22 Ocak 2022, Cumartesi 08:31:04

Yolcu uçağında taciz skandalı!

United Airlines'ın Las Vegas'tan Washington'a yaptığı seferde bir kadın yolcunun taciz iddiası nedeniyle gergin dakikalar yaşandı.
  • bizde olsa önce kabin ekibi suçlu bulunur sonra mağdur kadın en sonunda da adam serbest kalırdı. Aksini iddaa edecek olan kabin ekibi olarak çalışmamıştır.
  • parazit heryerde malum

United Airlines'ın Las Vegas'tan Washington'a yaptığı seferde bir kadın yolcunun taciz iddiası nedeniyle gergin dakikalar yaşandı. Ivan Lopez Jr adlı kadın yolcu, uyuduğu sırada başka bir erkek yolcunun göğsünü ovuşturduğunu iddia etti.

"YANLIŞLIKLA DOKUNDUM"

Adam, kadının göğsüne bilerek dokunmadığını ve elinin çarptığını söylese de Ivan Lopez Jr, adamın savunmasını kabul etmedi. Kadının şikayeti üzerine kabin ekibi devreye girdi.

YERİNİ DEĞİŞTİRDİLER

İkilinin tartışmaya devam etmesi üzerine 12. koltukta oturan kadın, 21 numaralı koltuğa taşındı. Uçak indiğinde ise taciz iddiasıyla karşı karşıya kalan şahıs, gözaltına alındı. Şu anda tutuklu bulunan adamın, hakim karşısına çıkarılacağı öğrenildi.

İDDİANEME HAZIRLANDI

Savcılık, olay hakkında iddianame de hazırladı. Söz konusu iddianamede, Ivan Lopez Jr'nin uçakta uyuduğu sırada göğsündeki el nedeniyle bir anda uyandığı ve tacizin yaklaşık 10 saniye sürdüğü detayına yer verildi. Taciz iddialarının odağındaki adam hakkında 2 yıla kadar hapis isteniyor. (Haberler)

Yolcu uçağında taciz skandalı!

Facebook Yorum

Yorumlar

Experience first ~ 7 ay önce
bizde olsa önce kabin ekibi suçlu bulunur sonra mağdur kadın en sonunda da adam serbest kalırdı. Aksini iddaa edecek olan kabin ekibi olarak çalışmamıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 7 ay önce
parazit heryerde malum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000