01 Mayıs 2011, Pazar 08:03:37

YARIŞMA SEFERLERE YANSIDI

Acun Ilıcalı nın yapımını üstlendiği, Derya Büyükuncu, Asena, Nihat Doğan, Pascal Nouma, Özge Ulusoy, Ebru Destan gibi ünlülerin yarıştığı Survivor Ünlüler Gönüllüler in yapıldığı Dominik Cumhuriyeti, bu yaz Türklerin akınına uğrayacak. Yarışmayı izleyenler adada tatil için kuyruğa girdi.
  • halkımızın maddi olanakları olsada hepsi dünyayı dolaşsa tatil yapsa fena mı. Evliya Çelebi yi tanıyan var mı acaba yada seyahatname nedir bilen?
  • yurt dışına çıkıp paralarınızı saçmayın görmemiş gibi... görmemişin şeyi olmuş dominike uçmuş hemen, tv de bişey görmeye gelmiyo yahu... ''ayrıca'' diye yorum yapan arkadaş, o dediğin şeylere çok meraklısın galiba,ülkeye gelme o zaman hoşuna gittiyse, o dediklerin ahlaksız ülkelerde olur, latin kültürü tepeden tırnağa ahlaksızlık üzerine kurulmuş... bir latin bayan bir baydan çocuğu olur tek başına kalır, eşi başka bir kadınla yine bereber olur ve yine çocuk,bu dediklerim evlilik dışı olan olaylar...
  • baktın mı acaba başörtülülere karışan var mı ? zorla başörtüsü çıkarttıran üniversiteler var mı? her camiye gidene gerici yobaz gözüyle bakılıyor mu? Her an yönetime el koymaya hazır bir orduları var mı? Gitmişken bir de bunları kontrol etseydin , çünkü ben de gitmek istiyorum ama rakı şişem elimde değil.
  • Gittim bilirim. Otobuslerde opusmek serbest, havaalanlarinda deve kesilmiyor, ustsuz denize girenlere kimse donup bakmiyor bile. Her yerde dans eden insanlar, ucuz Presidente birasi, daha ne diim, rakinizi alin gelin.
  • bir farkla;burada deniz suyu sıcaklığı yıl boyunca her gün 28 derece ve üzerinde oluyor.yani 12 ay yaz.
  • Vay canına ! Türkiye'de deniz, kumsal ve güneş yok mu acaba?
  • Yuzde 30 luk bir artis olmus Dominike giden Turklerde.. Yani gecen sene 10 kisi gitmisti. Bu sene yuzde 30 luk artisla 13 kisi gitmis.. Akdeniz bolgesi dururken kimse denize girmeye bu kucuk adaciga gitmez..
Geçen yıldan bu yana Dominik Cumhuriyeti'ne turlar düzenlediklerini anlatan WTS Turizm'in sahibi Hürser Tekinoktay, “Özellikle programdan sonra vize gerekmeyen bir tatil yeri olarak denizini, kumsalını ve güzelliklerini gören kişiler tatil rotalarını Dominik Cumhuriyeti ne çevirdi '' dedi. Tekinoktay, bu ülke turuna katılmak isteyenlerin geçen yıla göre yüzde 30 luk artış gösterdiğini ifade etti. Vip Turizm Yurtdışı Turlar Pazarlama Direktörü Esra Tanoğlu da bölgede yeni otellerin açılmasıyla beraber yaklaşık 3 yıl önce Dominik Cumhuriyeti ne tur düzenlemeye başladıklarını söyleyerek “Daha ağırlıklı olarak kapalı gruplara özel geziler düzenliyoruz.

Egzotik doğası ile balayı içinde tercih edilen destinasyonlardan biri. Survivor programının bölgenin tanıtımına çok faydası oldu. Gelen talep sayısında önemli bir artış görülüyor '' diye konuştu. Survivor programının yayımlanmasından itibaren ilginin arttığını belirten Hiptur yetkilisi Sami Varol ise “Normalde uzun yol masrafları nedeniyle tercih edilmezdi. Ancak şimdi arayıp gitmek istediklerini söylüyorlar '' dedi.

GİDENE YUNAN TURU HEDİYE
Genellikle Fransa nın başkenti Paris ten aktarmalı yola çıkılan turda uçak, ülkenin başkenti Santa Domingo'ya iniyor. Dominik Cumhuriyeti turunda kilometrelerce uzanan bembeyaz kumsallar, turkuvaz renkli deniz, hindistancevizi dolu palmiye ağaçlarıyla tatil geçirmek mümkün. Hürses Tekinoktay şirket olarak Dominik Turizm Ofisi ile yaptıkları ortak çalışma sonucunda bu ülkeye giden herkese Yunan adaları tatili hediye ettiklerini kaydetti.
YARIŞMA SEFERLERE YANSIDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 12 yıl önce
halkımızın maddi olanakları olsada hepsi dünyayı dolaşsa tatil yapsa fena mı. Evliya Çelebi yi tanıyan var mı acaba yada seyahatname nedir bilen?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yurt dışına çıkıp paralarınızı saçmayın görmemiş gibi... görmemişin şeyi olmuş dominike uçmuş hemen, tv de bişey görmeye gelmiyo yahu... ''ayrıca'' diye yorum yapan arkadaş, o dediğin şeylere çok meraklısın galiba,ülkeye gelme o zaman hoşuna gittiyse, o dediklerin ahlaksız ülkelerde olur, latin kültürü tepeden tırnağa ahlaksızlık üzerine kurulmuş... bir latin bayan bir baydan çocuğu olur tek başına kalır, eşi başka bir kadınla yine bereber olur ve yine çocuk,bu dediklerim evlilik dışı olan olaylar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
baktın mı acaba başörtülülere karışan var mı ? zorla başörtüsü çıkarttıran üniversiteler var mı? her camiye gidene gerici yobaz gözüyle bakılıyor mu? Her an yönetime el koymaya hazır bir orduları var mı? Gitmişken bir de bunları kontrol etseydin , çünkü ben de gitmek istiyorum ama rakı şişem elimde değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Gittim bilirim. Otobuslerde opusmek serbest, havaalanlarinda deve kesilmiyor, ustsuz denize girenlere kimse donup bakmiyor bile. Her yerde dans eden insanlar, ucuz Presidente birasi, daha ne diim, rakinizi alin gelin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bir farkla;burada deniz suyu sıcaklığı yıl boyunca her gün 28 derece ve üzerinde oluyor.yani 12 ay yaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Vay canına ! Türkiye'de deniz, kumsal ve güneş yok mu acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yuzde 30 luk bir artis olmus Dominike giden Turklerde.. Yani gecen sene 10 kisi gitmisti. Bu sene yuzde 30 luk artisla 13 kisi gitmis.. Akdeniz bolgesi dururken kimse denize girmeye bu kucuk adaciga gitmez..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000