30 Nisan 2013, Salı 14:56:09

ADNAN MENDERES-ÇEŞME ARASI HAVAŞ DÖNEMİ

Türkiye’nin ilk ve en köklü yer hizmetleri şirketi olan Havaş, 1 Mayıs’ta İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı hizmetine başlıyor.
  • Sonunda , gec kalınmıştı

Havaş, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arasında yolcu taşımacılığı hizmeti verecek.

Kaliteli insan kaynağı ve hizmet anlayışı ile 29 yıldan bu yana Türkiye’nin farklı noktalarındaki pek çok şehirde havalimanı ile şehir merkezleri arasında yolcu taşımacılığı hizmeti veren Havaş,  İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme­ arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı hizmetine başlıyor. İlk seferini 1 Mayıs’ta saat 08:00’de yapacak olan Havaş, otobüs seferlerini uçak saatlerine göre düzenleyecek. 

Yolcu taşımacılığı hizmeti verilen şehir sayısı 19 oldu

Türkiye’nin ilk ve en köklü yer hizmetleri şirketi olan Havaş, Çeşme hattının hizmete açılmasıyla birlikte havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti verdiği şehir sayısını Türkiye genelinde 19’a yükseltti.

Havaş, halihazırda Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Çorlu, Gaziantep, Hatay, Hopa, Konya, Malatya, Trabzon, Samsun, Şanlıurfa, Elazığ, Sivas ve Adana Havalimanlarına bağlı olarak havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti gerçekleştiriyor.

ADNAN MENDERES-ÇEŞME ARASI HAVAŞ DÖNEMİ

Facebook Yorum

Yorumlar

İzmir ~ 9 yıl önce
Sonunda , gec kalınmıştı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000