29 Ocak 2019, Salı 09:31:03

Yolculardan uçakta 'kondisyon bisikleti' talebi

Avustralyalı havayolu şirketi Qantas, Sidney-Londra direkt uçuşlarına hazırlık kapsamında yaptırdığı müşteri memnuniyeti anketinde, bu rotada uçacak potansiyel yolcuların uçakta kondisyon bisikleti ile yapay gerçeklik deneyimi hizmetleri istediklerini duyurdu.
  • Qantas gelir buraya istanbula insAllah
  • Körfez havayollarının tekelinde olan bu hatta bu saatten sonra kimse el atamaz.Melbourne Perth Sydney ve Auckland a dünyanın her noktasondan yolcu taşıyan Etihad, Qatar ve Emirates bu paydan kimseye yedirmez.Günde en az 2 şer seferi var saydığım şehirlere 380 ve 789 lar ile
  • 20 saatlik Sidney - Londra uçuşu 2022'de başlayacak ise, ayni zamanda birkac yil icerisinde baslayacagi belli olan 15-20 saatlik uzun ucus provalarinin yapildigi bir dönemde 200 milyon yolcu kapasiteli metrosuz Dünyanin en büyük havaalanini yapmak.. Bunu yaparken de bu kapasitenin %80 inin transit yolculardan olusacagini aciklamak… Havacilikta dünyanin cazibe merkezinin olacagini söylemek.. Nasil bir planlamanin eseridir. Bu durumda 2025 lerden sonra sonra ISL nin nasil bir Transit yolcu aktarma merkezi olacagi konusunda bilgisi olan var mi?
  • Bekle Londra 2022de direkt geliyoruz.

Avustralyalı havayolu şirketi Qantas, Sidney-Londra direkt uçuşlarına hazırlık kapsamında yaptırdığı müşteri memnuniyeti anketinde, bu rotada uçacak potansiyel yolcuların uçakta kondisyon bisikleti ile yapay gerçeklik deneyimi hizmetleri istediklerini duyurdu.

Qantas'ın hedef kitle anketi, havayolu şirketinin geçen yıl başlattığı Avustralya'nın Perth şehri ile İngiltere'nin başkenti Londra arasındaki 17 saatlik güzergahta uçuş deneyimi yaşayan müşterilerini de içerdi.

Katılımcılar uçakta alkollü ve alkolsüz içeceklerle aperitif ve atıştırmalık yiyeceklerin sunulduğu bir kafeterya olmasını, basit egzersizler için bir iç mekan düzenlemesi yapılmasını, koltuk önlerinde gürültü önleyici kablosuz kulaklık tedarik edilmesini önerdi.

Singapur Havayolları New York - Singapur uçuşu için egzersiz paketi hazırlamıştı
Qantas'ın rakiplerinden Singapur Havayolları, 19 saatlik New York - Singapur uçuşu için 'sağlıklı yaşam kompleksleri ve beslenme çeşitleri' alanında dünyanın lider markalarından biri ile anlaşarak yolcularına uçuş öncesi beslenme danışmanlığı ile temel kas esnetme egzersizleri için bir paket hizmet sunmuştu.

Ancak şu ana kadar hiçbir havayolu şirketi uçaklarında, kabin içi egzersiz alanı düzenlemesine gitmedi.

20 saatlik Sidney - Londra uçuşu 2022'de başlayacak

Qantas Havayolları başkanı Alison Webster, ankette ortaya konan müşteri taleplerini inceleyerek Sidney - Londra uçuşunda, kabin düzenlemesinde hem müşteri memnuniyetine hem de ticari açıdan uygulanabilirlik kriterlerine sadık kalacaklarını söyledi.

Qantas, Avustralya'nın Sidney kenti ile İngiltere'nin başkenti Londra arasındaki 20 saatlik bu güzergah için Airbus ve Boeing'den yeni yolcu jetleri sipariş ederken bu uçuşlara 2022 yılında başlayacak.

Şirket geçen yıl Avustralya’dan İngiltere'ye ilk kez direkt uçuş gerçekleştirmiş, Perth'ten, 200 yolcu ve 16 mürettebat ile kalkış yapan Boeing 787-9 Dreamliner tipi yolcu uçağı, 17 saatte 14 bin 498 kilometre yol katederek, Londra'nın Heathrow Havalimanı'na inmişti.

Yolculardan uçakta 'kondisyon bisikleti' talebi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

qantas ~ 4 yıl önce
Qantas gelir buraya istanbula insAllah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sadiye ~ 4 yıl önce
Kuantas gelirse, fitness flyer da isteyelim biz. Sadece kosu bandiyla olmaz.
australia ~ 4 yıl önce
Körfez havayollarının tekelinde olan bu hatta bu saatten sonra kimse el atamaz.Melbourne Perth Sydney ve Auckland a dünyanın her noktasondan yolcu taşıyan Etihad, Qatar ve Emirates bu paydan kimseye yedirmez.Günde en az 2 şer seferi var saydığım şehirlere 380 ve 789 lar ile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 4 yıl önce
20 saatlik Sidney - Londra uçuşu 2022'de başlayacak ise, ayni zamanda birkac yil icerisinde baslayacagi belli olan 15-20 saatlik uzun ucus provalarinin yapildigi bir dönemde 200 milyon yolcu kapasiteli metrosuz Dünyanin en büyük havaalanini yapmak.. Bunu yaparken de bu kapasitenin %80 inin transit yolculardan olusacagini aciklamak… Havacilikta dünyanin cazibe merkezinin olacagini söylemek.. Nasil bir planlamanin eseridir. Bu durumda 2025 lerden sonra sonra ISL nin nasil bir Transit yolcu aktarma merkezi olacagi konusunda bilgisi olan var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vizyon? ~ 4 yıl önce
Bu iktidarda planlamanın P'si dahi yok ne yazık ki. Yaptıkları bütün inşaat işleri rant ve talan üzerine kurulan bir düzen çerçevesinde yapılıyor. İncelendiğinde konut inşaatlarında kullanılan malzeme ve işçiliklerin kalitesizliği hemen göze çarpıyor. Ulaşımda ise köprü, otoyol, havalimanı gibi işlerde halkın çıkarları yerine müteahitlerin çıkarları gözetiliyor. Devlet bankalarından aldıkları düşük faizli krediler yetmiyormuş gibi bir de yolcu ve araç garantisi veriliyor. Bu garantiler de YİD'in son senesinde bile ulaşılması imkanız rakamlardan oluşmakta. ISL de bunların zirve noktası adeta. Hiç bir fizibilite çalışması yapılmadan bir tek kişinin boş bir araziyi göstermesiyle başlayan bir inşaat. Hakim rüzgar ölçümleri yapılmadan, uçaklar için büyük tehlike arz eden kuşların göç yolları ve diğer doğa şartları incelenmeden, ihale süresi bittikten sonra değiştirilen dolgu şartlarıyla bunlar rahatlıkla görülebiliyor. Vizyonları bu işte. İnşaat, inşaat yine inşaat.
2022 ~ 4 yıl önce
Bekle Londra 2022de direkt geliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000