13 Kasım 2021, Cumartesi 13:26:28

İstanbul Havalimanı transit kargo hırsızları yakalandı

İstanbul Havalimanında transit geçiş yapan kargoları, uçaktan uçağa nakil olurken kameraların görmediği yerlerde açarak içinde bulunan 16 bin dolar değerindeki cep telefonlarını çaldıkları iddia edilen 5 şüpheli polis tarafından yakalandı.
  • bunun adı kansızlık serefsizlik adiliktir. ekmek yediğin yere bunu yapamazsın! iş şartlarını beğenmiyor olabilirsin. maaşın az yada mesain odenmiyor olabilir. o zaman istifani verip s.olup gideceksin!!!
  • Peki neden yaptiniz sorusunu hic bir polis sormadimi o kisilere o sahizlara. Sormazki hepsi nasilsa 10binlira maas aliyo peki o isci nekadar aliyo 3.500lira aliyo sorarim size simdi ben nasil gecinecek o isciler birde kiraciiysa bunu develt yetkilileri zorluyo bunu sirket yonetimi itekliyo calisanlari ve insablari

İstanbul Havalimanında transit geçiş yapan kargoları, uçaktan uçağa nakil olurken kameraların görmediği yerlerde açarak içinde bulunan 16 bin dolar değerindeki cep telefonlarını çaldıkları iddia edilen 5 şüpheli polis tarafından yakalandı. Havalimanı yer hizmetleri taşeron firmalarının çalışanları oldukları öğrenilen şüphelilerden 4'ü tutuklanırken, bir şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İstanbul Havalimanı yetkilileri transit kargo paketlerinden bazılarının farklı zamanlarda açıldığını ve içinde bulunan cep telefonlarının çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu. Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada hırsızların paketleri kameraların olmadığı bölgelerde kimseye fark ettirmeden açtıklarını içinden cep telefonlarını aldıktan sonra tekrar paketleri kapattığını tespit etti. Hırsızlığın ancak kolinin gideceği yere ulaştığında ortaya çıktığı tespit edildi.

Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri İstanbul Havalimanında yaptıkları teknik ve fiziki takip sonucu hırsızlıkları yaptıkları iddia edilen havalimanında yer hizmetlerini yürüten taşeron firmalarda çalışan 5 şüphelinin kimliğini tespit etti. Önceki gün düzenlenen operasyonla şüpheliler Taha S.(24), Hikmet B.(34), Fatih T.(28), Selami Ç.(31) ile Volkan G.(33) gözaltına alındı.

Polis yaptığı çalışmalarda bazı güvenlik kamera görüntülerine de ulaştı. Görüntülerde kargoları taşıyan şüphelilerden biri aracı sağa çekerek, sözde kargoları kontrol ediyormuş gibi yaparak paketlerin kameraya bakmayan tarafındaki taraftan yırtarak hırsızlık yaparken görüldü. Şüphelilerin sorgusu Asayiş Şube Müdürlüğünde yapıldı. Şüphelilerin 16 bin 161 dolar değerinde telefon çaldıkları tespit edildi. Poliste işlemleri tamamlanan ve adliyeye sevk edilen şüphelilerden Taha S., Hikmet B., Fatih T., Selami Ç. tutuklandı. Volkan G. ise adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

İstanbul Havalimanı transit kargo hırsızları yakalandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

bak işte ~ 11 ay önce
bunun adı kansızlık serefsizlik adiliktir. ekmek yediğin yere bunu yapamazsın! iş şartlarını beğenmiyor olabilirsin. maaşın az yada mesain odenmiyor olabilir. o zaman istifani verip s.olup gideceksin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Isci sofor ~ 11 ay önce
Peki neden yaptiniz sorusunu hic bir polis sormadimi o kisilere o sahizlara. Sormazki hepsi nasilsa 10binlira maas aliyo peki o isci nekadar aliyo 3.500lira aliyo sorarim size simdi ben nasil gecinecek o isciler birde kiraciiysa bunu develt yetkilileri zorluyo bunu sirket yonetimi itekliyo calisanlari ve insablari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lannn ~ 11 ay önce
yürü git birde utanmadan hırsızı savunuyor ! belli ki aralarında sende vardın.
Mehmet Çetin ~ 11 ay önce
Taşeronda 4000 tl den yüksk maas alan yok ben eski Tk THY Kargo personeliyim bunlar Akp tarafından il ilce teşkilat emirleriyle işe alınanlar
Akıl fukarası ~ 11 ay önce
O zaman maaşını az bulan herkesi soyguna yağmaya talana bekliyoruz hadi bakalım

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000