09 Haziran 2011, Perşembe 14:30:59

ANTALYA HAVALİMANI COŞTU

Antalya'ya yıl başından bu yana havayoluyla gelen turist sayısı yüzde 17 artarak 3 milyonu aştı...
  • Ben 6 yıldır havalimanında yerhizmetlerinde görevliyim 33 yaşındayım.Limanı işleten Firmalarında çalışanlarını da her gün görüyoruz zaten 60 şı yaş sınırına takılacak kadar yaşlı içlerinde 15-20 yıldır çalışan büyüklerimiz var 50-60 yaşlarnda.Peki bunlar birde kendilerini geliştiremeyip profosyenelşemiyince düşüncede hareket çacukluguda tüm işletmeye puan kaybetdiriyor.Acilen yakınyıllada AYT kadrosunu GENÇLEŞTİRMELİ ( 27 --45 ) Arası.
  • AYT de çok çalışmışsın iyi çalışmışsın ama BOŞ çalışmıssız,profosyonelde olamadıgın için yeni yönetim seni hakketdigin yerde bekletiyormuş işte deigine göre.eski yönetim tabiki profosyenellerdir ama sen profosyonel olamayınca durumda bu oluyor işte.çok alanların üçretinde gözün kalıyor.İlk yorumu yapan arkadaşta haklı yorumunda bence !Yönetime laf atanlara ve gün doldurmak için çalışanlarada KAPAK olmuş zaten,sanki zorla çalıştıranlar var !!!
  • termınal 1 dekı koruklerın özellıkle merdıven ustu ışıklarını aksam ve gece uçuşlarında açın tasarruf diye saçmalamayın.bırgün yuvarlanacak yolcu acı sonuç olursa ne tasarrufun kalır nede prestıjın.bu aksaklıkları farkedemeyen ekıbınde profesyonelliğide artık kamuoyuna kalsın
  • arkadaş antalya havalimanında prim karşılığı çalışılmıyor.. çok çalış çok kazan mantığı kapı kapı dolaşıp tencere tava satan distlerde olur ! burda değil.. karıştırıyorsun ;)
  • SEN NEYİ NE KADAR BİLİPTE BURAYA YORUM YAPIYORSUMKİ..PROFOSYENELLİKSE AYT'DE ÇALIŞAN HERKEZ ÖZVERİLİ,İŞİNİN UZMANI TAM PROFESYONELLER..İŞLETEN FİRMANIN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ EĞER PROFESYONEL YÖNETİM GÖRMEK İSTİYORLARSA 98-07 ARASINDAKİ SAYIN SAMİM BEY-NACİ BEY ZAMANLARINI ÖRNEK ALSINLAR..BU YÖNETİM BU KADAR PROFESYONELSE NEDEN FERDA BEY AYRILDI..NEDEN YERİNE GELEN GEN.MÜD. 15 GÜNDE AYRILIP GİTTİ SENCE?BAK SANA BİŞEY DİYECEĞİM..AYT HAVALİMANI TAMAMEN ÇALIŞANLARININ ÖZVERİSİ SAYESİNDE İŞİ GÖTÜRÜYOR.BİR DAHADA BÖYLE BİR EKİP BULAMAZLAR.ÇOK ÇALIŞIP AZ KAZANMAYI GÖR SEN ORDA..İŞKEMBEDEN SALLAMA İLE OLMUYOR.12 SENEMİ VERDİĞİM AYT HAVALİMANINDA ÇALIŞAN TÜM EMEKÇİ ARKADAŞLARIMA,BÜYÜKLERİME SAYGILARIMI SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM.
  • Arkadaşlar yorumlarınızı okuyorumda Konu profosyenellik le alakalı biraz ! Antalya Havalimanında İşleten firmada Profosyenel bir yönetimle işlemini yapıyor.Bazıları buna ayak uyduramıyor tabi istiyorlarki ucak az insin ona görede az gayret edelim ama çok para alalım ! Nasıl olacak bu ? Olmaz tabi ! Sonra yorum yap yok yorulduk ,yok ucakların nereye inecegi belli degil ,yok az maaş alınıyor hikaye bunlar !! Çok çalış Çok kazan!!
  • aşağıda yorum yapan arkadaşlara kesinlikle katılıyorum..hangi firma olursa olsun , çok zor ve uzun çalışma şartlarında,3 kuruş maaşa büyük özverilerle çalışıyor herkes.geri planda aslında neler oluyor neler..bi kez olsun airport haber istatistik vereceğine madalyonun öbür yüzüne de bakmaya çalışsa nasıl olur acaba ?
  • gelenin gidenin haddi hududu yok.kardeş vatan ilan edilmişiz sanki?havalimanında trafik hiç durmadan devam ediyor.turiste göre iş zor!niyemi?2 terminali karıştırıyor,acentalar hala uçakların hangi terminalden iniş kalkış yaptıgını net olarak çözmüş deil.personelin hali içler acısı;gecesi gündüzü belli deil,yedigi yattıgı hak deil,aldıgı paraa para deil yani emeginin karşılıgı helal deil hak deil.kısacası havalimanında herşey yolunda:)
  • coşsa ne olacak..yönetenlerin zihniyeti kötü olduktan sonra..klimalar yetersiz..herşey pahalı...çalışanlar bi acaip..taksicilerişöförler vs..dışardaki trafil keşmekeşi.. ahl yi örnek alıyorlar galiba...
Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünden edindiği bilgiye göre, 1-8 Haziran'da Antalya Uluslararası Dış Hatlar Terminali'ne 389 bin 674 turist giriş yaptı. Yılbaşından bu yana bölgeye gelen turist sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 17 artışla 3 milyon 176 bin 921'e ulaştı. 
 
