06 Nisan 2017, Perşembe 15:02:46

Yıldırım açıkladı; "Gaziantep Havalimanı'na yeni terminal yapılacak"

Başbakan Binali Yıldırım, Gaziantep'te Düzbağ içme suyu isale hattı temel atma töreninde Gazianteplilere 5 milyon yolcu kapasiteli terminal binası yapılacağını açıkladı.
  • Guneydoguya yakisir :) diyarbakirdan sonra antep ahyirli olsun. Bazilarida der bize daha once yapin uşağum sayimiz cok :)
  • Nasıl bir zamanda yaşıyoruz vay be ülke ne hale gelmiş. Referandum mitingi olmasa anlarız da bu zamanda böyle demeçler vermek rüşvet değildir de nedir?
  • HAYIR
  • Sayın başbakan önce bir thydeki fetöcü yönetici ve pilotları temizleseniz? Aaaa pardon onlarda sizler gibi kandırıldı dimi.. Peki hakları yenip suçsuz yere işten atılanlar, işe alınmayanlar bunların vebali kandıranın mı yoksa kandırılanın mı?

Refendum çalışmaları kapsamında bugün Gaziantep'te bulunan Başbakan Binali Yıldırım, Düzbağ'da yaptığı açılış töreninde Gazianteplilere yeni terminal binası müjdesini verdi.

Gaziantep Havalimanı terminalinin artık yeterli olmadığını belirten Başbakan Yıldırım, mevcut terminalin Gaziantep'e yetmediğini söyledi. Yeni yapılacak terminal binasının 5 milyon yolcu kapasiteli olacağını belirten Yıldırım, yeni terminalde 5 adet körük bulunacağını ifade etti.

Başbakan Binali Yıldırım, Gaziantep Havalimanı'na yapılacak yeni terminal binasının ihalesine ise Mayıs ayında çıkılacağını söyledi.

Yıldırım açıkladı; "Gaziantep Havalimanı'na yeni terminal yapılacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Hak ~ 2 yıl önce
Guneydoguya yakisir :) diyarbakirdan sonra antep ahyirli olsun. Bazilarida der bize daha once yapin uşağum sayimiz cok :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rüşvetçiler ~ 2 yıl önce
Nasıl bir zamanda yaşıyoruz vay be ülke ne hale gelmiş. Referandum mitingi olmasa anlarız da bu zamanda böyle demeçler vermek rüşvet değildir de nedir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAYIR ~ 2 yıl önce
HAYIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ülkücü F/O ~ 2 yıl önce
Sayın başbakan önce bir thydeki fetöcü yönetici ve pilotları temizleseniz? Aaaa pardon onlarda sizler gibi kandırıldı dimi.. Peki hakları yenip suçsuz yere işten atılanlar, işe alınmayanlar bunların vebali kandıranın mı yoksa kandırılanın mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazıklar olsun ! ~ 2 yıl önce
F/O'ymuş hadi ordan , git Furkan Yurtseven'den tavsiyeler al !
yeme bizi:) ~ 2 yıl önce
ülkücüymüş ne iş kürt bayrağı ahl de asılırken nerdeydin kuzu seni:) gazlaaaa
TC ~ 2 yıl önce
MaasAllah hic bagimsiz yok,ya fetocu ya ulkucu FO ,ya ataturkcu,ya suleymanci, ya kaplanci vs vs vs Pffff ne zaman tek bir turkiye olacagiz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000