05 Kasım 2019, Salı 11:15:48

İstanbul Havalimanı'na yılın havalimanı ödülü

International Airport Review dergisinin düzenlediği “Reader’s Choice 2019’’ (Okuyucuların Seçimi) ödüllerinde İstanbul Havalimanı “Airport of the Year” (Yılın Havalimanı) kategorisinde ödüle layık görüldü.
  • Cok muhtesem cok muhtesem
  • Al gülüm ver gülüm işi bunlar...
  • İşkence kategorisinde verilseydi inandırıcı olabilirdi. kendilerinin kendilerine verdikleri bir ödül olsa anlaşılabilir bir ödül olurdu..! Personeller için sadece komik..!
  • Nasil aliniyorsa, bu uckagit harikasi yere
  • O kadar pisliğin içinde nasıl bu ödül verilebiliyor. Geliş katında personel geçişlerinin olduğu bölümler pislik leş gibi kokuyor. Sürekli boya, badana hilti ile çalışmalar bitmiyor. Daha 1 sene oldu su yer açılalı neyin gururu bu. Yemekhane yolları desen aynı şekilde kokuyor. Eksi 2'ye yemekhane koyarsanız farelerle birlikte yemek yeriz, üstüne üstün yedirdiklerine de yemek demeye bin şahit ister. Ben hakkımı helal etmiyorum. Istemiyorsan kapı orada diyorlar. Kardeşim biz burada kariyer yapmak istiyoruz. Havacılığı boşuna mı okuyoruz be. Köküne kibrit suyu torpil sisteminin de....
  • Havalimanında ulaşım kolay ve ucuz. Yiyecek içecek çok ucuz. Transfer yolcu iseniz 2 dakika da diğer uçağa biniyorsun. Güvenlik görevlileri güleryüzlü. Uçak taxi yaparken 27 dakika tüm havalimanı geziyorsun. Benimde oyum IGA ya.
  • Yine bir oyun her şey ortada görüyorsunuz sen yılın havalimanı diyorsun ama taxi süresi terminal içerisi başta güvenlik zoneları ve mevkisi ???
  • Singapur Havalimanı haricinde bir havalimanının hakkıyla en iyi seçilmesine, yılın havalimanı olmasına imkan yok.. Açık ara tartışmasız en iyisi..
  • İnternetten oylama yapılan hangi yarışmayı kaybettik ki
  • Nasıl olur da ödül alır...oysa biz çok çağdaş ve laikiz ve kolay kolay memnun olmayız

International Airport Review dergisinin düzenlediği “Reader’s Choice 2019’’ (Okuyucuların Seçimi) ödüllerinde İstanbul Havalimanı “Airport of the Year” (Yılın Havalimanı) kategorisinde ödüle layık görüldü.

Dünyada havacılık sektörünün prestijli yayınlarından International Airport Review Dergisi’nin okuyucu oylarıyla belirlenen “Reader’s Choice 2019” ödüllerinde güçlü rakiplerini geride bırakan İstanbul Havalimanı, “Airport of the Year” kategorisinde ödülün kazananı oldu.

Açılışının birinci yılını kısa bir süre önce geride bırakan İstanbul Havalimanı, İngiltere merkezli havacılık sektörünün dünyadaki lider yayınlarından olan International Airport Review Dergisi okuyucuları tarafından “Airport of the Year” seçilerek küresel bir hub olma hedefinde uluslararası otoritelerin de takdirini kazandı.

İstanbul Havalimanı uluslararası birçok havalimanını geride bıraktı…

Aralarında Heathrow, Changi, Copenhagen Vancouver, Sydney ve Hong Kong gibi uluslararası havalimanlarını geride bırakarak “Airport of the Year” ödülünün sahibi olan İstanbul Havalimanı, Türk havacılık sektörünün bayrak taşıyıcısı olduğunu da kanıtlamış oldu.

