25 Ocak 2015, Pazar 08:30:06

YENİ HAVALİMANINA BETON TESİSİ KURULACAK

İstanbul'u uçuracak olan 3. Havalimanı projesi için hazır beton tesisi kuruluyor.
  • 13:03 AHL doğusu'na yapılacak pareler ikinci pisttin yapacağı ses gürültüsü ne olacaktı. Tüm yenibosna sesden etkilenecekti..
  • Ulan amma atıyorsunuz ha . Millet mikser , beton, yarma, dolgu uzmani olmus. Hem havaci hem cevreci hem insaatcı olmuş :) bide öyle edalarla yazıyorlar ki , yemiş bitirmiş olayı, bizatihi gitmiş arazide survey yapmış, eliyle hesaplamış da geri kalan herkes gerizekalıymış gibi edalarla yorum falan yazmalar. Adam insansanız 2-3 yıl sonra havalimanı bitince , çıkarsınız ben böyle boş boş konuştum özür dilerim dersiniz. Ama nerdee :) bundan 10-12 ay önce , İstanbul'a 3. Köprü ve Havaalanına ihtiyaç yoktu modundaydınız , şimdi biz yatırıma karşı değiliz yeterki düzgün yerlere yapılsın bunlar ayağındasınız, yarın bir gün köprü-havalimanı bitince , halatı ince, tabliyesi dar, kulesi çirkin yakışmadı, pasaport sistemi çöktü olmadı ayağına yatacaksınız sizler. Biz de salağız he, biz de reiz delisiyiz he, bir okumuş siz varsınız , başka da adam yok memlekette. Hayır bide utanmanız olsa , arlanmıyorsunuzda . O 10.000.000m3 beton yazan ileri zekalı, hoover barajını mı inşaa ediyorlar sandın ? Akşama kadar izdivaç programı, akşamdan sonra med cezir izlemeyle olmuyor be gözüm :)
  • muhtemelen 3. havaalanı inşaatı süresince başlanıp da bitirilebilecek tek yapı olacaktır. sonunda da anıt olarak kalır... kim hayallerde yaşıyor, kim gerçeklerle uğraşıyor 2 seneye görürüz. 2017 ye bişey kalmadı nasılsa. cebinde vatandaşlardan türlü yollarla tokatladıklarından başka 5 kuruş parası olmayan laz müteahhitlerle 10 milyar euroluk yatırım yapılabileceğini sanan reis romantikleri nasılsa yine burada olacaklar, onlar yine konuşur. nasılsa bişey değişmeyecek onlara, kafasını kaldırdığında yine görecek uçakları her zaman olduğu gibi. buradada birkaç kokpit-kabin galerisi koydun mu en çok uçağı ben gördüm diye gezerler... ahl nin dogü tarafına gelişmesine başlansaydı 2 sene önce, şimdi paralel pist bitmişti muhtemelen. anca boş laf, hiç iş. birazdan da ulaştırma bakanı demeci koyarsınız ahahahhsdfadfdfaf
  • Yuh... oldu olacak beton da döksünler bari...Odundan havalimanı yapmak varken nerden çıktı bu...Dalga mı geçiyorsunuz...Arkadas 10 milyon m³ betondan bahsediliyor.. İstanbuldaki tüm santraller buraya çalışsa yetmez...bir mikserin dışarıdan gelip gitmesi zaman kaybı...Ayrıca o mikser trafiği istanbulu mahveder...en az 2 santral kurulacaktır...sadece orada çalışacak 100 civarında mikser olacaktır..günün 24 saati 3 vardiya beton dökülecek orada...
  • Hanimiş benim zekası olmayann vatan evlatlarım-demeye kalmadan toplanıyorlar zaten,ışığı gören geliyor.tarihlerinde yok zaten başarıyı tebrik etmek,yeneni kutlamak.birilerine atmak için hep çamur ellerinde dolaşırlar.onun için belkide kalp yerine çamur taşıyorlar.yazık.tebrikler halka hizmet edenlere.orman aşıklarınıda gördük biz ,kafayı bulup ağaçları yakan.Türkiyeye en yeşil hizmeti veren son yönetime haksızlık etmeyelim.
  • Dünyada Ormani bu kadar Sorun yaan tek sizlersiniz, ama Havalimani yapilinca ordan ucacaksiniz. Elestirenler kac agac dikmiski konusuyor, begenmiyorsaniz Havalimani yapilinca UCMAYIN ARKADAS o zaman, bu ne ya. Sanki bu dünya ordaki Agaclara kalmis gibi.
  • Alanın yüzde bilmem kaçı orman falan değil. Hatta birşey söyleyeyim mş anadolu yakasının kuzeyinde de böyle bir saha var. Maden çukurları falan. Orada değerlendirilsin.
  • Yorumsuz ! Dunyanin diger ulkelerinde agac kesmiyorlarmi ? Dunyada agac kesilmeden yapilan havalimani varmi ? Bu havalimanini nereye yapicaklar ? Denizemi ? O zaman da baliklar baliklar diye yazarsin .....Arti havalimanin yapilcagi bolge bataklik ! Ben Belcikada yasiorum, burda munharca yesil dogayi katlediyorlar ve bir alahin kulu cikip ses cikarmiyor !! Turkiyede bazi cevreler yesil i bahane ederek Turkiye'nin gelismesini engelemek istiyorlar ...
  • Yorumsuz gerçekten yorumsuz Silivriden Arnavutköy'e bir gecede taşınıyor. Rant rant rant gerçekten çok yazık para bürümüş gözlerini
  • Tam matlubuna muvaffık bir yazı olmuş. Bu alana meydan mı yapılır ? Orman odun çevre çiçek böcek kuş diyenlere gün doğmuş. Asılın kalemlere başlayın sövmeye.

Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı olan 3. Havalimanı projesi 76 milyon 500 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek. 6 adet ana pist, 4 adet apron ve taksirutlardan oluşacak 3. Havalimanı için hazır beton tesisi kurulacak.

3. Havalimanı projesinin kurulacağı alanın 6 bin 172 hektarlık bölümü orman, 1180 hektarlık alanı madencilik ve diğer kullanımla birlikte su birikintileri, 236 hektarlık alanı mera, 60 hektarlık alanı kuru tarım alanı ve 2 hektarlık alanı fundalıklardan oluşmakta.

3. Havalimanı projesinin inşa edileceği arsanın yüzde 2,47'lik bölümü özel mülkiyet arazisi olarak geçiyor.

YENİ HAVALİMANINA BETON TESİSİ KURULACAK

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
13:03 AHL doğusu'na yapılacak pareler ikinci pisttin yapacağı ses gürültüsü ne olacaktı. Tüm yenibosna sesden etkilenecekti..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yenibosna mühim ~ 9 yıl önce
tum atakoy, yeşilyurt, yeşilköy, florya, sefaköy, halkalı şu an ki butun gürültüden etkilenirken bişey yok, "pareler ikinci pisttin yapacağı ses gürültüsü" yenibosnayı etkileyine auvvwwww!! akp yancısı genç yenibosnalılar rahatsız ccc. "ses gürültüsü" ccc.
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ulan amma atıyorsunuz ha . Millet mikser , beton, yarma, dolgu uzmani olmus. Hem havaci hem cevreci hem insaatcı olmuş :) bide öyle edalarla yazıyorlar ki , yemiş bitirmiş olayı, bizatihi gitmiş arazide survey yapmış, eliyle hesaplamış da geri kalan herkes gerizekalıymış gibi edalarla yorum falan yazmalar. Adam insansanız 2-3 yıl sonra havalimanı bitince , çıkarsınız ben böyle boş boş konuştum özür dilerim dersiniz. Ama nerdee :) bundan 10-12 ay önce , İstanbul'a 3. Köprü ve Havaalanına ihtiyaç yoktu modundaydınız , şimdi biz yatırıma karşı değiliz yeterki düzgün yerlere yapılsın bunlar ayağındasınız, yarın bir gün köprü-havalimanı bitince , halatı ince, tabliyesi dar, kulesi çirkin yakışmadı, pasaport sistemi çöktü olmadı ayağına yatacaksınız sizler. Biz de salağız he, biz de reiz delisiyiz he, bir okumuş siz varsınız , başka da adam yok memlekette. Hayır bide utanmanız olsa , arlanmıyorsunuzda . O 10.000.000m3 beton yazan ileri zekalı, hoover barajını mı inşaa ediyorlar sandın ? Akşama kadar izdivaç programı, akşamdan sonra med cezir izlemeyle olmuyor be gözüm :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir-Duayen ~ 9 yıl önce
şşşş geçti tamam sakin .... survey değil o, etüt etüt...hem bizatihi kullan ardından survey...ikisini bir arada kullana kullana aşınma yapmış.. Neyse aşağıda linkini verdim dizi reklam aralarında okursun... www.csb.gov.tr/db/ced/editordosya/nihai_ced_istanbul.pdf
o beton tesisi ~ 9 yıl önce
muhtemelen 3. havaalanı inşaatı süresince başlanıp da bitirilebilecek tek yapı olacaktır. sonunda da anıt olarak kalır... kim hayallerde yaşıyor, kim gerçeklerle uğraşıyor 2 seneye görürüz. 2017 ye bişey kalmadı nasılsa. cebinde vatandaşlardan türlü yollarla tokatladıklarından başka 5 kuruş parası olmayan laz müteahhitlerle 10 milyar euroluk yatırım yapılabileceğini sanan reis romantikleri nasılsa yine burada olacaklar, onlar yine konuşur. nasılsa bişey değişmeyecek onlara, kafasını kaldırdığında yine görecek uçakları her zaman olduğu gibi. buradada birkaç kokpit-kabin galerisi koydun mu en çok uçağı ben gördüm diye gezerler... ahl nin dogü tarafına gelişmesine başlansaydı 2 sene önce, şimdi paralel pist bitmişti muhtemelen. anca boş laf, hiç iş. birazdan da ulaştırma bakanı demeci koyarsınız ahahahhsdfadfdfaf

