24 Eylül 2013, Salı 10:41:48

YENİ BİR HAVAYOLU ŞİRKETİ KURULUYOR

İşadamı Murat Pura, havayolu şirketi kurmak için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulundu...
  • Murat Pura Muthis bir dolandirici evraklari ile ispatlarim mahkememizde devam etmekte dinleyen tutulur muthis buyuleyici dikkat edin diyorum sadece
  • Şimdi maaşların düzenli olması önceden yapılan haksızları yok etmez.ayrıca bu düzenli maaş ne kadar sürer merak ediyorum.Ortada bir sermaye yokken ve hiçbir banka kredi vermezken (çünkü şirketin ve patronun teminat göstereceği hiçbir şey yok) saplam bir ortak bulmadıkça bu iş hep yaş.
  • Pilot olduğunu söyler ama şimdiye kadar lisansını ya da uçtuğunu gören olmadı niyeyse
  • Şimdi zamanında alınıyor olması geçmişte insanları mağdur etmenin cevabı olamaz.nereden geldiği belli olmayan para daha ne kadar düzenli gelecek merak ediyorum.bu şirket 3 senedir havayolu olmaya çalışıyor hem de sermayesi olmadan.sermaye sağlayacak bir ortak bulunması çabasıyla ha bulursa belki olabilir.kredi almaya çalışılan onca banka reddetti ve zamanında teztura bile kazık atıldıÇıkan ismini temizleyebilir mi acaba?
  • Verilen vaatlere kanıp da bu şirkette çalışacaklara ya da çalışmaya başlayanlara şimdiden geçmiş olsun.
  • Bu firma kurulduğundan beri çalıştırdığı onlarca kişiyi mağdur etti.maaşlar 3 -4 ayda bir ödendi.Ayrılanlar ve alacaklılar doğru dürüsr paralarını alamadılar.alanlarda hukuki yolla alabildiler..Bir de bir zahmet internette Murat Pura ismini sorgulatsınlar.
  • hiç bir büyük firma bir anda büyük veya tam sistemle ortaya çıkmaz. kaybının en az olduğu ilk zamanlarında eksiklerini giderip sistemin aksak yönlerini düzeltip bunlardan kaynaklanacak kayıpları en aza indirerek büyür. duyulduğu kadarıyla kozlarının hepsini henüz açıklamayan A-P havacılık son yapılanma dönemine girmiş ve yakında ardı arkası patlatacağı bombalarla dev olma yolunda ilerleme trendine girmesi bekleniyor. umarız olur ve şimdiye kadar şirket içini boşaltan veya olmıyacak duaya amin demekte diretip sonunda da hüsran bulan firmaların ayıplarını tekrarlamayıp bu sektör çalışanlarının gurur duyacağı bir firma olarak yoluna devam etmesi.
  • yeni bir havayolu, yeni bir heyecan olması gerekirken bakıyorum burada bazıları ileri geri konuşuyor. Dedikodularla hareket edeceğinize bir hayırlı olsun demek çok mu zor? yeni bir iş ve istihdam kapısı açan birini tebrik etmektense böyle acımasızca eleştirmek çok yanlış....
  • Hadi herkese hayırlı olsun bu haber çok konuşulur bekleyelim ve görelim güzel şeyleri...
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Havacılık sektöründe birçok projeye imza atan A-P Havacılık şirketinin sahibi işadamı Murat Pura, yeni bir havayolu kurmaya hazırlanıyor. Antalya merkezli kuracağı havayolu şirketi ile farklı bir iş modelinde faaliyet göstermeyi planlayan Pura, ön izin almak için geçtiğimiz günlerde SHGM’ye başvuruda bulundu.

Airporthaber’e kısa bilgi veren Pura, projenin detaylarına ilişkin önümüzdeki günlerde açıklama yapacağını belirtirken, 5 yıllık bir çalışmanın sonucu olarak havayolu şirketi kurmak için kolları sıvadıklarını kaydetti.

