18 Mart 2022, Cuma 12:14:59

İstanbul Havalimanı'nda herhangi bir aksama yok

İstanbul’da sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı, aralıklarla etkili olurken, İstanbul Havalimanı’nda planlanan uçuşlar sorunsuz şekilde devam ediyor.
  • Her alanda iyi her alanda lider olan havalimanı her zaman ki gibi yakıt çiftliğini ramazan erzak kartı olan bim kartı vermiyor ve dışlıyor 3 yıldır silah parası yok her yıl sözleşme var denilerek 4 ay zam yapmıyor ama her alanda bir numarayız süpersin igaairport
  • aksama olmadığını iptal edilen 10larca uçuşun mahdur yolcularına bi sorsanıza , size neler diyecekler acaba !
  • Seferleri iptal edersek zaten sorun yasanmaz. Okullar olmasa maarifi yonetmek kolay olurdu mentalitesi.
  • 2 damla kar yağdı müsaade edin de bir olumsuzluk yaşanmasın. Sayenizde seferlerin yarısı iptal oldu.

İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı, aralıklarla etkili olurken, İstanbul Havalimanı'nda planlanan uçuşlar sorunsuz şekilde devam ediyor.

Meteorolojinin tahminleri doğrultusundan İstanbul'da beklenen kar yağışı sabahın erken saatlerinden başladı. İstanbul Havalimanı'nda da kar yağışı etkili oluyor. Kar yağışı aralıklarla devam ederken, İstanbul Havalimanı'ndaki uçuşlarda ise aksama yaşanmadı. Bu kapsamda bugün planlanan uçuşlar sorunsuz bir şekilde sürüyor.

İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA'nın karla mücadele ekipleri ise başta apron bölgesi olmak üzere havalimanında hazır bekletiliyor. Öte yandan iki gün süreyle etkili olması nedeniyle daha önce Meteorolojik Acil Durum Komitesi(MADKOM) kararıyla İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından toplam 233 tarifeli sefer iptal edilmişti.

İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA'nın sosyal medya hesabından duyuruda ise uçuşu bulunan yolcular uyarılarak, “18 Mart Cuma günü ve 29 Mart Cumartesi günü İstanbul'da yaşanması beklenen hava muhalefeti nedeniyle, yolcularımızın havalimanına gelmeden önce ilgili havayolu şirketleri ile iletişime geçerek uçuş bilgilerini kontrol etmeleri önemle rica ederiz” denildi.

 

İstanbul Havalimanı'nda herhangi bir aksama yok

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Dışlanan çiftlik ~ 4 ay önce
Her alanda iyi her alanda lider olan havalimanı her zaman ki gibi yakıt çiftliğini ramazan erzak kartı olan bim kartı vermiyor ve dışlıyor 3 yıldır silah parası yok her yıl sözleşme var denilerek 4 ay zam yapmıyor ama her alanda bir numarayız süpersin igaairport

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 5 ay önce
aksama olmadığını iptal edilen 10larca uçuşun mahdur yolcularına bi sorsanıza , size neler diyecekler acaba !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iptal ~ 5 ay önce
Seferleri iptal edersek zaten sorun yasanmaz. Okullar olmasa maarifi yonetmek kolay olurdu mentalitesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Drop ~ 5 ay önce
2 damla kar yağdı müsaade edin de bir olumsuzluk yaşanmasın. Sayenizde seferlerin yarısı iptal oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evden çalışma kesin şart . ~ 5 ay önce
İsteğe bağlı evden çalışma olsun.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000