20 Kasım 2019, Çarşamba 17:24:52

Ekrem İmamoğlu İstanbul Havalimanı'nı inceledi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, İstanbul Havalimanı'nın işletmecisi İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu'yu ziyaret etti.
  • havalimanının yapımına karşı propagnda üreten bir kişinin bu havalimanında iltifatlar içinde ağırlanması akla neler getiriyor.
  • ne çok yandaş varmış bu siteyi takip eden. Sanki akp kendi parasıyla yapmış, babalarının malı gibi yorumda bulunmuşlar. Hayret ki hayret. Eğitim şart...
  • Keske belediye belturu soksada iki lokma birsey yese yolcular ucmadan once kaziklanmadan parasi olan her heryerde yer vip salonlarda yer halk icin cok pahali havalimani
  • 20 yıldır beylikdüzünde oturuyorum.Ak parti metrobüs chp de yaşam vadisi diye yeşil alan yaptı.Bunun dışında hepsi cebini doldurdu gitti.İBB başkanı vs hepsini gülerek takip ediyorum.Olan yine halka olacak.Geçmişte ne olduysa gelecekte de aynısı olacak.
  • Sen kimsin ki reis yapti Havalimani'na geliyorsun sen degil midin diyen ne gerke var diye bu dunyanin en buyuk en guzel havalimani'na AZ ICRAAT YAPTA GORELIM EKREMM!! Yasasin Erdogan!
  • Belediyede hiç durmuyor, sürekli dışarda. Haliç eski bataklık haline gelirse başkanlık seçimlerinde işi zorlaşır.
  • Sana bu adamlarla aynı seviyeye inmek yakışmıyor ekrem abi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, İstanbul Havalimanı'nın işletmecisi İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu'yu ziyaret etti. Samsunlu'dan İstanbul Havalimanı'ndaki operasyonlara ilişkin bilgi alan Ekrem İmamoğlu, daha sonra İBB ve İGA'nın üst düzey yöneticilerinin katılımıyla yaklaşık iki saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Ekrem İmamoğlu ile Kadri Samsunlu, toplantının ardından ziyarete ilişkin basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  İstanbul Havalimanı'nın, Türkiye'nin ve dünyanın en büyüğü olmaya koşan bir havalimanı olduğunu belirten İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi yönetimi olarak çok sıkı koordinasyon ve iletişimde olması gereken bir organizasyonun İstanbul Havalimanı'nda bulunduğunu söyledi. İmamoğlu, "İstanbul'un bir parçası olan bu havalimanının işleri nasıl kolaylaşabilir? Bizden beklentileri; bizim havalimanımızdan beklentilerimiz noktasında verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bütün bunlar İstanbulluların yaşamlarını kolaylaştırma görüşmeleri. Elbette Sabiha Gökçen ile de bu buluşmayı yapacağız. İstanbul'un her kurumu ile hizmet veren her kuruluşuyla en üst seviyede bir ilişki ile süreç yönetimindeyiz. Onun için bugün buradaydık. Bizi karşılayan İstanbul Havalimanı ve İGA yöneticilerine teşekkür ediyorum" dedi. 

İETT'nin havalimanına olan hatlarında yeni bir gelişmenin olup olmadığı şeklindeki sorusunu yanıtlayan İmamoğlu, "Şöyle bir karar birliğine vardık. Biz üst yönetim buluştuk ama önümüzdeki hafta İETT Genel müdürümüz, İSPARK Genel müdürümüz ve diğer ilişkide olan başka genel müdürlerimiz dahil olmak üzere biraz daha işlevsel bir toplantı yapılacak. Örneğin çevredeki kış hazırlıkları ya da yol güzergahındaki bazı beklentiler; bazı döküm araçlarının azaltılması gibi önerileri oldu. Bütün bunları konuşacaklar. Ne ihtiyaç varsa insanlarımızın yaşam kalitesini daha iyi hale getirecek, o konuda kararlı bir şekilde hizmetleri gerçekleştireceğiz." diye konuştu.

Samsunlu: İBB'ye bazı önerilerimiz oldu

İGA CEO'su Kadri Samsunlu ise Ekrem İmamoğlu'nu ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını, birlikte gerçekleştirdikleri toplantıda kendilerini detaylı bir şekilde anlattıklarını ifade etti. Havalimanındaki operasyonları daha iyi bir noktaya getirmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bazı önerilerinin olduğunu aktaran Samsunlu, "Bu vizyon projesinin İstanbul'a, Türkiye'ye orta ve uzun vadede katkılarının ne olacağını, kendilerine bizim perspektifimizden paylaşma şansımız oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi en önemli paydaşımız. Bizim şu an ki toplu ulaşımımızı, Havaist ve İETT ile İstanbul Büyükşehir Belediyemiz sağlıyor. Onun dışında İGDAŞ, İSKİ, BELBİM gibi bir sürü iştirak ile beraber çalışıyoruz. Bundan sonra da beraber çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. (CnnTürk)

Ekrem İmamoğlu İstanbul Havalimanı'nı inceledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

havacı ~ 5 ay önce
havalimanının yapımına karşı propagnda üreten bir kişinin bu havalimanında iltifatlar içinde ağırlanması akla neler getiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakan ~ 5 ay önce
ne çok yandaş varmış bu siteyi takip eden. Sanki akp kendi parasıyla yapmış, babalarının malı gibi yorumda bulunmuşlar. Hayret ki hayret. Eğitim şart...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mert ~ 5 ay önce
Keske belediye belturu soksada iki lokma birsey yese yolcular ucmadan once kaziklanmadan parasi olan her heryerde yer vip salonlarda yer halk icin cok pahali havalimani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aa ~ 5 ay önce
20 yıldır beylikdüzünde oturuyorum.Ak parti metrobüs chp de yaşam vadisi diye yeşil alan yaptı.Bunun dışında hepsi cebini doldurdu gitti.İBB başkanı vs hepsini gülerek takip ediyorum.Olan yine halka olacak.Geçmişte ne olduysa gelecekte de aynısı olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beylikdüzü gerçekleri ~ 5 ay önce
Aslında yeşil vadiyide AKP yaptırdı. Imamoğlu sadece bazı yerleri yıktırıp düzenledi. Yaptığı başka bir icraat ise inşaatı yeni bitmiş kültür merkezini milyonlarca lira harcayarak yeniden yaptırması. Birde bol bol konser verdirirdi. Borç çok, para yok huzur var = ideolojik yaklaşımın en güzel örneği.
Sen kimsin ~ 5 ay önce
Sen kimsin ki reis yapti Havalimani'na geliyorsun sen degil midin diyen ne gerke var diye bu dunyanin en buyuk en guzel havalimani'na AZ ICRAAT YAPTA GORELIM EKREMM!! Yasasin Erdogan!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Belediye ~ 5 ay önce
Belediyede hiç durmuyor, sürekli dışarda. Haliç eski bataklık haline gelirse başkanlık seçimlerinde işi zorlaşır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yakışmıyor sana Ekrem abi ~ 5 ay önce
Sana bu adamlarla aynı seviyeye inmek yakışmıyor ekrem abi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000