02 Şubat 2020, Pazar 14:40:36

İGA'dan Çin'e 3 ton tıbbi malzeme

İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA, Çin’e korona virüsü salgını nedeniyle havalimanlarında kullanılmak üzere tıbbi ve tek kullanımlık maskeler, koruyucu giysiler, galoş ve gözlükten oluşan 3 tonluk yardım malzemesi gönderdi.
  • Ne gereği var yardıma çin müslümanları katlediyorlar eziyet ediyorlar KUR'ANİ KERİMİ yakıyorlar bizim müslüman ülkemizdeki firmada yardım ediyor...
  • Yardimlaşmak iyi güzel hoş daa elaziğ malatya icin bi icraat duyamadik iga dan . Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez demis atalar malum depremzedelerden gelmeyecegi icin iganin yardimini duymamamiz normal aç paragöz iga .
  • Aman Cinli havayollari ucuslarini durdurmasin, IGA’nin hali ne olur yoksa.. Gonder gonder makarna komur boldur Eyup Belediyesi’nde..
  • Al gulum ver gulum. IGA Cin den aldigi 1 milyar dolarlik kredi icin tesekkur ediyor.
  • kimse demiyor iyi guzel de,uygur Turkleri icin ne yaptiniz da dunyanin en buyuk ekonomisine sahip ulkeye yardim.IGA nin garanti yolculu geliri oldugu ve halktan nasil olsa geliri mutlaka tahsil edilecegi dusunulunce pekte takdir toplayan bir calisma degil...
  • Sen önce kendi insanına yardım et,Uygur Türklerine zulüm yapan Çin'e değil...
  • Bedava mı gönderdi acaba?
  • Tamam hadi boyle bir sey yapiyorsunuz bir sey demeyim ama bari sadece sacma bir IGA logosu koyacaganiza yanina bayragimizla buyukce Çince ve Ingilizce 'Turkiye Cumhuriyeti ve insaninin Çin halkina hediyesidir' yazsaydiniz. Sadece IGA yazan bir logodan bir sey anlasilmasini beklemek de gercekten guzel bir kafa.
  • Gönderilen her şey zaten Çin malıdır...
  • İGA Doğu Türkistan meselesine ne diyor acaba

İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA, Çin’e korona virüsü salgını nedeniyle havalimanlarında kullanılmak üzere tıbbi ve tek kullanımlık maskeler, koruyucu giysiler, galoş ve gözlükten oluşan 3 tonluk yardım malzemesi gönderdi.

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve kısa sürede yayılan korona virüsünün etkileri sürüyor. Bulaşıcı virüs nedeniyle maske başta olmak üzere koruyucu hijyen ürünlerine talebin ciddi oranda attığı ülkede bu taleplere yetişilmeye çalışılıyor. İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA da Çin’e destek olmak amacıyla havalimanlarında kullanılmak üzere uçaklarla tıbbi yardım malzemesi gönderdi. İGA’nın bu desteğini Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu, resmi Instagram hesabından yaptığı teşekkür paylaşımıyla duyurdu.

3 tonluk yardım malzemesi

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu'nun resmi Instagram hesabından yapılan paylaşımda, “İGA'nın Çin Güney Hava Yolları, Sichuan Hava Yolları, Pekin Capital Havalimanı (PEK), Daxing Havalimanı (PKX), Shanghai Pudong Havalimanı (PVG), Shanghai Hongqiao Havalimanı (SHA), Chengdu Shuangliu Havalimanı (CTU) için bağışladığı toplam 3 tonluk ve 120 bin dolarlık yardım malzemeleri, söz konusu iki Çin havayolunun bugünkü seferleriyle yola çıkacak. @igairport ‘a teşekkür ederiz!” ifadelerine yer verildi.

Uçaklara yüklenerek gönderilen 120 bin dolarlık 3 tonluk yardım malzemesi içerisinde talebin fazla olduğu tıbbi ve tek kullanımlık maskeler, koruyucu giysiler, galoş ve gözlüklerin yer aldığı öğrenildi.İGA'dan Çin'e 3 ton tıbbi malzeme

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Yuo ~ 1 yıl önce
Ne gereği var yardıma çin müslümanları katlediyorlar eziyet ediyorlar KUR'ANİ KERİMİ yakıyorlar bizim müslüman ülkemizdeki firmada yardım ediyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Folew ~ 1 yıl önce
Followme orda gene bonbos duruyor
X y z . . . ~ 1 yıl önce
Yardimlaşmak iyi güzel hoş daa elaziğ malatya icin bi icraat duyamadik iga dan . Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez demis atalar malum depremzedelerden gelmeyecegi icin iganin yardimini duymamamiz normal aç paragöz iga .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yusuf ~ 1 yıl önce
Aman Cinli havayollari ucuslarini durdurmasin, IGA’nin hali ne olur yoksa.. Gonder gonder makarna komur boldur Eyup Belediyesi’nde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ibrahim ~ 1 yıl önce
Al gulum ver gulum. IGA Cin den aldigi 1 milyar dolarlik kredi icin tesekkur ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IGA ~ 1 yıl önce
kimse demiyor iyi guzel de,uygur Turkleri icin ne yaptiniz da dunyanin en buyuk ekonomisine sahip ulkeye yardim.IGA nin garanti yolculu geliri oldugu ve halktan nasil olsa geliri mutlaka tahsil edilecegi dusunulunce pekte takdir toplayan bir calisma degil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İga !!! ~ 1 yıl önce
Sen önce kendi insanına yardım et,Uygur Türklerine zulüm yapan Çin'e değil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vat ~ 1 yıl önce
Bedava mı gönderdi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tamam ~ 1 yıl önce
Tamam hadi boyle bir sey yapiyorsunuz bir sey demeyim ama bari sadece sacma bir IGA logosu koyacaganiza yanina bayragimizla buyukce Çince ve Ingilizce 'Turkiye Cumhuriyeti ve insaninin Çin halkina hediyesidir' yazsaydiniz. Sadece IGA yazan bir logodan bir sey anlasilmasini beklemek de gercekten guzel bir kafa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik ~ 1 yıl önce
Gönderilen her şey zaten Çin malıdır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
D.Türkistan ~ 1 yıl önce
İGA Doğu Türkistan meselesine ne diyor acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000