20 Mart 2023, Pazartesi 13:09:34

İstanbul Havalimanı Şubat'ta Avrupa'nın zirvesinde

İstanbul Havalimanı 1269 uçuşla Şubat ayında Avrupa’nın en yoğun havalimanı oldu.
  • Özür dilerim bir şey sorabilirmiyim yeni havalimanı yapılırken TK ya özel ayrı terminal yapılacaktı o iş ne oldu saygılar
  • İyi hatırlattın ve Vatansever rümuzlu yorumlarda KIRMIZI'NIN 3 haneli rakamlarda olması bize hiç MAKUL gelmiyor ve İÇERİDEN MÜDAHALE yapıldığı şüphesi kuvvetle muhtemel olduğunu düşünüyorum, buna ne denir adını siz koyun Bay ADMİN.Kendinizi kandırmaya ve karşı tarafa baskılamaya,psikolojik üstünlük taslamaya yarar fakat reel değeri hiç yoktur.
  • Hala taşeronlarla ilgili bi açıklama yok TÜM TAŞERONLAR TAZMİNATLARINI BEKLİYOR
  • Yurt dışı- İstanbul bileti Yurt dışı-İst- Yurt dışı biletinin iki katı fiyatında yani THY bağlantılı uçuş satabilmek için Türk vatandaşlarını kazıklamaktadır. Tek nedeni İstanbul Havaalanının sayısını artırmak. Sonuç Türk vatandaşları yabancıların bilet paralarını ödüyor. Yazıklar olsun size.
  • Ülkeyi son 20 yılda CHP yönetiyor olsa kesinlikle İstanbul havalimanı yapılmazdı..Sonuçtan muhterem genel başkanları" Uçak inmeyen yere havalimanı yapılır mı?" diyecek kadar ufuk sahibi bir şahsiyet..
  • Thy 20 yıl önce gayet çağdaş ve deneyimli ekipler tarafından yönetiliyordu. Şimdi ise durum ortada. Yazık ettimiz koca şirkete. Ama neyse 2 ay sonra kendine gelecek tekrar.
  • Bu başarılar İstanbul Havalimanına ne gerek var yapmayalım gereksiz boş yere maliyet bize bir kazancı olmayacak diyenlere gelsin öncelikle...
  • Unutmiyalim ki, thy basarisi thy olmazsa havaalani bir hictir.

İstanbul Havalimanı 1269 uçuşla Şubat ayında Avrupa’nın en yoğun havalimanı oldu.

Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Örgütü'nün (EUROCONTROL) Şubat ayına ilişkin Hava Trafik Operasyonları raporunu yayınladı. Raporda, İstanbul Havalimanı bin 269 uçuş ile Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) EUROCONTROL tarafından Şubat 2023 Hava Trafik Operasyonları Raporu’ndaki istatistiklerini yayımladı.

Rapora göre Türkiye, Şubat ayında günlük ortalama 2 bin 384 uçuş ile Avrupa’da en yoğun trafik hacmine sahip ülkeler arasında 6'ncı sırada yer aldı. Söz konusu ayda en fazla uçuş gerçekleştiren havayolu şirketleri arasında Türk Hava Yolları (THY) günlük ortalama bin 309 uçuş ile 2'nci, Pegasus Havayolları ise günlük ortalama 386 uçuş ile 11'nci sırada yer aldı. İstanbul Havalimanı günlük ortalama bin 269 uçuş ile Avrupa’daki en yoğun havalimanı olurken, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı günlük ortalama 538 uçuş ile Avrupa’daki en yoğun 14'ncü havalimanı oldu.

