23 Haziran 2023, Cuma 15:54:59

İstanbul Havalimanı'nda tatil yoğunluğu

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala 9 günlük tatili İstanbul dışında değerlendirmek isteyenler İstanbul Havalimanı’nda yoğunluk oluşturdu.
  • Herkese iyi bayramlar biz hiçbir zaman bayram tatili yapamıyoruz bu sektörde çalıştığımız için (ailemizde) çok şükür yinede herkes e sağlık mutluluk diliyorum
  • Yoğunluğu oluşturanlar zenginler,iktidar tarafından yaratılan zenginler vs yoksa kötü yönetim sonucu oluşan mevcut ekonomik ortamda sıradan bir işçi,emekli ya da çalışan 9 günlük bayramda uçağı ancak havada görebilir,tatil köyü falan hepten hayal zaten. Hani birileri diyordu ya uçak herkesin her dönemde ulaşım aracı olacak diye ne oldu o sözlere? Eskiden de zengin biniyordu şimdi de o zaman fark ne? Kışın ortasında bir zamanda uçağa binsek ne binmesek ne tatile çıksak ne çıkmasak ne? Gerçi daha vatandaşının et,tavuk,balık,süt ürünleri gibi temel gıda ihtiyacını karşılayamayanlar bunu mu kendilerine dert eder de bunlara oy verenlere müstahak.

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala 9 günlük tatili İstanbul dışında değerlendirmek isteyenler İstanbul Havalimanı’nda yoğunluk oluşturdu.

Bayram tatilini İstanbul dışında değerlendirecek yurttaşlar öğle saatlerinden itibaren İstanbul Havalimanı'nda yoğunluk oluşturdu.

Yoğunluk nedeniyle yolcuların mağdur olmaması için İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA  ekipleri havalimanı girişinde ve terminalde önlemler aldı. Bugün İstanbul Havalimanı'ndan bin 552 sefer düzenleneceği ve 246 bin 994 yolcunun seyahat edeceği öğrenildi.

9 günlük bayram tatilinin ilk günü olan yarın ise bin 510 uçuş planlanırken, 251 bin 737 yolcu havalimanını kullanacak. Pazar günü ise 254 bin 559 yolcunun havalimanını kullanacağı ve bin 583 uçuşun gerçekleştirilmesi planlanıyor.

İstanbul Havalimanı'nda tatil yoğunluğu

Yorumlar

Çalışan ~ 10 ay önce
Herkese iyi bayramlar biz hiçbir zaman bayram tatili yapamıyoruz bu sektörde çalıştığımız için (ailemizde) çok şükür yinede herkes e sağlık mutluluk diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yoğunluk ! ~ 10 ay önce
Yoğunluğu oluşturanlar zenginler,iktidar tarafından yaratılan zenginler vs yoksa kötü yönetim sonucu oluşan mevcut ekonomik ortamda sıradan bir işçi,emekli ya da çalışan 9 günlük bayramda uçağı ancak havada görebilir,tatil köyü falan hepten hayal zaten. Hani birileri diyordu ya uçak herkesin her dönemde ulaşım aracı olacak diye ne oldu o sözlere? Eskiden de zengin biniyordu şimdi de o zaman fark ne? Kışın ortasında bir zamanda uçağa binsek ne binmesek ne tatile çıksak ne çıkmasak ne? Gerçi daha vatandaşının et,tavuk,balık,süt ürünleri gibi temel gıda ihtiyacını karşılayamayanlar bunu mu kendilerine dert eder de bunlara oy verenlere müstahak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000