25 Nisan 2019, Perşembe 21:32:12

Yolcudan havalimanı personeline şok sözler!

Atlasglobal tarafından bugün gerçekleştirilen İstanbul-Bodrum seferi öncesinde bir yolcu yer hizmetleri görevlilerine ağza alınmayacak hakaretler edince ortalık karıştı.
  • BENİM YAPACAĞIM YORUM ELEŞTİRİ SINIRLARINI ZORLADIĞI İÇİN YAYINLANMAMALIDIR...
  • Bu yolcuyu kural dışı, uçuşa uygun olmayan veya uygun tanımlama neyse o şekilde uçuşa kabul etmeme hakkı var işletmenin, ancak, bunu uygulayacak ekip amiri, şef, müdür arkadaş nerde ayrica bu yolcunun kayıtlı hakareti ve muhtemelen ya pisikolojik veya fizyolozik yada aldiği bir madde bedeniyle dengesiz olduğu çok net. Bu yapılsaydı enazindan uçuşunu gerçekleştiremeyecek bir sonraki uçuşunada uygunluk verilirse de aynı hava yolundan veya başka havayolundan yeniden bilet alarak en can yerinde alıcı yerinden vurulrak(çünkü çakma ve ucuz bir tarz olduğu çok belli) bir nebze olsun haddi bildirilirdi. Şimdi gem o kardeşimi mağdur etti, hem uçtu hemde kendi kesiminde olan bir sürü insana pr ını yapti.
  • 20-30 dakika icin yaptigi yaygaraya bak görgüsüzün yuh diyorum saatlerce bekleyen insanlar oluyor mal bu kadin gercekten
  • Yolcu insanlıktan nasıbını almamıs ahlaksız bırı. Yanlız yer personelı arkadasın , bu gıbı durumlarda verılen egıtım geregı nasıl davranması gerekıyor ? Prosedur nedır ? Cunku bu gibi arıza cıkaran yolcular karsısında yolcunun uzerıne yurumek, elıyle ıttırmek gıbı davranıslar sırketın prosedur dısına cıkılmıs eyleme gırıp, magdur olan calısan acısından da yanlıs yaptıgı ızlenımı olusturdu .
  • Bu kadını sobaya at üstünü kapat.çay demle keyfine bak.
  • Sen nasıl bi yokluk içinde büyüdün Kadın! O kadar kışkırt kışkırt, tahrik et sonra temas yoooook, ben olsam ağzının ortasına yapıştırmıştımmmmm, terbiyesiz ahlaksız. Neçe hakimler, doktorlar geç kaldıkları için üzerimize bagaj fırlattı... yok anacım bu eğitimle olmaz... oradaki yolcular sizlerde sonradan dank ediyor kafanız sizlerde onun gibi zihniyete sahiptiniz size de yazıklar olsun şiddetle kınıyoruz....Geçmiş olsun çelebi de ki meslektaşıma. Allah havacılık sektöründeki çalışan personellerimize sabır versin.....
  • Fiziksel yada psikolojik şiddeti cezalandırmamaya devam etmek; bu insanları ödüllendirmek demektir. Her uçak içi yada yolcu salonu kavgasında şahitler var, görüntüler var, yapılan suçta belli yapan da. Ne yazık ki otoriteler sadece bu insanların karşısında sessiz kalarak bizi hedef gösteriyor, onları da ödüllendiriyor. Cezası verilir, bunu da siz haber yaparsanız bi cayma hadlerini bilmeleri söz konusu olacaktır. Aksi taktirde bu sözleri dolaylı olarak söyleyen sektörün bu hale gelmesine sebep yetkililerdir.
  • AtlasGlobal'in yöneticisinin de (Louis mi ne) Çelebi'yi arayıp o yer görevlisini bizim uçuşlarda görmek istemiyorum dediği söyleniyor. Doğruysa yuh diyorum, başka bir şey demiyorum. Doğru değilse de kalkıp bir açıklama yayınlamalıdır.
  • Hayret çelebi kendi personelini mi savunmuş!!! Kesin kızcağızın ek ödeneği kesilmiş fakat iş medyaya düşünce hatalarından geri dönmüşlerdir. Çelebi çalışanı yıllardır kukla gibi kullanır. Müşterisi olduğu havayollarının şikayetleriyle çalışanlarıyla dalga geçer gibi cezalar verir, maaşlarından kesinti yapar ama örnekte doğru bir çalışanın yaptığı hakkını savununca çalışanını yerden yere vurur sonra ya gerçekten haklı olduğunda yok biz arkandayız(reklamlar)!!! masallar masallar...deliler:P
  • Shgm ve sirketler blacklist uygulamasina gecmeli Para cezasi degil en uygun ve etkili yontem belili bir sureligine bu tip yolculari tum ucuslardan men etmektir

Atlasglobal tarafından bugün gerçekleştirilen İstanbul-Bodrum seferi öncesinde bir yolcu yer hizmetleri görevlilerine ağza alınmayacak hakaretler edince ortalık karıştı.

İstanbul Havalimanı’ndan Bodrum’a gitmek üzere hazırlanan KK0042 sefer sayılı uçağın yolcuları boarding işlemi için kapıda bekledikleri sırada beklenmedik bir hadise yaşandı.

Uzun süredir beklediklerini belirten bir yolcu, Atlasglobal’e yer hizmetleri veren Çelebi personeline ağır hakaretler savurdu.

AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER

“Koca k.... büyütene kadar biraz aklını çalıştır” diye personele hakaret eden yolcu, personelin “Düzgün konuşun” uyarısına rağmen hakaretlerine devam etti.

Personelin sinirlenmesi üzerine hakaret seviyesini artıran kadın yolcu “Ben Çingenelerle temas etmiyorum. Sokak s.....tüsü” gibi ağza alınmayacak sözler sarf etti.

Diğer yolcuların araya girmesinden sonra terbiye sınırlarını aşan yolcuya müdahale edildi.©AirportHaber.com

Yolcudan havalimanı personeline şok sözler!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (158)

Kara Liste ~ 3 ay önce
BENİM YAPACAĞIM YORUM ELEŞTİRİ SINIRLARINI ZORLADIĞI İÇİN YAYINLANMAMALIDIR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gözlem ~ 3 ay önce
Bu yolcuyu kural dışı, uçuşa uygun olmayan veya uygun tanımlama neyse o şekilde uçuşa kabul etmeme hakkı var işletmenin, ancak, bunu uygulayacak ekip amiri, şef, müdür arkadaş nerde ayrica bu yolcunun kayıtlı hakareti ve muhtemelen ya pisikolojik veya fizyolozik yada aldiği bir madde bedeniyle dengesiz olduğu çok net. Bu yapılsaydı enazindan uçuşunu gerçekleştiremeyecek bir sonraki uçuşunada uygunluk verilirse de aynı hava yolundan veya başka havayolundan yeniden bilet alarak en can yerinde alıcı yerinden vurulrak(çünkü çakma ve ucuz bir tarz olduğu çok belli) bir nebze olsun haddi bildirilirdi. Şimdi gem o kardeşimi mağdur etti, hem uçtu hemde kendi kesiminde olan bir sürü insana pr ını yapti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
munich ~ 3 ay önce
20-30 dakika icin yaptigi yaygaraya bak görgüsüzün yuh diyorum saatlerce bekleyen insanlar oluyor mal bu kadin gercekten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 3 ay önce
Yolcu insanlıktan nasıbını almamıs ahlaksız bırı. Yanlız yer personelı arkadasın , bu gıbı durumlarda verılen egıtım geregı nasıl davranması gerekıyor ? Prosedur nedır ? Cunku bu gibi arıza cıkaran yolcular karsısında yolcunun uzerıne yurumek, elıyle ıttırmek gıbı davranıslar sırketın prosedur dısına cıkılmıs eyleme gırıp, magdur olan calısan acısından da yanlıs yaptıgı ızlenımı olusturdu .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hitler ~ 3 ay önce
Bu kadını sobaya at üstünü kapat.çay demle keyfine bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şiddetle kınıyoruz.... ~ 3 ay önce
Sen nasıl bi yokluk içinde büyüdün Kadın! O kadar kışkırt kışkırt, tahrik et sonra temas yoooook, ben olsam ağzının ortasına yapıştırmıştımmmmm, terbiyesiz ahlaksız. Neçe hakimler, doktorlar geç kaldıkları için üzerimize bagaj fırlattı... yok anacım bu eğitimle olmaz... oradaki yolcular sizlerde sonradan dank ediyor kafanız sizlerde onun gibi zihniyete sahiptiniz size de yazıklar olsun şiddetle kınıyoruz....Geçmiş olsun çelebi de ki meslektaşıma. Allah havacılık sektöründeki çalışan personellerimize sabır versin.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk hostesi ~ 3 ay önce
Fiziksel yada psikolojik şiddeti cezalandırmamaya devam etmek; bu insanları ödüllendirmek demektir. Her uçak içi yada yolcu salonu kavgasında şahitler var, görüntüler var, yapılan suçta belli yapan da. Ne yazık ki otoriteler sadece bu insanların karşısında sessiz kalarak bizi hedef gösteriyor, onları da ödüllendiriyor. Cezası verilir, bunu da siz haber yaparsanız bi cayma hadlerini bilmeleri söz konusu olacaktır. Aksi taktirde bu sözleri dolaylı olarak söyleyen sektörün bu hale gelmesine sebep yetkililerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasın yöneticisi ~ 3 ay önce
AtlasGlobal'in yöneticisinin de (Louis mi ne) Çelebi'yi arayıp o yer görevlisini bizim uçuşlarda görmek istemiyorum dediği söyleniyor. Doğruysa yuh diyorum, başka bir şey demiyorum. Doğru değilse de kalkıp bir açıklama yayınlamalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
i.gok ~ 3 ay önce
Hayret çelebi kendi personelini mi savunmuş!!! Kesin kızcağızın ek ödeneği kesilmiş fakat iş medyaya düşünce hatalarından geri dönmüşlerdir. Çelebi çalışanı yıllardır kukla gibi kullanır. Müşterisi olduğu havayollarının şikayetleriyle çalışanlarıyla dalga geçer gibi cezalar verir, maaşlarından kesinti yapar ama örnekte doğru bir çalışanın yaptığı hakkını savununca çalışanını yerden yere vurur sonra ya gerçekten haklı olduğunda yok biz arkandayız(reklamlar)!!! masallar masallar...deliler:P

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acil ~ 3 ay önce
Shgm ve sirketler blacklist uygulamasina gecmeli Para cezasi degil en uygun ve etkili yontem belili bir sureligine bu tip yolculari tum ucuslardan men etmektir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000