29 Mart 2017, Çarşamba 09:22:23

Yolcu uçağı alev alev yandı

Peru Havayolları'na ait Boeing 737-300 tipi yolcu uçağı, Jauja Havalimanı'na indikten sonra pistten çıkarak alev alev yandı.
  • Kaptan asker kokenlimis :)))))
  • YINE BIR BOEING YINE BIR FACIA.. ARTIK BU ASKERI UCAKTAN BOZMA TAKOZU HAVACILIK SEKTORUNDEN TOPLASINLAR DAHA KAC KAZA GEREKIYOR. SIRF BU UCAK YUZUNDEN PIYASADA "GERCEK UCAK BOEINGDIR, PILOT UCAGIDIR" VS SEKLINDE ZIRVALAYAN ZIR CAHILLER TUREDI..SIVIL HAVACILIKLA ASKERI HAVACILIGI KARISTIRIP UCAGINA BI TANE BILE DOGRU DUZGUN PROTECTION KOYMAYAN VE YOLCULARIN HAYATI UZERINE ZAR ATAN BIR UCAK URETICISI VE ONU KULLANIRKEN NE DENLI TEHLIKELI BI IS YAPTIGINI BILMEYEN PILOTLAR VE ONDA YOLCULUK EDERKEN NASIL BI UCAKTA YOLCULUK ETTIGINDEN BIHABER YOLCULAR VAR ORTALIKTA.. ETRAFIMIZDAKI INSANLARI BU KONUDA BILINCLENDIRELIM ARKADASLAR. INSANLAR BOEINGIN NE SEKIL BIR KAMYON OLDUGUNU BILSIN VE ONA GORE DAVRANSIN
  • Pilot asker kökenli miymiş? TGS'ye alım var mı geyiklerini birlikte yapayım ben.
  • Peru TGS nerdesin ? Yeni alım yapılmalı çok acil ARFF ekipleri nerde ayrıca?

Peru Havayolları'na ait Boeing 737-300 tipi yolcu uçağı, Jauja Havalimanı'na indikten sonra pistten çıkarak alev alev yandı.

Edinilen bilgiye göre 114 yolcusuyla Jauja Havalimanı'na inen uçak, henüz bilinmeyen bir nedenle pistte duramayarak çim zemine çıktı. Burada sürüklenen uçak alev almaya başladı. 

Uçağın durmasının ardından panikle uçaktan kaçan yolcular arasında şans eseri yaralanan olmadığı açıklandı.

Uçağın pistten çıkmasının ardından yakıt sızdırdığı ve bu nedenle alev aldığı tahmin ediliyor.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

 

Yolcu uçağı alev alev yandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

TC ~ 5 yıl önce
Kaptan asker kokenlimis :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boeing ~ 5 yıl önce
YINE BIR BOEING YINE BIR FACIA.. ARTIK BU ASKERI UCAKTAN BOZMA TAKOZU HAVACILIK SEKTORUNDEN TOPLASINLAR DAHA KAC KAZA GEREKIYOR. SIRF BU UCAK YUZUNDEN PIYASADA "GERCEK UCAK BOEINGDIR, PILOT UCAGIDIR" VS SEKLINDE ZIRVALAYAN ZIR CAHILLER TUREDI..SIVIL HAVACILIKLA ASKERI HAVACILIGI KARISTIRIP UCAGINA BI TANE BILE DOGRU DUZGUN PROTECTION KOYMAYAN VE YOLCULARIN HAYATI UZERINE ZAR ATAN BIR UCAK URETICISI VE ONU KULLANIRKEN NE DENLI TEHLIKELI BI IS YAPTIGINI BILMEYEN PILOTLAR VE ONDA YOLCULUK EDERKEN NASIL BI UCAKTA YOLCULUK ETTIGINDEN BIHABER YOLCULAR VAR ORTALIKTA.. ETRAFIMIZDAKI INSANLARI BU KONUDA BILINCLENDIRELIM ARKADASLAR. INSANLAR BOEINGIN NE SEKIL BIR KAMYON OLDUGUNU BILSIN VE ONA GORE DAVRANSIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seni ~ 5 yıl önce
Türk hekimlerine emanet ediyorum......
yolcu ~ 5 yıl önce
bir yolcu olarak şu sözün anlamını öğrenmek isterim "BI TANE BILE DOGRU DUZGUN PROTECTION KOYMAYAN" bu uçak için ne gibi özelliktir. yolcu olarak ne gibi bi tehlikeyle karşı karşıyayız boeing ile uçarken onu öğrenmek isterim açıkcası. bunu bilmek hakkımız diye düşünüyorum. bu kadar kötümüydüki bu model uçaklar yahu yorumunuz çok fazla uçan bi yolcu olarak tedirgin etti beni. gerekirse boeing pilotları açıklarsa memnun olurum.
bngarbs61 ~ 5 yıl önce
Asıl kamyon Airbus be! Piyasada 737-300'mü kaldı? En yeni airbuslarla giderken bi tarafımız havada kalıyor.
Safe kamyon :) ~ 5 yıl önce
Etrafımızdakileri bilinçlendirelim bence de. Üstteki yorumu dikkate almamalarını söyleyerek başlıyorum ben. Saçma çıkarımlarla kimsenin kafasını karıştırmaya gerek yok. 1967'den beri üretilen bir uçak. Bu kazayı yaşayan Boeing 737 (300-400-500) serisinin kaza başına 5 milyon uçuş saati var. NG serisinin kaza başına uçuş saati 16 milyon. Doğduğun andan itibaren 737-300 ile kesintisiz uçsan, başına bir kaza gelmesi için ortalama 570 yıl yaşaman lazım.
....... ~ 5 yıl önce
Bu uçakların 737 300 ler artık ekonamik ömrü bitmiş böyle üçüncü dünya ülkelerinde kullanılan uçaklar.
rumuz ~ 5 yıl önce
Pilot asker kökenli miymiş? TGS'ye alım var mı geyiklerini birlikte yapayım ben.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
remzi ~ 5 yıl önce
Peru TGS nerdesin ? Yeni alım yapılmalı çok acil ARFF ekipleri nerde ayrıca?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000