Dünyanın 100'den fazla ülkesinden turistin tercih ettiği Antalya'ya bu yılın 5 aylık döneminde en fazla turist sırasıyla Almanya, Rusya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Ukrayna, İsveç, Avusturya, Belçika ve Norveç'ten geldi. 
 
Antalya'ya geçen yıl aynı dönemde 2 milyon 724 bin 457, 2009 yılında 2 milyon 265 bin 206, 2008 yılında da 2 milyon 538 bin 389 turist gelmişti.
ANTALYA HAVALİMANI COŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 12 yıl önce
Ben 6 yıldır havalimanında yerhizmetlerinde görevliyim 33 yaşındayım.Limanı işleten Firmalarında çalışanlarını da her gün görüyoruz zaten 60 şı yaş sınırına takılacak kadar yaşlı içlerinde 15-20 yıldır çalışan büyüklerimiz var 50-60 yaşlarnda.Peki bunlar birde kendilerini geliştiremeyip profosyenelşemiyince düşüncede hareket çacukluguda tüm işletmeye puan kaybetdiriyor.Acilen yakınyıllada AYT kadrosunu GENÇLEŞTİRMELİ ( 27 --45 ) Arası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
AYT de çok çalışmışsın iyi çalışmışsın ama BOŞ çalışmıssız,profosyonelde olamadıgın için yeni yönetim seni hakketdigin yerde bekletiyormuş işte deigine göre.eski yönetim tabiki profosyenellerdir ama sen profosyonel olamayınca durumda bu oluyor işte.çok alanların üçretinde gözün kalıyor.İlk yorumu yapan arkadaşta haklı yorumunda bence !Yönetime laf atanlara ve gün doldurmak için çalışanlarada KAPAK olmuş zaten,sanki zorla çalıştıranlar var !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
termınal 1 dekı koruklerın özellıkle merdıven ustu ışıklarını aksam ve gece uçuşlarında açın tasarruf diye saçmalamayın.bırgün yuvarlanacak yolcu acı sonuç olursa ne tasarrufun kalır nede prestıjın.bu aksaklıkları farkedemeyen ekıbınde profesyonelliğide artık kamuoyuna kalsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
arkadaş antalya havalimanında prim karşılığı çalışılmıyor.. çok çalış çok kazan mantığı kapı kapı dolaşıp tencere tava satan distlerde olur ! burda değil.. karıştırıyorsun ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
SEN NEYİ NE KADAR BİLİPTE BURAYA YORUM YAPIYORSUMKİ..PROFOSYENELLİKSE AYT'DE ÇALIŞAN HERKEZ ÖZVERİLİ,İŞİNİN UZMANI TAM PROFESYONELLER..İŞLETEN FİRMANIN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ EĞER PROFESYONEL YÖNETİM GÖRMEK İSTİYORLARSA 98-07 ARASINDAKİ SAYIN SAMİM BEY-NACİ BEY ZAMANLARINI ÖRNEK ALSINLAR..BU YÖNETİM BU KADAR PROFESYONELSE NEDEN FERDA BEY AYRILDI..NEDEN YERİNE GELEN GEN.MÜD. 15 GÜNDE AYRILIP GİTTİ SENCE?BAK SANA BİŞEY DİYECEĞİM..AYT HAVALİMANI TAMAMEN ÇALIŞANLARININ ÖZVERİSİ SAYESİNDE İŞİ GÖTÜRÜYOR.BİR DAHADA BÖYLE BİR EKİP BULAMAZLAR.ÇOK ÇALIŞIP AZ KAZANMAYI GÖR SEN ORDA..İŞKEMBEDEN SALLAMA İLE OLMUYOR.12 SENEMİ VERDİĞİM AYT HAVALİMANINDA ÇALIŞAN TÜM EMEKÇİ ARKADAŞLARIMA,BÜYÜKLERİME SAYGILARIMI SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Arkadaşlar yorumlarınızı okuyorumda Konu profosyenellik le alakalı biraz ! Antalya Havalimanında İşleten firmada Profosyenel bir yönetimle işlemini yapıyor.Bazıları buna ayak uyduramıyor tabi istiyorlarki ucak az insin ona görede az gayret edelim ama çok para alalım ! Nasıl olacak bu ? Olmaz tabi ! Sonra yorum yap yok yorulduk ,yok ucakların nereye inecegi belli degil ,yok az maaş alınıyor hikaye bunlar !! Çok çalış Çok kazan!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
aşağıda yorum yapan arkadaşlara kesinlikle katılıyorum..hangi firma olursa olsun , çok zor ve uzun çalışma şartlarında,3 kuruş maaşa büyük özverilerle çalışıyor herkes.geri planda aslında neler oluyor neler..bi kez olsun airport haber istatistik vereceğine madalyonun öbür yüzüne de bakmaya çalışsa nasıl olur acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
gelenin gidenin haddi hududu yok.kardeş vatan ilan edilmişiz sanki?havalimanında trafik hiç durmadan devam ediyor.turiste göre iş zor!niyemi?2 terminali karıştırıyor,acentalar hala uçakların hangi terminalden iniş kalkış yaptıgını net olarak çözmüş deil.personelin hali içler acısı;gecesi gündüzü belli deil,yedigi yattıgı hak deil,aldıgı paraa para deil yani emeginin karşılıgı helal deil hak deil.kısacası havalimanında herşey yolunda:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
coşsa ne olacak..yönetenlerin zihniyeti kötü olduktan sonra..klimalar yetersiz..herşey pahalı...çalışanlar bi acaip..taksicilerişöförler vs..dışardaki trafil keşmekeşi.. ahl yi örnek alıyorlar galiba...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000