06 Ocak 2017, Cuma 13:22:55

Yolcu uçağı taksi yolundan çıktı

Endonezyalı Lion Air'e bağlı Wings Air'e ait bir yolcu uçağı taksi yolundan kayarak çim zemine çıktı.
  • Bu kacinci? Bunlarda taksi egitimi yok mu? Mart a kadar endonezyali ucak taksi yolundan cikmasa herkese benden cay
  • Çok samimi söylüyorum, Bu kazaların ana sebebi savsaklayıcı yobaz, bilimden sorgulamadan uzak bir ülke olmaları, bizde bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz. Bakın bu endonezyadaki olan uçak kazaları kadar hiçbiryerde olmuyorda. Neden ? Daha dün haber vardı, Endonezya da yeni çıkan banknote ta yer alan ünlü bir hanımefendinin banknote üzerinde başı açık diye yobazlar tonla yaygara kopardı. Açın okuyun. Daha böyle yobaz ülkelerde çok uçak düşer.

Endonezyalı Lion Air'e bağlı Wings Air'e ait bir yolcu uçağı taksi yolundan kayarak çim zemine çıktı.

Endonezya'da Ketapang'daki havalimanından Pontianak'a gidecek ATR 72-500 tipi 30 yolcu ve 5 mürettebatı bulunan yolcu uçağı kalkış öncesi taksi yolunda ilerlediği sırada bir anda kayarak çim zemine çıktı. 

Yolcuların panik yaşadığı kazada yaralanan olmazken, uçağın seferden çekilerek bakıma alındığı öğrenildi.

Yolcu uçağı taksi yolundan çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Güzel ~ 6 yıl önce
Bu kacinci? Bunlarda taksi egitimi yok mu? Mart a kadar endonezyali ucak taksi yolundan cikmasa herkese benden cay

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ikinci ~ 6 yıl önce
Bu ay ikinci
Yobaz Ali ~ 6 yıl önce
Çok samimi söylüyorum, Bu kazaların ana sebebi savsaklayıcı yobaz, bilimden sorgulamadan uzak bir ülke olmaları, bizde bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz. Bakın bu endonezyadaki olan uçak kazaları kadar hiçbiryerde olmuyorda. Neden ? Daha dün haber vardı, Endonezya da yeni çıkan banknote ta yer alan ünlü bir hanımefendinin banknote üzerinde başı açık diye yobazlar tonla yaygara kopardı. Açın okuyun. Daha böyle yobaz ülkelerde çok uçak düşer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tr de beklesin ~ 6 yıl önce
senin yorumuna göre hergün tr de yobazlığın arttığını da düşünürsek ... way halimize
Medeni Ol ~ 6 yıl önce
Senin beynin yobaz kardeş. Öncelikle dünyanın en büyük uçak kazası çok medeni dediğimiz hayranlık duyduğun Amerika'da olmuş bu 1. 2006'dan sonraki 10 yılda gerçekleşen kazalara bakıyoruz. Kazaların yarısından çoğu Rusya, Brezilya, Komor Adaları, Almanya vs. ülkelerde olmuş bu 2. Beynini (tabi varsa) biraz yorup kazalara bak bakalım. Yobazlık senin beyninde var.
Medeni Ol Cevap ~ 6 yıl önce
Vay yobaz durum kurtarmaya çalışıyor, Gelmiş yılda 900 milyon yolcunun taşındığı ülke ile 70 milyon yolcunun taşındığı ülkeyi bir de anlamsız vaziyette uçak kazasının boyutuna göre karşılaştırıyor.O bahsettiğin ülkelerin hepsi son 70-80 yıldır uçağa binerken senin yobaz endonezya en fazla son 10 yıldır yaptığı uçuşlarla en fazla bu kadar yolcu taşıyor. Gerçekte Endonezya nufusu = USA nufusu. Sen önce istatistik öğren sonra cevap verirsin, haa doğruya imam hatipte istatistik ne arar. :-))
İndonesia ~ 6 yıl önce
Uzaktan bir haber okumakla 250 milyonluk bir ülke hakkında hemen yorum yapamazsın. Endonezya'nın yönetimi son derece laik diyeceğim ama laik de değil İslam düşmanı, müslümanlara negatif ayrımcılık yapan Jokowi. Havacılık konusunda çok disiplinli oldukları söylenemez ancak benzer kazalar Amarika'da Rusya'da olduğunda sıkıntı olmuyor ancak Endonezya'da olduğunda birilerine çok sıkıntı oluyor. Son bir yılda havacılık anlamında Rusya'da resmen kıyım yaşandı.
Merak ~ 6 yıl önce
Bir yerde Yobaz kelimesi kullanılınca niye birileri buna tepki gösterir? Yobazlığı savunmak mı gerekiyor? Bu nasıl bir kültür, nasıl bir eğitim?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000