasyonda uçakta konfor hissini sağlamak için daha ışıltılı ve daha sıcak KLM mavisi ile mor, koyu kahverengi, lacivert, kobalt ve koyu gri renkler de kullanıldı. Halılar, panel süsleri, perdeler, aydınlatma, battaniye, yastık ve döşemeler de yeniden dizayn edildi.

KLM, yeni dekorasyonunu ilk etapta 22 adet Boeing 747-400 uçaklarda gerçekleştirecek. Boeing 747-400 uçaklardaki Business Class koltuk sayısı 42’den 35’e düşürülerek, B/E Aerospace tarafından üretilen Diamond koltukları kullanılacak.

KLM, bu yılın Temmuz ayında yeni koltuklarıyla uçmaya başlayacak ve Nisan 2014 tarihine kadar tüm Boeing 747 uçaklarının dekore edilmesi hedefleniyor.

KLM YENİ KABİN İÇİ DİZAYNIYLA UÇUŞA HAZIR

Facebook Yorum

Yorumlar

hamburg/tolga ~ 9 yıl önce
artık sadece uzun destinasyonlarda kar yapabiliyorlar.kısa destinasyonlarda özellikle avrupa içi lowcostlara kaptırdılar.bunu için olmalı uzun destinasyonlara yatırım yapmaya başlamışlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Canuk ~ 9 yıl önce
Once flight attendantlara guleryuzu ogretsinler bide sirket ikramin ne demek oldugunu ogrensin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000