05 Ekim 2022, Çarşamba 12:54:48

İstanbul Havalimanı dünyanın en iyisi seçildi

Dünyanın en büyük ve en yoğun havalimanlarından biri olmanın ötesine geçerek, misafirlerine benzersiz seyahat deneyimi sunan İGA İstanbul Havalimanı uluslararası arenada başarılarına devam ediyor.
  • Sayın Samsunlu maalesef siz bu şekilde size bu ödülleri getiren gecesini gündüzüne katıp çalışan çalışanlarınızın sesini duymaz, ve şu ekonomik sıkıntıların olduğu bir dönemde primle destek olmazsanız kusura bakmayın kuru bir teşekkür zamanı geldiğinde sizi kurtarnaz ve bu gibi tepkiler de dinmez ! Thy tebrik ediyorum ve örnek almanızı tavsiye etmiyorum işçinin ve emekçinin hakkını verdi helal olsun fakat kendini bilmez bazı çalışanları da bizimle dalga geçer oldu ne iş yapıyorsunuz diye ! Yazık gerçekten çok yazık inşeAllah tez zamanda bu yanlışlardan dönersiniz..
  • Tek isteğim artık guvenlik görevlilerininde insan olduğunu bilsinler paraya ihtiyacı olduğunu bilsinler heleki bu devirde bu pahalilikta. Artık show yapmayı bırakın havaalanı komple promosyon kar payı aldı bizlere hiçbirşey yok. Lütfen biraz kendinize gelin kaç bin tane güvenlik var onların ahını almayın. Herkesin ihtiyaçları borçları var bu mesajları okuyun ciddiye alın. Tamam eğlenmek organizasyonlar yapmak havaalanını daha gösterişli hale getirmek doğru birşey ama çalışan hergun onbinlerce yoğunluğu alan yolcuyla uğraşan güvenlik görevlilerini görün onların da hakkini verin artık.
  • Hak yeme samsunlu
  • Ödül verecek firmalara ve reklamınızı yapacak firmalara para akıtacağınıza bu kötü zamanda insanların dertlerine derman olacak adımları atın şov yapmayın
  • İkramiye yok ama acayip turnuvalar,organizasyonlar var. Bana ne masterchef yarışmasından?
  • Öncelikle avrupa dediler milleti gaza verdiler şimdi dünya diyip ayrı bir gaz veriyolar laf var icraat yok her gün boş boş mesajlar atacağınıza milletin yüzünü güldürün ama sizde ne arar o samimiyet anca rüzgar çalışanımı ezdirmem diyorsun limanda en alt seviye inşallah biraz samimiyet varsa sizde gerekeni yaparsınız ama nerde sizde o samimiyet anca RÜZGAR…
  • Ara sıra personellerin isteğine kulak verseniz. Sayenizde TGS bizimle dalga geçer oldu
  • Bide personel icin degerlendirilse titaniğin kazan dairesinde çalışanları gosterseler...
  • Her başarının ardında personel vardır. Personeli memnun edin onlarda size daha fazla ödül aldırdım. Ama maalesef sizlerden bir prim veya ikramiye göremiyoruz verilen sözlere rağmen. Sayın Kadri Samsunlu bey bizler "aileysek" ve "merkezimizde değerliysek" artık personelimizin ikramiye isteğini görün. Ana yüklenici firma bunu yaparken paydaş dediğiniz kiracılar dünya prim veriyor. Her şart ve koşulda canımızı dişimize takıp saatlerce cihazlarda sabit kalarak çalışıyoruz. Artık iga yönetimi olarak bir an önce ikramiye verin.
  • Çukurlarla tepelerle dolu işe yaramaz arazi şimdi neredeyse dünyanın 9. harikası.

Dünyanın en büyük ve en yoğun havalimanlarından biri olmanın ötesine geçerek, misafirlerine benzersiz seyahat deneyimi sunan İGA İstanbul Havalimanı uluslararası arenada başarılarına devam ediyor. New York & Londra merkezli dünyaca ünlü lüks seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın okuyucuları, İGA İstanbul Havalimanı’nı dünyanın en iyi havalimanı seçti. Derginin her yıl açıkladığı listede iki yıl üst üste ikinci seçilen İGA İstanbul Havalimanı, bu yıl birinciliğe yükselerek liderliği Singapur Changi Havalimanı’ndan devraldı.

Dünyanın en önemli yayın gruplarından Condé Nast’ın; lüks seyahat konusunda kılavuzu ve gezginlerin ilham kaynağı olan ve dünyanın her bölgesinden okuyucusu olan seyahat ve yaşam dergisi Condé Nast Traveler, prestijli ödüllerden biri olan ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen “Okuyucuların Seçimi” anketinin sonuçlarını 4 Ekim’de açıkladı. Anketin sonucunda “Dünyanın En İyi Havalimanları” listesinde İGA İstanbul Havalimanı liderliği devraldı.

Condé Nast Traveler’ın okuyucu oylarıyla belirlenen anket sonucuna göre İGA İstanbul Havalimanı; Singapur’da bulunan Changi Havalimanı’nı geride bırakarak ikincilikten liderliğe yükseldi ve dünyanın zirvesine yerleşti.