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir - Duayen ~ 9 yıl önce
Yuh... oldu olacak beton da döksünler bari...Odundan havalimanı yapmak varken nerden çıktı bu...Dalga mı geçiyorsunuz...Arkadas 10 milyon m³ betondan bahsediliyor.. İstanbuldaki tüm santraller buraya çalışsa yetmez...bir mikserin dışarıdan gelip gitmesi zaman kaybı...Ayrıca o mikser trafiği istanbulu mahveder...en az 2 santral kurulacaktır...sadece orada çalışacak 100 civarında mikser olacaktır..günün 24 saati 3 vardiya beton dökülecek orada...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gezi zekalılar# ~ 9 yıl önce
Hanimiş benim zekası olmayann vatan evlatlarım-demeye kalmadan toplanıyorlar zaten,ışığı gören geliyor.tarihlerinde yok zaten başarıyı tebrik etmek,yeneni kutlamak.birilerine atmak için hep çamur ellerinde dolaşırlar.onun için belkide kalp yerine çamur taşıyorlar.yazık.tebrikler halka hizmet edenlere.orman aşıklarınıda gördük biz ,kafayı bulup ağaçları yakan.Türkiyeye en yeşil hizmeti veren son yönetime haksızlık etmeyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ORMAN ~ 9 yıl önce
Dünyada Ormani bu kadar Sorun yaan tek sizlersiniz, ama Havalimani yapilinca ordan ucacaksiniz. Elestirenler kac agac dikmiski konusuyor, begenmiyorsaniz Havalimani yapilinca UCMAYIN ARKADAS o zaman, bu ne ya. Sanki bu dünya ordaki Agaclara kalmis gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Alanın yüzde bilmem kaçı orman falan değil. Hatta birşey söyleyeyim mş anadolu yakasının kuzeyinde de böyle bir saha var. Maden çukurları falan. Orada değerlendirilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yorumsuz ! Dunyanin diger ulkelerinde agac kesmiyorlarmi ? Dunyada agac kesilmeden yapilan havalimani varmi ? Bu havalimanini nereye yapicaklar ? Denizemi ? O zaman da baliklar baliklar diye yazarsin .....Arti havalimanin yapilcagi bolge bataklik ! Ben Belcikada yasiorum, burda munharca yesil dogayi katlediyorlar ve bir alahin kulu cikip ses cikarmiyor !! Turkiyede bazi cevreler yesil i bahane ederek Turkiye'nin gelismesini engelemek istiyorlar ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Garip ~ 9 yıl önce
İşte bu yorum ve zihniyeti anlamak mümkün değil. Belçika örneği olmamış. Bence siz başka bir yerde yaşıyorsunuz. Bence yorum yapmadan önce Türkçe derslerine gitmekte de fayda var. En azından bizler de yazılanları daha iyi anlayabiliriz.
misafir ~ 9 yıl önce
Yorumsuz gerçekten yorumsuz Silivriden Arnavutköy'e bir gecede taşınıyor. Rant rant rant gerçekten çok yazık para bürümüş gözlerini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Tam matlubuna muvaffık bir yazı olmuş. Bu alana meydan mı yapılır ? Orman odun çevre çiçek böcek kuş diyenlere gün doğmuş. Asılın kalemlere başlayın sövmeye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000