15 Mayıs 2019, Çarşamba 09:08:23

Yeni MİG-31 Putin'e tanıtıldı

Ahtubinsk kentindeki uçuş test merkezine gelen Putin’e, hipersonik Kinjal füzesiyle donatılmış olan bir süpersonik hızlı MİG-31 savaş uçağı tanıtıldı.
  • alalım 3-5 tane
  • Sağ yada Sol L/G de bi mühendislik dehası var ama anlamadım?

Ahtubinsk kentindeki uçuş test merkezine gelen Putin’e, hipersonik Kinjal füzesiyle donatılmış olan bir süpersonik hızlı MİG-31 savaş uçağı tanıtıldı. Rus lidere, yolculuğun son aşamasında 6 adet 5. nesil Su-57 avcı uçağı eşlik etti

Rusya’nın güneyindeki uçuş test merkezinin bulunduğu Ahtubinsk kentine gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, test merkezinin havalimanında sergilenen yeni uçakları inceledi.

Putin’e hipersonik Kinjal füzesiyle donatılmış olan bir süpersonik hızlı MİG-31 savaş uçağı, ayrıca 5. nesil çok işlevli Su-57 avcı uçağıve yeni MiG-35 avcı uçağı tanıtıldı.

Geleceğe dönük olarak tasarlanan insansız hava araçlarının sergilenen prototiplerini de inceleyen Putin’e, Rusya Savunma Bakanlığı için seri üretimi yapılan Su-35, Su-30SM avcı uçakları, modernize edilen MiG-31BM önleme uçağı ve Rus Donanması’nda kullanılan MiG-29K gemi tipi avcı uçağı tanıtıldı.

PUTİN’E, YOLCULUĞUNUN SON AŞAMASINDA 6 ADET SU-57 UÇAĞI EŞLİK ETTİ

Rus liderin hava araçlarını ve ileriye dönük üretilen prototipleri denetlemek üzere Rusya’nın güneyindeki uçuş test merkezinin bulunduğu Ahtubinsk kentine gelen Putin’e 6 adet 5. nesil Su-57 avcı uçağı eşlik etti.

Rus liderin yolculuk yaptığı, kente yaklaşan uçağı karşılamak üzere Ahtubinsk’teki havalimanından 6 adet Su-57 uçağı havalanarak,Putin’in bulunduğu uçağın sağ tarafında sıralandı ve hava aracına iniş yapıncaya kadar eşlik etti. (Sputnik)

 

Yeni MİG-31 Putin'e tanıtıldı

Facebook Yorum

Yorumlar

alalım ~ 2 ay önce
alalım 3-5 tane

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçekler ~ 2 ay önce
Keşke alabilsek. NATO’ya boynumuzu zincirle vurdular. Onların istediği kadar, onların istediği fiyata sadece onlardan alabiliriz. Onlar kim? Aslında en büyük düşmanlarımız...
? ~ 2 ay önce
Sağ yada Sol L/G de bi mühendislik dehası var ama anlamadım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evet ~ 2 ay önce
İlginç bir iniş takımı dizaynı var bu uçağın.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000