Listenin üçüncü sırasında Güney Kore’deki Seul Incheon Havalimanı yer alırken, dördüncü sırada bulunan İsviçre’deki Zürih Havalimanı’nı, Japonya’nın başkenti Tokyo’daki Haneda Uluslararası Havalimanı takip etti.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Abu Dabi Uluslararası Havalimanı altıncı sırada, Katar’daki Hamad Uluslararası Havalimanı yedinci ve Dubai Uluslararası Havalimanı da sekizinci sırada yer aldı. Listenin dokuzuncu sırasında Hong Kong Uluslararası Havalimanı bulunurken, Finlandiya’daki Helsinki Havalimanı’nın ise onuncu sırada olduğu açıklandı.

Merkezi New York ve Londra’da bulunan Condé Nast, dünya çapında 32 pazarda yayın hayatına devam eden en prestijli medya kuruluşlarından biri. Conde Nast’ın bünyesinde Vogue, GQ, The New Yorker, Vanity Fair ve Condé Nast Traveler gibi çok sayıda dergi bulunuyor.

Tüm dünya genelinde ise aylık 5 milyon fiziki okura sahip olan yayının dijital tarafta aylık 16 milyon okuru ve sosyal medyada yine 16 milyon kullanıcısı bulunuyor. Dünya genelinde Condé Nast Traveler “Okuyucuların Seçimi” anketine yüz binlerce okuyucu katılım sağlıyor.İstanbul Havalimanı dünyanın en iyisi seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Güvenlikçi ~ 8 ay önce
Sayın Samsunlu maalesef siz bu şekilde size bu ödülleri getiren gecesini gündüzüne katıp çalışan çalışanlarınızın sesini duymaz, ve şu ekonomik sıkıntıların olduğu bir dönemde primle destek olmazsanız kusura bakmayın kuru bir teşekkür zamanı geldiğinde sizi kurtarnaz ve bu gibi tepkiler de dinmez ! Thy tebrik ediyorum ve örnek almanızı tavsiye etmiyorum işçinin ve emekçinin hakkını verdi helal olsun fakat kendini bilmez bazı çalışanları da bizimle dalga geçer oldu ne iş yapıyorsunuz diye ! Yazık gerçekten çok yazık inşeAllah tez zamanda bu yanlışlardan dönersiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Securtiyy ~ 8 ay önce
Tek isteğim artık guvenlik görevlilerininde insan olduğunu bilsinler paraya ihtiyacı olduğunu bilsinler heleki bu devirde bu pahalilikta. Artık show yapmayı bırakın havaalanı komple promosyon kar payı aldı bizlere hiçbirşey yok. Lütfen biraz kendinize gelin kaç bin tane güvenlik var onların ahını almayın. Herkesin ihtiyaçları borçları var bu mesajları okuyun ciddiye alın. Tamam eğlenmek organizasyonlar yapmak havaalanını daha gösterişli hale getirmek doğru birşey ama çalışan hergun onbinlerce yoğunluğu alan yolcuyla uğraşan güvenlik görevlilerini görün onların da hakkini verin artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Guvenlik ~ 8 ay önce
Hak yeme samsunlu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklama ayırdıgınız bütçe ~ 8 ay önce
Ödül verecek firmalara ve reklamınızı yapacak firmalara para akıtacağınıza bu kötü zamanda insanların dertlerine derman olacak adımları atın şov yapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İgacı ~ 8 ay önce
İkramiye yok ama acayip turnuvalar,organizasyonlar var. Bana ne masterchef yarışmasından?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anca Rüzgar ~ 8 ay önce
Öncelikle avrupa dediler milleti gaza verdiler şimdi dünya diyip ayrı bir gaz veriyolar laf var icraat yok her gün boş boş mesajlar atacağınıza milletin yüzünü güldürün ama sizde ne arar o samimiyet anca rüzgar çalışanımı ezdirmem diyorsun limanda en alt seviye inşallah biraz samimiyet varsa sizde gerekeni yaparsınız ama nerde sizde o samimiyet anca RÜZGAR…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terminalişletme ~ 8 ay önce
Ara sıra personellerin isteğine kulak verseniz. Sayenizde TGS bizimle dalga geçer oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Personel ~ 8 ay önce
Bide personel icin degerlendirilse titaniğin kazan dairesinde çalışanları gosterseler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İgagüvenlik ~ 8 ay önce
Her başarının ardında personel vardır. Personeli memnun edin onlarda size daha fazla ödül aldırdım. Ama maalesef sizlerden bir prim veya ikramiye göremiyoruz verilen sözlere rağmen. Sayın Kadri Samsunlu bey bizler "aileysek" ve "merkezimizde değerliysek" artık personelimizin ikramiye isteğini görün. Ana yüklenici firma bunu yaparken paydaş dediğiniz kiracılar dünya prim veriyor. Her şart ve koşulda canımızı dişimize takıp saatlerce cihazlarda sabit kalarak çalışıyoruz. Artık iga yönetimi olarak bir an önce ikramiye verin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wunderbar ~ 8 ay önce
Çukurlarla tepelerle dolu işe yaramaz arazi şimdi neredeyse dünyanın 9. harikası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000