Uluslararası birçok hub havalimanını geride bırakarak ödülün sahibi olan İstanbul Havalimanı’nın kısa bir zamanda zoru başardığının altını çizen İGA Havalimanı İşletmesi CEO’su ve İcra Kurulu Başkanı Kadri Samsunlu, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Ülkemize uluslararası anlamda bir ödül kazandırdığımız için mutluyuz. İstanbul Havalimanı benzersiz mimarisi, güçlü alt yapısı, üstün teknolojisi ve sunduğu üst düzey yolculuk deneyimiyle ilk yılını geride bırakırken küresel bir hub olma ve Türkiye’yi havacılık sektöründe en üst lige taşıyarak, dünyaya örnek bir havalimanı işletme modeli sergileme hedefinde de çok önemli mesafeler katettik. Pek çok önemli havalimanını geride bırakarak almış olduğumuz ‘Airport of the Year’ ödülü İstanbul Havalimanı’nda işimizi ne denli doğru yaptığımızın da bir göstergesi. Ülkemiz için gurur vesilesi dünya içinse örnek olmanın bize yüklediği büyük sorumluluğun bilinciyle ilerleyen dönemlerde hedeflerimizi bir bir gerçekleştirerek ülkemize uluslararası daha pek çok ödülü getirmek istiyoruz.”

İstanbul Havalimanı'na yılın havalimanı ödülü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Heh heh ~ 7 ay önce
Cok muhtesem cok muhtesem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
112 Ap0 ~ 7 ay önce
Al gülüm ver gülüm işi bunlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 7 ay önce
İşkence kategorisinde verilseydi inandırıcı olabilirdi. kendilerinin kendilerine verdikleri bir ödül olsa anlaşılabilir bir ödül olurdu..! Personeller için sadece komik..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Heh heh ~ 7 ay önce
Nasil aliniyorsa, bu uckagit harikasi yere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Personel !!! ~ 7 ay önce
O kadar pisliğin içinde nasıl bu ödül verilebiliyor. Geliş katında personel geçişlerinin olduğu bölümler pislik leş gibi kokuyor. Sürekli boya, badana hilti ile çalışmalar bitmiyor. Daha 1 sene oldu su yer açılalı neyin gururu bu. Yemekhane yolları desen aynı şekilde kokuyor. Eksi 2'ye yemekhane koyarsanız farelerle birlikte yemek yeriz, üstüne üstün yedirdiklerine de yemek demeye bin şahit ister. Ben hakkımı helal etmiyorum. Istemiyorsan kapı orada diyorlar. Kardeşim biz burada kariyer yapmak istiyoruz. Havacılığı boşuna mı okuyoruz be. Köküne kibrit suyu torpil sisteminin de....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence de Birinci ~ 7 ay önce
Havalimanında ulaşım kolay ve ucuz. Yiyecek içecek çok ucuz. Transfer yolcu iseniz 2 dakika da diğer uçağa biniyorsun. Güvenlik görevlileri güleryüzlü. Uçak taxi yaparken 27 dakika tüm havalimanı geziyorsun. Benimde oyum IGA ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Game of USA ~ 7 ay önce
Yine bir oyun her şey ortada görüyorsunuz sen yılın havalimanı diyorsun ama taxi süresi terminal içerisi başta güvenlik zoneları ve mevkisi ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Changi ~ 7 ay önce
Singapur Havalimanı haricinde bir havalimanının hakkıyla en iyi seçilmesine, yılın havalimanı olmasına imkan yok.. Açık ara tartışmasız en iyisi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oylama ~ 7 ay önce
İnternetten oylama yapılan hangi yarışmayı kaybettik ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
scimitar ~ 7 ay önce
Nasıl olur da ödül alır...oysa biz çok çağdaş ve laikiz ve kolay kolay memnun olmayız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Agam ~ 7 ay önce
Aklimla dalga gecirsin, burayi mi cok begendin?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000