21 Kasım 2015, Cumartesi 16:31:45

Yolcular bu ekranlarda bilgilendirilecek

LG, Incheon Uluslararası Havaalanı'na özel olarak ürettiği OLED ekranını ortaya çıkardı. LG'nin bu ürünü büyüklüğüyle dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.
  • Ekran da alt tarafta siyah Goruntu var bozuk mu anlayamadim ?
  • Sen yukarı bakınca başın mı dönüyor? Peh!....
  • ARİF OLAN ANLAR!
  • Hep gösteriş şatafat insanlığa hiçbir katkısı yok
  • yahu insanların yukarıya bakmaktan başı döner. bırakın bilgi takip etmeyi ayakta zor durur. şuna daha düzgün bir şekil verip insanlığa faydalı hale getirseler ya olmaz mı?

LG, Incheon Uluslararası Havaalanı'na özel olarak ürettiği OLED ekranını ortaya çıkardı. LG'nin bu ürünü büyüklüğüyle dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.

LG Electronics, dünyanın en büyük iki OLED ekranını Güney Kore’deki Incheon Uluslararası Havaalanı’nda görücüye çıkardı.

Havaalanında yolcuları bilgilendirmek için kullanılması planlanan ekranlar, her biri 55 inç boyutunda olan 140 tane Kavisli OLED panelin birleştirilmesiyle oluşturuldu. Toplam yüksekliği 13 metre genişliği ise 8 metre olan dünyanın en büyük OLED ekranları, gemilerde kullanılan büyük yük konteynerlerinin üç tanesinin toplamıyla aynı boyutta.

Bunun yanında OLED ekranlardaki her bir pikselin kendine özel ışıklandırma teknolojisine sahip olmasından dolayı, LED ekranlarda olduğu gibi arkadan yapılan yoğun bir ışıklandırmaya gerek duyulmuyor.

LG Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Kurumsal Çözümler Bölümü Yöneticisi Ro Se-yong; "OLED teknolojisinin sağladığı yararları anlatmaktan öte kendi gözlerinizle görüp tecrübe etmenizi şiddetle öneriyoruz” sözlerini kaydetti.Yolcular bu ekranlarda bilgilendirilecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Ekranda ~ 5 yıl önce
Ekran da alt tarafta siyah Goruntu var bozuk mu anlayamadim ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
Sen yukarı bakınca başın mı dönüyor? Peh!....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 5 yıl önce
zeki insan yalnızca gençlermi uçuyor? uzun süre bak bakayım yukarıya ve bigileri yazıları takip etmeye çalış bakalım bu zeka ile kaç saniye bakabileceksin?
Baki YOĞUNALİ ~ 5 yıl önce
ARİF OLAN ANLAR!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 5 yıl önce
Hep gösteriş şatafat insanlığa hiçbir katkısı yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
insanlık fakiri ~ 5 yıl önce
adamlar TASARLIYOR VE ÜRETİYOR! bahsettiğin şatafatı da insanlığın sağlığı, dünyanın ömrü için güncelliyor. sen ve bireyi olduğun toplum ne yapıyor peki insanlık için? ekran karşısına geçip, o olmamış, bu saçma olmuş diye atıp tutup oksijen tüketip üremekten başka
yolcu'ya ~ 5 yıl önce
sen sadece yolcu olursun kimileri kaptan olur memur olur amir olur. sen ancak düşüncelere ket vurursun gelişmemişliğe kanat açarsın diğerleri de kendisini geliştirir yükselir ilerler. dar anlayışınla tavuk yok diye kavga çıkartırsın bizler ise tavuğu lüks restorantlarda yeriz.
.. ~ 5 yıl önce
yahu insanların yukarıya bakmaktan başı döner. bırakın bilgi takip etmeyi ayakta zor durur. şuna daha düzgün bir şekil verip insanlığa faydalı hale getirseler ya olmaz mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000