10 Ocak 2023, Salı 16:47:58

Yeni Ercan Havalimanı Test Uçuşlarına Hazırlanıyor

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, yeni Ercan Havalimanı’nın açılacağını söyledi.
  • 6 yıldır derken ?
  • Bu kişinin her söylediğini haber yapmayınız. Defalarca tarih verdi. İnandırıcı değil. Daha terminalin Meriç köyünden gelmesi gereken enerji hattı yok. Laf ola beri gele. Bu kişilere oy verenler de bu kişilere layik tabii.
  • Kktc hükümeti bu işlerden anlamadığı belli. Lütfen burasını Tütk sivil havacılığından birilerine inceletin. Olmazsa büyük bir firma gelip sizlere danışmanlık yapsın. Yoksa bu liyakatsizce yapılan inşaatın ve terminalin sorumlusu siz olacaksınız.
  • Burada trial yapılması için gereken bilgi birikim ve sertifikaya sahip personel yok dikkatinizi çekerim. Bu işi fraport tav veya yda gibi bir şirketin profesyonelce yapması lazım. Aman dikkat edin

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, yeni Ercan Havalimanı’nın açılacağını söyledi.

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı, Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı, Kıbrıs Postası TV’de yayınlanan ‘Sabah Postası’ isimli programa konuk olarak Gökhan Altıner’in sorularını yanıtladı.

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı, yeni Ercan Havalimanı’nın bittiğini ve teknik cihazların montajının yapıldığını söyledi.

Montajın tamamlanmasının ardından Şubat içerisinde deneme uçuşlarına başlanacağını belirten Arıklı, yeni Ercan Havalimanı’nın yeni turizm sezonunun başlangıcından önce resmi olarak açılmasının planlandığını kaydetti. 

Yeni Ercan Havalimanı Test Uçuşlarına Hazırlanıyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

LCEN ~ 1 yıl önce
6 yıldır derken ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bakan ~ 1 yıl önce
Bu kişinin her söylediğini haber yapmayınız. Defalarca tarih verdi. İnandırıcı değil. Daha terminalin Meriç köyünden gelmesi gereken enerji hattı yok. Laf ola beri gele. Bu kişilere oy verenler de bu kişilere layik tabii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bakan ~ 1 yıl önce
Böyle bakana böyle işletmeci işte :)
Lecn ~ 1 yıl önce
Kktc hükümeti bu işlerden anlamadığı belli. Lütfen burasını Tütk sivil havacılığından birilerine inceletin. Olmazsa büyük bir firma gelip sizlere danışmanlık yapsın. Yoksa bu liyakatsizce yapılan inşaatın ve terminalin sorumlusu siz olacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LCEN ~ 1 yıl önce
Senin de bu işlerden anlamadığın belli... LECN değil LCEN olacak . Lütfen yorum yaparken biraz bilinçli olalım ki yazdığınız yorum ciddiye alınsın...
Ercan ~ 1 yıl önce
Burada trial yapılması için gereken bilgi birikim ve sertifikaya sahip personel yok dikkatinizi çekerim. Bu işi fraport tav veya yda gibi bir şirketin profesyonelce yapması lazım. Aman dikkat edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok haklısınız ~ 1 yıl önce
1998 yılında AYT Bayındır'da başladığımızda bütün ekip Havalimanı işletme konusunda uzmandı.
Çok haklisiniza ~ 1 yıl önce
Haklıyız tabii. 6 yıldır sözde işletmecilik yapıyorlar. Uluslararası eğitimleri var mı acaba ? Bayındırın da ne olduğu belli.
Bayındır ~ 1 yıl önce
Bayındır ne ya ?
Bayındır ~ 1 yıl önce
Biri de bayındır örneği vermiş komedi gibi
Ercan'a ~ 1 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum, Handling te çok kötü, Çelebi yada Havaş' tan birisi acil gelmeli. Yoksa yeni Terminalde bunlar uçak kaldıramaz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000