 

İstanbul Havalimanı Şubat'ta Avrupa'nın zirvesinde

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Turkısh do&Co ~ 11 ay önce
Özür dilerim bir şey sorabilirmiyim yeni havalimanı yapılırken TK ya özel ayrı terminal yapılacaktı o iş ne oldu saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnsider Trading ~ 11 ay önce
İyi hatırlattın ve Vatansever rümuzlu yorumlarda KIRMIZI'NIN 3 haneli rakamlarda olması bize hiç MAKUL gelmiyor ve İÇERİDEN MÜDAHALE yapıldığı şüphesi kuvvetle muhtemel olduğunu düşünüyorum, buna ne denir adını siz koyun Bay ADMİN.Kendinizi kandırmaya ve karşı tarafa baskılamaya,psikolojik üstünlük taslamaya yarar fakat reel değeri hiç yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tüm Taşeronlar ~ 11 ay önce
Hala taşeronlarla ilgili bi açıklama yok TÜM TAŞERONLAR TAZMİNATLARINI BEKLİYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hesap ortada ~ 11 ay önce
Yurt dışı- İstanbul bileti Yurt dışı-İst- Yurt dışı biletinin iki katı fiyatında yani THY bağlantılı uçuş satabilmek için Türk vatandaşlarını kazıklamaktadır. Tek nedeni İstanbul Havaalanının sayısını artırmak. Sonuç Türk vatandaşları yabancıların bilet paralarını ödüyor. Yazıklar olsun size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tunga ~ 11 ay önce
Ülkeyi son 20 yılda CHP yönetiyor olsa kesinlikle İstanbul havalimanı yapılmazdı..Sonuçtan muhterem genel başkanları" Uçak inmeyen yere havalimanı yapılır mı?" diyecek kadar ufuk sahibi bir şahsiyet..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 11 ay önce
Thy 20 yıl önce gayet çağdaş ve deneyimli ekipler tarafından yönetiliyordu. Şimdi ise durum ortada. Yazık ettimiz koca şirkete. Ama neyse 2 ay sonra kendine gelecek tekrar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Utan ~ 11 ay önce
2 ay sonra konusunda bence çok emin olma kıskanmayı bırakın işinize bakın Reis 2 ay sonra size yeni acı yaşatacak emin ol..
Vatansever ~ 11 ay önce
Bu başarılar İstanbul Havalimanına ne gerek var yapmayalım gereksiz boş yere maliyet bize bir kazancı olmayacak diyenlere gelsin öncelikle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
You ~ 11 ay önce
Unutmiyalim ki, thy basarisi thy olmazsa havaalani bir hictir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyi hatırlattın ~ 11 ay önce
THY yi 20 yıl önce sıradan bir havayolu şirketi olmaktan çıkarıp devler ligine sokanda AK parti hükümetidir. Muhalif zekalılar yeni uçak alımına bile karşı çıkıyorlardı o zamanlar.
İyi hatırlattın'a ~ 11 ay önce
Thy 5 yıldızı alamamış nerede devler liginde? Ucuz işgücü, sömürü,işsizlikle tehdit,ucuza bilet satıp kargo taşıyarak,uçak içi ikramla,devletin de el altından desteğiyle ağır borca sokularak,hormonlu büyüdü,olur olmaz her yere sefer başlattı ülkenin de şirketin de ekonomik hali ortada bunların da sebebi akape ve onlara oy verenler! Thy'nin milyarlarca euro,dolar borcu var,faizler de cabası! Son 20 yıldaki kaza,kırımları da unutma! Ayrıca o zamanlar ülkeyi yönetenler bir sürü uçak alıp,heryere uçmayı bilmiyorlar mıydı? Ülkeyi ve şirketi gereksiz ve ağır borca sokmak istemediler de senin gibi sahibinin sesi,sorgulamaz, sormaz,çıkarcı iktidar yalakaları anlamaz da alayınızın sonu geldi,hesap sorulacak merak etmeyin !!!
Hakko ~ 11 ay önce
Çok güzel bir yorum
Iga ~ 11 ay önce
Kirmizi ya basanlar zorunuzami gitti thy olmazsa sizinde burda isiniz olmaz unutmayin.... Bu basari thy nin basarisidir
Uçak ~ 11 ay önce
Vizyonsuz liyakatsız fikirler üremiş yine. Uçak alımına karşı değiller. İsrafa karşılar. Vatandaşın parasını babanın parası gibi harcayamazsın. Gördük işte durumu. Zorunlu kalmadıkça kimse o paralara uçmuyor. Neyse sabır biraz. İki ay sonra herşey düzelecek ve bu israfın hesabını birileri verecek. Geliyor gelmekte olan

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000