07 Şubat 2014, Cuma 08:10:44

YUNAN SAHİLLERİNE KANAT ÇIRPACAK

BURULAŞ, deniz kuşunu Yunanistan’ın dünyaca ünlü tatil adaları Mikanos, Egine ve Poros’a uçurmak için kolları sıvadı.
  • Seabirdde hangi Pilot 2000 TL maas aliyor, ben duymadim, görmedim. Zaten calisan türk pilotta yok o sirkette. Sadece yabanci pilotlar var. Bu sirket satildimi, Arusan hakkinda hicbirsey yazmiyor.
  • 2000 TL. Maaş ile aldığınız pilotlar ilemi 2 saat Deniz üstü uçacaksınız. Yazık önce pilotların hakkını ödeyin. Çaresiz kalanları ucuza çalıştıracak kadar basit yönetim anlayışı ile bu işler olmaz. Acısı kötü çıkar.
  • Yunan adaları değil arkadaşlar, Ege adaları lütfen.
  • Haliç-Bozcaada seferi, Alaçatı, Bodrum önce buralara doğru düzgün uçunda sonra yunanistan'ı düşünün :D doğru yaptıkları ne var yahu bozcaadaya gidiyoruz diye biniyoruz alaçatıya inmişiz neymiş yakıt orda yokmuş be Müslüman yunan adalarına nasıl uçacaksın hele bir anlat bakalım işleri güçleri yalan dolan.
  • Abi yalandan çalımayan dedektörle üst aramaya, valizleri direk uçağa sallamaya benzemez bu. Gevura mal mı, adam mı kaçırıyorsun, ne taşıyorsun, kimi taşıyorsun sorarlar adama...Sormazlarsa paralel olsunlar
  • Nasil olcak bu yurtdisi seferi. Nerede pasaport polisi ve gumruk ? Nerede yunan vizesini control edecek olanlar? nerede yunan gumruk memuru ve pasaport polisi...Plan iyide....bizler ABde olmadigimiz icin islemez bu

BURULAŞ, deniz kuşunu Yunanistan’ın dünyaca ünlü tatil adaları Mikanos, Egine ve Poros’a uçurmak için kolları sıvadı.

BURULAŞ, deniz kuşunu yurt dışına uçuruyor. Deniz kuşu bu kez Yunanistan’ın dünyaca ünlü tatil adaları Mikanos, Egine ve Poros’a gidecek. BURULAŞ yöneticileri, seferler için Yunanistan ile ön görüşmelere başladı. Gemlik’ten Haliç’e uçan deniz uçağı Yunanistan’ın ünlü tatil adaları Mikanos, Egine ve Poros’a uçmak için gün sayıyor. Aynı zamanda deniz kuşu, önümüzdeki yaz Göcek ve Bodrum’a Gemlik ve Mudanya'dan tatilci götürecek. BURULAŞ, gerekli izinleri de aldı. BURULAŞ iki deniz uçağı ile başlattığı İstanbul seferlerini de 4 uçağa çıkarttı. Mudanya’dan da deniz uçağı seferlerine başlayacaklarını belirten BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, "Mudanya’nın da izni alındı. Şu anda kış dönemi olduğu için beklemedeyiz. Yaza doğru uçuşları başlatırız” dedi.

Yaz ayında bu adalara uçuşların başlaması için Yunanistan ile ön görüşmeler başladı. Göcek ve Bodrum ile anlaşmaların yapıldığını kaydeden Levent Fidansoy, “Yaz döneminde yolcu talebine göre bunları başlatmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda değişik Yunan adalarına da sefer planlıyoruz. Bununla ilgili prosedür uzun sürecek. Çünkü yurt dışı olduğu için gümrük işlemleri var. Ön temaslar Yunanistan ile yapıldı. Seferler bu seneye yetişmezse önümüzdeki sene yapılacak. Ama bu seneye yetiştirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Mayıs ayında yeni bir uçak da Gemlik hattında çalışacak.

YUNAN SAHİLLERİNE KANAT ÇIRPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Pilot ~ 8 yıl önce
Seabirdde hangi Pilot 2000 TL maas aliyor, ben duymadim, görmedim. Zaten calisan türk pilotta yok o sirkette. Sadece yabanci pilotlar var. Bu sirket satildimi, Arusan hakkinda hicbirsey yazmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
2000 TL. Maaş ile aldığınız pilotlar ilemi 2 saat Deniz üstü uçacaksınız. Yazık önce pilotların hakkını ödeyin. Çaresiz kalanları ucuza çalıştıracak kadar basit yönetim anlayışı ile bu işler olmaz. Acısı kötü çıkar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ege Adaları ~ 8 yıl önce
Yunan adaları değil arkadaşlar, Ege adaları lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
00 ~ 8 yıl önce
Haliç-Bozcaada seferi, Alaçatı, Bodrum önce buralara doğru düzgün uçunda sonra yunanistan'ı düşünün :D doğru yaptıkları ne var yahu bozcaadaya gidiyoruz diye biniyoruz alaçatıya inmişiz neymiş yakıt orda yokmuş be Müslüman yunan adalarına nasıl uçacaksın hele bir anlat bakalım işleri güçleri yalan dolan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seapırt ~ 8 yıl önce
Abi yalandan çalımayan dedektörle üst aramaya, valizleri direk uçağa sallamaya benzemez bu. Gevura mal mı, adam mı kaçırıyorsun, ne taşıyorsun, kimi taşıyorsun sorarlar adama...Sormazlarsa paralel olsunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 8 yıl önce
Nasil olcak bu yurtdisi seferi. Nerede pasaport polisi ve gumruk ? Nerede yunan vizesini control edecek olanlar? nerede yunan gumruk memuru ve pasaport polisi...Plan iyide....bizler ABde olmadigimiz icin islemez bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmirli ~ 8 yıl önce
Bu nasıl mantıksız düşünce böyle..Tekneyle yatlarla gidenleri hadi görmedin hiçtemi duymadın? Limana giren yat kaptanı pasoportları toplar girişi aldıktan sonra limana çıkarlar . Üstelik son zamanlarda vizeyi limandan alıyorsun. Bilmeden yazmayın Bide "KONTROLU" CONTROL diye yazmışsın neyi anlatmaya çalışıyorsan???
Izmirli ~ 8 yıl önce
Ya Izmirli kardesim, bu tekne seferi degil, ucak seferi. Ne limani bu? Tekne limanimi?
controlcu'ya ~ 8 yıl önce
Yani Deniz uçağının suda ne işi var karaya demir atsın diyorsun.. şaka gibisin .. güzel kardeşim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000