05 Mart 2017, Pazar 09:16:39

Yeni Havalimanını Polisan boyayacak

Türkiye’nin lider boya markası Polisan Kansai Boya, 2018 yılında kapılarını açacak olan ve Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın (İGA – İstanbul Grand Airport) su bazlı boya tedarikçisi oldu.
  • Boya artar zannediyorrum gelsinler bizim evide boyasınlar
  • cok sasirtici ve faydali bir haber. buyuk islerde buyuk miktarda boya gerektiriyor demekki.
  • Her gun daha da iyiye Polisan.. Büyük Türkiyenin uluslararası markaları milli duruşlu kaliteli ve karını paylasan markalarıyla yarınlar hep daha guzel olacak.. Borsada da kazandirmaya devam Polisan Boya Polho hisseleriyle yüzler hep gülsün..
  • abartıyolar ne 15 bin 7-8 bin yeterde artar
  • Yerli malı yurdun malı her Türk onu kullanmalı.

Polisan Kansai Boya, İstanbul Yeni Havalimanı’nın ilk fazına sektörün lider ve en çok beğenilen iç cephe ürünü Elegans Extra Yarımat’ın da içinde bulunduğu geniş bir portföyle hizmet verecek. 15 bin kova boya tüketimi öngörülmektedir. 

İlk fazı 2018 yılında devreye alınacak son yılların en önemli projesi İstanbul Yeni Havalimanı’nın boya ihalesini, katılan üreticiler arasından boya sektörünün öncü markası Polisan Kansai Boya kazandı. Böylelikle Polisan Kansai Boya, İstanbul Yeni Havalimanı’nın su bazlı boya tedarikçisi oldu.

Yolcu sayısı, kapladığı alan, terminal binası ve otoparkı başta olmak üzere birçok alanda dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın tüm fazları tamamlandığında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesi ile 350’den fazla destinasyona uçuş imkânı sağlayan, dünyanın en önemli havacılık merkezi haline gelmesi bekleniyor.

Erol Mizrahi: “Uluslararası işlere imza atıyoruz”

Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi, projenin tedarikçisi olacaklarından dolayı gurur duyduklarını belirterek; “İstanbul Yeni Havalimanı, Türkiye’de hatta dünyada son yıllarda geliştirilen özel projelerden belki en önemlisi. Cumhuriyet Tarihi’nin bu en büyük ve stratejik projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Gerek ürün gamımız gerekse kurumsal yapımız ile bu denli büyük bir projeye katkı sağlayacağımızı ve en iyisini sunacağımızı düşünüyoruz” dedi ve şöyle devam etti:

“Bu özel projede ürün gamımızda yer alan astar ve son kat boyalarla hizmet vereceğiz. Portföy içerisinde sektörün lider ve en çok beğenilen iç cephe ürünü Elegans Extra Yarımat ürünümüz de bulunmaktadır. 2018 yılı başında açılacak olan projenin ilk fazında ilk ön görülere göre 1.000.000 m2 ve üzeri, farklı ürün grupları ile birlikte 15 bin kova üzeri bir tüketim hesaplıyoruz. Geçtiğimiz ay bir dünya devi olan Japon Kansai Paint ile gücümüze güç kattık. Polisan Kansai Boya olarak, Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve uluslararası işlere imza atıyoruz."

Yeni Havalimanını Polisan boyayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

beleşci ~ 2 yıl önce
Boya artar zannediyorrum gelsinler bizim evide boyasınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sasirdilar ~ 2 yıl önce
cok sasirtici ve faydali bir haber. buyuk islerde buyuk miktarda boya gerektiriyor demekki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim Yavuz ~ 2 yıl önce
Her gun daha da iyiye Polisan.. Büyük Türkiyenin uluslararası markaları milli duruşlu kaliteli ve karını paylasan markalarıyla yarınlar hep daha guzel olacak.. Borsada da kazandirmaya devam Polisan Boya Polho hisseleriyle yüzler hep gülsün..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hacı ~ 2 yıl önce
abartıyolar ne 15 bin 7-8 bin yeterde artar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
Keşke ihalaleyi sana verselerdi :)
Dilovası Polisan ~ 2 yıl önce
Yerli malı yurdun malı her Türk onu kullanmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peh ~ 2 yıl önce
Polisan yabancilara satıldı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000