13 Şubat 2022, Pazar 09:29:12

Yazıcı Rize-Artvin Havalimanı'nı ziyaret etti

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Rize-Artvin Havalimanı'nın bölgenin turizm potansiyelini daha fazla artıracağını düşündüğünü söyledi.
  • Şehrimizde Havalimanı olması demek vitrinimizin olması demek Allah devletimize zeval vermesin ne mutlu bize.
  • Betona saçın paraları,araplara bol bol toprak satın,onlar da yakında almadık yer bırakmayıp,insanları kendi topraklarında kendilerine uşak yapınca ki şimdiden aldıkları yerleri çitlerle çevirip kimse geçmesin diye de adam diktiler, görürüz şimdi sevinç naraları atanları.
  • Muhteşem bir proje Rize ve Artvin ekonomisinin sinerji startını verecek bir tesis DHMİ nin tanınan ikinci bir yüzü olarak pozitif anlamda bölgeye çok faydalı olacaktır
  • Boşa uğraşmayın bu israf yuvası seneye kapanacak nasılsa

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Rize-Artvin Havalimanı'nın bölgenin turizm potansiyelini daha fazla artıracağını düşündüğünü söyledi.

Yazıcı, Rize'nin Çayeli ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi, ardından esnafı ziyaret etti. Fındıklı ilçesinde basına kapalı gerçekleştirilen AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na da katılan Yazıcı, daha sonra AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ve AK Parti İl Başkanı İshak Alim ile Rize-Artvin Havalimanı inşaatında incelemelerde bulundu.

Hayati Yazıcı,Rize-Artvin Havalimanı inşaatında çalışmaların son hızla devam ettiğini aktardı. Mükemmel bir havalimanı yapıldığına dikkati çeken Yazıcı, "Pist uzunluğu 3 bin metre. Uluslararası her nitelikte uçakların inip kalkacağı bir havalimanı." dedi.

Yazıcı, eksiklerin tamamlanmaya devam ettiğini dile getirerek "Henüz bir tarih belirlenmedi. Nisan veya mayıs ayı gibi, 2022 yılının ilk yarısı içerisinde hizmete girecek. Rize'ye, bölgeye ve Türkiye'ye hayırlı olmasını diliyorum. Bu tesis, gurur verici tesislerden birisi. Bölgemizin turizm potansiyelini daha fazla artıracaktır diye düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Yazıcı Rize-Artvin Havalimanı'nı ziyaret etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Lazoğlu ~ 8 ay önce
Şehrimizde Havalimanı olması demek vitrinimizin olması demek Allah devletimize zeval vermesin ne mutlu bize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rizeli ~ 8 ay önce
Betona saçın paraları,araplara bol bol toprak satın,onlar da yakında almadık yer bırakmayıp,insanları kendi topraklarında kendilerine uşak yapınca ki şimdiden aldıkları yerleri çitlerle çevirip kimse geçmesin diye de adam diktiler, görürüz şimdi sevinç naraları atanları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atmaca ~ 8 ay önce
Rizeli kardeş bu yorumu bir rizeli nasıl yapar akıl almıyor. Konfor,güven lüks her Rizelinin hakkı tüm türk varandaşı gibi
Atmaca rumuzuna ~ 8 ay önce
Her Rize'liyi kendin gibi sorgulamaz,sormaz,düşünmez,oyunlara,yalanlara kolayca kanan,kandırılan mı sanıyorsun? Doğrular niye ağrınıza gidiyor ve bu ülkede konfor,lüks,güven isteyen ve hak eden sadece Rize'li mi var? İktidar sayesinde haksız yere Rize'lilere sağlanan haksız ayrıcalıkları,ihalesiz verilen işleri,torpilleri görmezden gelmek,korumak veya bunlarla övünmek şeytanla ortaklık yapmak değilse nedir? Topraklarının elin adamına peşkeş çekilmesine susmak ve bunu kabullenmek nasıl bir zihniyettir? Bir de türkçeyi düzgün yaz, Rize ve Türk büyük yazılır küçük değil.
Atmaca ~ 8 ay önce
Muhteşem bir proje Rize ve Artvin ekonomisinin sinerji startını verecek bir tesis DHMİ nin tanınan ikinci bir yüzü olarak pozitif anlamda bölgeye çok faydalı olacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş ~ 8 ay önce
Boşa uğraşmayın bu israf yuvası seneye kapanacak nasılsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saçmalama ne boşu ~ 8 ay önce
Rize artvin isviçre gibi. Araplar istişa edecek rizeyi. Turizm artacak ama Rize ve ilçeleri özellikle yaylaları baya dolacak maalesef
Rizeli ~ 8 ay önce
Havalimani bolgeye ,sehre kalkinma getirecek.boş boş yorum yapan boş beleş cçekemiyorsan uydu anteni tak.dijital de olabilir kapakli,kapaksiz
Rizeli ~ 8 ay önce
Araplar mı kalkındıracak. Komedyen misin sen

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000