10 Şubat 2023, Cuma 18:18:05

Yıkılan sitenin müteahhidi İstanbul Havalimanı'nda yakalandı!

Hatay'daki Rönesans Rezidans inşaatının müteahhidi Hüseyin Yalçın Coşkun, İstanbul Havalimanı'nda yurtdışına kaçmak üzere yakalandı.
  • Siyasi çıkarları için İmar affı çıkaran adam ne olacak???
  • Afad yada diger Baskanlar !!! Istemiyoruz artik. Sonuclar ortada
  • Onay vereni yakalayın
  • Hani kaderdi? Neden yakaladınız herifi
  • 2020 İzmir depreminde apartmanımızı kayp ettik, geçenlerde ilçe belediyesindeydim hala olaylardan ders çıkarılmamış. İzmir güneyinde bir şirin köyde kalıyorum maalesef birçok bina rüşvet ödemeleri ile kat kazandı ama yerine gelince buna izin veren belediye ve memurları yanısıra ev sahiplerininde cezalandırılması gerekiyor. Bizim ihtiyacımız toplumsal terbiye ile yeniden yapılanmamız gerekmekte, şunuda ifade etmek gerekirse bu akışın dönüm noktası Turgut Özal’ın “benim memurum bilir” cümlesiydi.
  • Kaçman suçlu olduğuna delildir. Gidip başta savcılığa teslim olsaydın herşey farklı olurdu. Devlete sığınmalıydın....
  • Afad bşk görevden alınsın
  • Yok imar affi cikartan, gerekli kontrolleri yapmayan, bunlarada vasilf aramayan, kurallari habire degistiren, kendi adami icin kanun cikartan, yandan dolasan, insaat kapasitesini artiran hukumet ve yozlasmis burokratlardir, birakin adami
  • Hele bi otur şöyle soluklan daha konuşacaz
  • Müteahhit suçlu cezasını çeksin. .ancak Burayı imara açan,imar izni veren,yapı denetim firması bunların hiçmi suçu yok..

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Hatay'daki Rönesans Rezidans inşaatının müteahhidin İstanbul Havalimanı'nda yurtdışına kaçmak üzere yakalandığı açıklandı.

tv100'den Levent Albayrak'ın haberine göre, rezidansı inşa eden Antis Yapı'nın sahibi Hüseyin Yalçın Coşkun, İstanbul Havalimanı'ndan Karadağ'a kaçarken yakalandı. Bir istihbaratı değerlendiren İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri Coşkun'u havalimanında gözaltına aldı.

Hatay’da bulunan 250 dairelik yapının 2012 yılında Antis Yapı tarafından İnönü Bulvarı üzerinde inşa edildiği bildirildi. 12 katlı Rönesans Rezidans adlı projenin deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde ‘radye temel’ üzerinde yapıldığı belirtilmişti.

44 metrekareden 174 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireleri inşa eden şirketin şimdiye kadar binden fazla konutu inşa ettiği öğrenildi.

BirGün yazarı Bahadır Özgür ise Twitter paylaşımında, "Rönesans Rezidans'ı yapan şirketin sahibi Mehmet Y. Coşkun'un, yurtdışına çıkarken havalimanında gözaltına alındığı belirtildi. İstanbul Göztepe'de yaşıyordu. Kardeşi Karadağ'da. Oradaki şirketin sitesini dün kapattılar. Umarım bunlar 99'un Veli Göçer'i gibi sembolik kalmaz" bilgisini verdi.

Yıkılan sitenin müteahhidi İstanbul Havalimanı'nda yakalandı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Siyasi çıkar… ~ 1 yıl önce
Siyasi çıkarları için İmar affı çıkaran adam ne olacak???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Imamlj ~ 1 yıl önce
Afad yada diger Baskanlar !!! Istemiyoruz artik. Sonuclar ortada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 1 yıl önce
Onay vereni yakalayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kader ~ 1 yıl önce
Hani kaderdi? Neden yakaladınız herifi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 1 yıl önce
2020 İzmir depreminde apartmanımızı kayp ettik, geçenlerde ilçe belediyesindeydim hala olaylardan ders çıkarılmamış. İzmir güneyinde bir şirin köyde kalıyorum maalesef birçok bina rüşvet ödemeleri ile kat kazandı ama yerine gelince buna izin veren belediye ve memurları yanısıra ev sahiplerininde cezalandırılması gerekiyor. Bizim ihtiyacımız toplumsal terbiye ile yeniden yapılanmamız gerekmekte, şunuda ifade etmek gerekirse bu akışın dönüm noktası Turgut Özal’ın “benim memurum bilir” cümlesiydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VATANDAŞ ~ 1 yıl önce
Kaçman suçlu olduğuna delildir. Gidip başta savcılığa teslim olsaydın herşey farklı olurdu. Devlete sığınmalıydın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xxx ~ 1 yıl önce
Afad bşk görevden alınsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gercek suclu ~ 1 yıl önce
Yok imar affi cikartan, gerekli kontrolleri yapmayan, bunlarada vasilf aramayan, kurallari habire degistiren, kendi adami icin kanun cikartan, yandan dolasan, insaat kapasitesini artiran hukumet ve yozlasmis burokratlardir, birakin adami

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nereye? ~ 1 yıl önce
Hele bi otur şöyle soluklan daha konuşacaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plt.. ~ 1 yıl önce
Müteahhit suçlu cezasını çeksin. .ancak Burayı imara açan,imar izni veren,yapı denetim firması bunların hiçmi suçu yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esas onlar da ~ 1 yıl önce
Sağ el sol eline vurur mu hiç,hepsinin altından malumlar çıkıyor

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000