29 Ekim 2021, Cuma 10:53:17

İstanbul Havalimanı'nın 3 yıllık performansı belli oldu

İstanbul Havalimanı'ndan 3 yılda 105 milyona yakın yolcunun uçuş yaptığı, 734 bin 599 uçak seferi gerçekleştirildiği bildirildi.
  • Dünya'nın en modern ve en iyi havalimanidir İstanbul Havalimani
  • Nisan mayıs aylarındada aynı yorumları bekleriz, Gerçi kuşlar öğrendi oradan uçulmayacağını bakalım tüm kuşlar öğrenmiş mi, Bakalım Doğa bu sefer mağlup olacakmı.
  • Ama buraya havalimani yapilmamasi gerekiyor, cok ruzgar var, kus yuvasi var, tas ocaklari var, yapildi ama 3 gun sonra kapanir bence ataturk e geri donulmesi gerekiyor. Ataturk Havalimani sut liman , hic sis olmuyor, hic ruzgar esmiyor, uzerinden hic kus ucmuyor zaten.
  • Tr nin en iyi firmasi ve dünyanın en iyi havalimani çalışanlarına sicak yemek vermeye baslayali 15gun oldu...
  • Bence uzaydan gözükebilen bi heykel yaparsak ülkeye çok daha faydalı bir hizmet vermiş oluruz.
  • Tamam da burası hani gereksiz israftı? Hani hiç uçak inmezdi ? Bunu diyen muhalefet utanırmı? Hadi onlar utanmaz, 10 tane seçim kaybetmelerine rağmen o koltukta otururlar, peki buna oy veren siz havacılara sesleniyorum? Saw a bataklık diyen, oraya uçak inmez diyen, ist a da aynı şekilde yaptırmamak icin elinden geleni yapanlar iktidar olunca havacılık gelişir mi sanıyorsunuz?

İstanbul Havalimanı'ndan 3 yılda 105 milyona yakın yolcunun uçuş yaptığı, 734 bin 599 uçak seferi gerçekleştirildiği bildirildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Havalimanı'nın 3 yılda büyük başarılara imza attığını söyledi ve rakamları paylaştı. Karaismailoğlu yaptığı açıklamada, "25 Ekim tarihi itibarıyla 104 milyon 19 bin 599 yolcuya, 734 bin 599 uçuşa ev sahipliği yapıldı." dedi.

Karaismailoğlu şu ifadeleri kullandı:

Bakan Karaismailoğlu; İstanbul Havalimanı, 3 yılda büyük başarılara imza attı. 25 Ekim tarihi itibarıyla 104 milyon 19 bin 599 yolcuya, 734 bin 599 uçuşa ev sahipliği yapıldı.

İstanbul Havalimanı'nın 3 yıllık performansı belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Selim Kurc ~ 10 ay önce
Dünya'nın en modern ve en iyi havalimanidir İstanbul Havalimani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nisan mayıs, ~ 11 ay önce
Nisan mayıs aylarındada aynı yorumları bekleriz, Gerçi kuşlar öğrendi oradan uçulmayacağını bakalım tüm kuşlar öğrenmiş mi, Bakalım Doğa bu sefer mağlup olacakmı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nasil olur ~ 11 ay önce
Ama buraya havalimani yapilmamasi gerekiyor, cok ruzgar var, kus yuvasi var, tas ocaklari var, yapildi ama 3 gun sonra kapanir bence ataturk e geri donulmesi gerekiyor. Ataturk Havalimani sut liman , hic sis olmuyor, hic ruzgar esmiyor, uzerinden hic kus ucmuyor zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucan adam ~ 11 ay önce
çok biliyorsun ayrıca da çok komiksin !!!
Evet ~ 11 ay önce
Tr nin en iyi firmasi ve dünyanın en iyi havalimani çalışanlarına sicak yemek vermeye baslayali 15gun oldu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 11 ay önce
Bence uzaydan gözükebilen bi heykel yaparsak ülkeye çok daha faydalı bir hizmet vermiş oluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hiç oldu mu şimdi? ~ 11 ay önce
Tamam da burası hani gereksiz israftı? Hani hiç uçak inmezdi ? Bunu diyen muhalefet utanırmı? Hadi onlar utanmaz, 10 tane seçim kaybetmelerine rağmen o koltukta otururlar, peki buna oy veren siz havacılara sesleniyorum? Saw a bataklık diyen, oraya uçak inmez diyen, ist a da aynı şekilde yaptırmamak icin elinden geleni yapanlar iktidar olunca havacılık gelişir mi sanıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anlamadım? ~ 11 ay önce
104 milyon yolcu, büyük başarı vs vs. Neye göre büyük başarı? Mesela Atatürk'ün son üç yılında kaç yolcu kullanmış orayı? Mesela yeni liman Kütahya Zafer havalimanına göre mi büyük başarı. Mesela 20 milyar dolara maloldu, buna değdi mi? Atatürk devam etse aynı yolcu sayısı 20 milyar dolar harcamadan gerçekleşir miydi? Neyse sonuçta Gılışdar. Ssk'yı batırdı, bu muhalifler yok mu! Bak ne güzel ülke uçuyor şimdi (gerçi uçurumdan ama uçuyor)
Havaci ~ 11 ay önce
Haberde mali olarak hangi veri verilmis? Kaca mal oldu burasi, ataturk hava limaninin ustune ne sagladi belirtilmis mi?
Oldu mu ~ 11 ay önce
Bu kafayla gitmeye devam ederseniz ülkenin sonunu getirmeye devam edeceksiniz. Bence sizler hiç yorum bile yapmayın 2023 den sonra ne yapacağınızı düşünün. Nasıl açık ve net mi
37 ci ~ 11 ay önce
siyaset bilmem de buraya yaklaşma yapan benim, ilk iki kıs rahat geçti. açılıştan önceki kıs gibi kar ve fırtına olursa, hava trafiği iki uc gun durur. bu durumda Ataturk meydanının yedek olma özelliği de kaybettirildigi icin ciddi bir kriz ortaya çıkar. ayrıca es dosttan duyuyoruz, dükkan kiraları aynı isletme icin Ataturk tekine göre on katına kadar çıkıyormuş. ciddi bir talan aracı bu havalimanı.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000