Charter (tarifesiz) ve kargo taşımacılığı modeli ile operasyonlara başlamayı planlayan şirketin mevcut havayolu şirketlerinden farklı bir model uygulayacağı belirtildi.

©AirportHaber Özel

YENİ BİR HAVAYOLU ŞİRKETİ KURULUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

........... ~ 7 yıl önce
Murat Pura Muthis bir dolandirici evraklari ile ispatlarim mahkememizde devam etmekte dinleyen tutulur muthis buyuleyici dikkat edin diyorum sadece

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşte bu diyene ~ 9 yıl önce
Şimdi maaşların düzenli olması önceden yapılan haksızları yok etmez.ayrıca bu düzenli maaş ne kadar sürer merak ediyorum.Ortada bir sermaye yokken ve hiçbir banka kredi vermezken (çünkü şirketin ve patronun teminat göstereceği hiçbir şey yok) saplam bir ortak bulmadıkça bu iş hep yaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlginç ~ 9 yıl önce
Pilot olduğunu söyler ama şimdiye kadar lisansını ya da uçtuğunu gören olmadı niyeyse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte bu diyene ~ 9 yıl önce
Şimdi zamanında alınıyor olması geçmişte insanları mağdur etmenin cevabı olamaz.nereden geldiği belli olmayan para daha ne kadar düzenli gelecek merak ediyorum.bu şirket 3 senedir havayolu olmaya çalışıyor hem de sermayesi olmadan.sermaye sağlayacak bir ortak bulunması çabasıyla ha bulursa belki olabilir.kredi almaya çalışılan onca banka reddetti ve zamanında teztura bile kazık atıldıÇıkan ismini temizleyebilir mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mağdur ~ 9 yıl önce
Verilen vaatlere kanıp da bu şirkette çalışacaklara ya da çalışmaya başlayanlara şimdiden geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cellat ~ 8 yıl önce
olur böyle şeyler.işe devam
Dikkat!!!! ~ 9 yıl önce
Bu firma kurulduğundan beri çalıştırdığı onlarca kişiyi mağdur etti.maaşlar 3 -4 ayda bir ödendi.Ayrılanlar ve alacaklılar doğru dürüsr paralarını alamadılar.alanlarda hukuki yolla alabildiler..Bir de bir zahmet internette Murat Pura ismini sorgulatsınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte bu... ~ 9 yıl önce
o ozamanlarmış herkes maaşını zamanında alıyor şuanda...
harser ~ 9 yıl önce
hiç bir büyük firma bir anda büyük veya tam sistemle ortaya çıkmaz. kaybının en az olduğu ilk zamanlarında eksiklerini giderip sistemin aksak yönlerini düzeltip bunlardan kaynaklanacak kayıpları en aza indirerek büyür. duyulduğu kadarıyla kozlarının hepsini henüz açıklamayan A-P havacılık son yapılanma dönemine girmiş ve yakında ardı arkası patlatacağı bombalarla dev olma yolunda ilerleme trendine girmesi bekleniyor. umarız olur ve şimdiye kadar şirket içini boşaltan veya olmıyacak duaya amin demekte diretip sonunda da hüsran bulan firmaların ayıplarını tekrarlamayıp bu sektör çalışanlarının gurur duyacağı bir firma olarak yoluna devam etmesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deepbluesea ~ 9 yıl önce
yeni bir havayolu, yeni bir heyecan olması gerekirken bakıyorum burada bazıları ileri geri konuşuyor. Dedikodularla hareket edeceğinize bir hayırlı olsun demek çok mu zor? yeni bir iş ve istihdam kapısı açan birini tebrik etmektense böyle acımasızca eleştirmek çok yanlış....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte bu... ~ 9 yıl önce
Hadi herkese hayırlı olsun bu haber çok konuşulur bekleyelim ve görelim güzel şeyleri...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PURO-Murat :-) ~ 9 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000