10 Aralık 2023, Pazar 13:08:17

Yolcu uçağı asfalta saplandı!

Brezilya'nın önde gelen havayolu şirketlerinden Gol Havayolları'na ait bir Boeing 737-800 tipi uçak, São Paulo'nun güneyinde bulunan Congonhas Havalimanı'nda taksi sırasında yaşanan olayla gündeme geldi.

Brezilya'nın önde gelen havayolu şirketlerinden Gol Havayolları'na ait bir Boeing 737-800 tipi uçak, São Paulo'nun güneyinde bulunan Congonhas Havalimanı'nda taksi sırasında yaşanan olayla gündeme geldi. Uçak, Vitoria'ya yapılacak bir sefer için taksi yaptığı sırada asfalta saplanarak hareket edemez hale geldi.

Olayın ardından, uçağın kalkışının iptal edildiği duyuruldu. Neyse ki, yaşanan olayda herhangi bir yaralanma olmazken, uçaktaki tüm yolcular güvenli bir şekilde tahliye edilerek terminal binasına yönlendirildi. Gol Havayolları yetkilileri, uçağın çekildiğini ve gerekli teknik incelemelerin başlatıldığını belirtti.

Havayolu şirketi, müşterilerine güvenli ve sorunsuz seyahat deneyimi sağlama konusundaki önceliğini vurgularken, olası nedenlere dair ayrıntılı bir inceleme başlatıldığı bilgisini paylaştı.

Yolcu uçağı asfalta saplandı!

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000