27 Ekim 2018, Cumartesi 09:21:32

Yeni havalimanına Turkcell eli

Turkcell ve Huawei, Türkiye’nin dünyaya açılan yeni kapısı olan İstanbul Yeni Havalimanı'nın dijital altyapısı için güçlerini birleştirdi.
  • Bedava internet olacak mi dunyanin butun gelismis ulkeleri gibi siz onu soyleyin once, layover da yolcularin seyahat etmesine bir guzel sebep
  • Bir seyide yanliz yapin be adam olmaz sizden
  • K.m şebeke hızları 4.5 g den 3g ye düşsün diyelnler burdamıı
  • Duyan da yeni havalimanı açılınca bütün borçlarımız ödenecek, ülkeye huzur, bereket, refah, adalet, eşitlik, hak, hukuk, hakkaniyet gelecek sanır ama gerçekler ortada.
  • 4.5 g, 5 g, huawei lamp site sharing, siemens elektronik sistemler, alman malı körükler, yürüyen merdivenler vs. Nankör ve adice boyuna küfür ve hakaret ettiğimiz elin icatları ve teknolojisi olmasa hiçbir halt yiyemeyiz ama yerli ve milliyiz. Hey gidi...

Turkcell ve Huawei, Türkiye’nin dünyaya açılan yeni kapısı olan İstanbul Yeni Havalimanı'nın dijital altyapısı için güçlerini birleştirdi.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, en yüksek teknolojinin kullanıldığı mobil ve sabit şebekelerin havalimanı binalarında hayata geçirilmesi sayesinde yolcular, 4,5G hızında en kaliteli iletişim hizmetini deneyimleyecek. Altyapıda kullanılan en yeni ve en son teknolojiler sayesinde Turkcell, yakın gelecekte hayata geçecek olan 5G teknolojisini de İstanbul Yeni Havalimanı'nın yolcularına sunabilecek.

Turkcell’in İstanbul Yeni Havalimanı için kurduğu dijital şebekede, Huawei’nin LampSite Sharing çözümü kullanıldı. Yüksek insan ve iletişim yoğunluğu olan başka havalimanlarında da başarıyla kullanılan sistem sayesinde İstanbul Yeni Havalimanı’nın ziyaretçileri, dünyanın en iyi ve hızlı kapsamasından faydalanma fırsatı bulacak.

"Milyonlarca yolcuyu Turkcell’in benzersiz dijital deneyimiyle buluşturacağız"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Şebeke Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gediz Sezgin, dijitalleşmenin Turkcell için öncelikli bir strateji olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Bunu başarıyla yürütüyoruz ve kendimizden emin bir şekilde dünyanın dijital ilk operatörüyüz diyoruz. Müşterilerimize geniş yelpazede servis ve en iyi deneyimi sunma çabasındayız. Tamamlanmak üzere olan İstanbul Yeni Havalimanı, hem ülkemizin ve hem de şehrin yeni kapısı. İstanbul’un ve Turkcell’in imajını yansıtması açısından çok önemli. Ulaştığımız yüksek teknolojiyi tüm misafirlere hissettirme amacıyla yola çıktık. Bir yandan burayı kullanacak olan milyonlarca yolcuya eşsiz bir iletişim deneyimi sağlarken, bir yandan da kullandığımız üstün teknoloji sayesinde bilet kontuarları, geliş ve gidiş salonları, tax free işlemi yapılabilen mağazalar gibi yoğun insan trafiği olan yerlerde de çok yüksek hızda ve geniş kapasitede mobil iletişim hizmeti sunacağız. Havalimanının ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz."

Huawei Small Cell Ürün Yöneticisi Peng Honghua da İstanbul Yeni Havalimanı'nın, yüksek trafik hacminin yanı sıra sunacağı yüksek kullanıcı deneyimiyle de İstanbul’un itibarına katkı sağlayacağını vurgulayarak, "Burada kullanılan LampSite Sharing teknolojisi, bina içi kullanımlar için tüm gereksinimleri karşılayacak bir çözüm sunuyor. Turkcell ile Yeni Havalimanı'nda, bu alanda dünyanın en gelişmiş çözümlerinden birini planlandığı tarihte ortaklaşa olarak hayata başarıyla geçirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Yeni havalimanına Turkcell eli

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

MBA USA ~ 4 yıl önce
Bedava internet olacak mi dunyanin butun gelismis ulkeleri gibi siz onu soyleyin once, layover da yolcularin seyahat etmesine bir guzel sebep

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korsanpilot ~ 4 yıl önce
Bir seyide yanliz yapin be adam olmaz sizden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TROLLER ~ 4 yıl önce
K.m şebeke hızları 4.5 g den 3g ye düşsün diyelnler burdamıı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 4 yıl önce
:D çok iyi
Havagazı ~ 4 yıl önce
Duyan da yeni havalimanı açılınca bütün borçlarımız ödenecek, ülkeye huzur, bereket, refah, adalet, eşitlik, hak, hukuk, hakkaniyet gelecek sanır ama gerçekler ortada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fetö ağzı ~ 4 yıl önce
Öncelikle feto ağzıyla konuşma ! Bak “Demokratik” Kongo diktatörü geliyor, daha ne istiyon...
İnsan gercekten hayret ediyor. ~ 4 yıl önce
Çok haklısın , sektörün tek sorunu yeni havalimanı sanki , kimse çıkarılmayan meslek yasasından , düzelmeyen çalışma sartlarındn , adaletsizlikten bahsedip haber yapmıyor , varsa yoksa yeni havalimanı
Trajikomedi ~ 4 yıl önce
4.5 g, 5 g, huawei lamp site sharing, siemens elektronik sistemler, alman malı körükler, yürüyen merdivenler vs. Nankör ve adice boyuna küfür ve hakaret ettiğimiz elin icatları ve teknolojisi olmasa hiçbir halt yiyemeyiz ama yerli ve milliyiz. Hey gidi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Didaktik merhale ~ 4 yıl önce
Ne yaparsın dostum, asırlardır aynı mesele. Hiç bir şey değişmiyor. Kimi ilim/teknik Çin'de olsa gidip alıyor. Kimi de senin gibi ahlakına talip olup ahlaksızlaşıyor...
Didaktik merhale'ye ~ 4 yıl önce
Onların ahlakına talip olup ahlaksizlaşanlar kim belli. İlim Çin'de bilmem nerde diye gidip almak marifetse gidin alın küfür, hakaret ettiğiniz gayri müslümleri daha da zengin edin, siz eğitime önem vermeyin,üretmeyin,kafa yormayın, çabalamayın olur mu?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000