04 Nisan 2020, Cumartesi 13:44:23

UTED'den Covid-19 açıklaması

Uçak Teknisyenleri Derneği (UTED) Covid-19 salgını nedeniyle açıklama bulundu.
  • ya arkadaş iyi yada kötü bir derneginiz var eleştirmek yerine kim varsa basında ulasın da bir öneri verin hep kötüleme hep kötüleme bir sahip cıksanız arkasında değil yanında dursanız bu dernek cok sey yapar, yapmak zorunda kalır. havasen kac tane üyesi var bilen varmı adamaların sesi cıkıyorsa cokluktan siz böyle kötülediğiniz halde bile sizin için calısan birileri var
  • sonunda bu durumu dile getiren birileri cıktı teşekkürler uted
  • Sonuç? İftara yaz beni de yiğit!
  • Her yerde önlem alınıyor her şey düşünülüyor (güya) şirket televizyonlarında sosyal medya hesaplarında dezenfektasyon işlemlerinin yapıldığına dair videolar paylaşılıyor ama kimse şu sepetleri/kutuları düşünmedi mi gerçekten. Temastan kaçının diyorlar ama asıl temas bu kutulara dokunduğumuzda oluyor. Uted'i tebrik ediyorum bu konuyu düşündüğü ve paylaştığı için. Umarım şirketler ve DHMI/HEAŞ bu açıklamaya kulak verip acil aksiyon alır.
  • Bir şeyler değişiyor sanki. UTED'in sesi çıkmaya başladı. Umarım durmadan devam eder. UTED ne kadar büyükse biz de o kadar büyürüz çünkü. Helal olsun..
  • Yaw arkadaş gene dernekten başka sesi çıkan kimse yok...
  • Ben tek işleri dergi çıkarmak sanıyordum yapabiliyor mu böyle çıkışlar hayretler içindeyiz
  • Alıştık tüm sektörü bir araya getirdiğiniz iftarlara... Bu yıl iftar organizasyonu olacak mı?
  • Helal Uted... Helal Necdet Başkan... Herkes kuma kafasını gömmüş, Uted çıkıp tüm çalışanların sesi oluyor, riskleri dile getiriyor... Dernek daha ne yapsın...
  • Kıymetli dostlar, Özelde çalışan bir uçak teknisyeni olarak yıllardır şu soruya cevap bulamadım: Uted , saat, takvim, dergi anahtarlık dağıtmaktan başka ne yapar ? Cevap alabilirsem çok mutlu olurum . Herkese Saygılar, SAğlıklı günler dilerim.

Uçak Teknisyenleri Derneği (UTED) Covid-19 salgını nedeniyle açıklama bulundu.

Yapılan açıklamada personellerine girişlerine dikkat çekildi.

UTED açıklaması:

Uted Yönetim Kurulu olarak yaşanan salgın hastalık nedeniyle tüm ilgilileri havacılık emekçileri için göreve davet ediyoruz...

Bilindiği üzere tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgın hastalığı ülkemizi ve havacılık alanındaki şirketlerimizi de olumsuz etkilemektedir. Bu sorunun da üstesinden geleceğimize ve #BirlikteBaşaracağız söylemine yürekten inanıyoruz.

Bu süreçte tüm havacılık emekçileri kargo operasyonlarının ve uçak bakımlarının kesintiye uğramadan devam etmesi için yarı zamanlı da olsa görevlerine devam etmektedir. Bu esnada da özellikle havalimanı giriş kapılarında Covid-19 bulaşıcı hastalığına maruz kalma riskleri bulunmaktadır. Bu alanların belirli aralıklarla ilaçlandığı bilinmektedir.

Ancak, havalimanı giriş kapılarındaki eşya kutuları sürekli kullanılmaktadır. Bu nedenle yalnızca ilaçlamanın yeterli olmadığını düşünüyoruz.

Havalimanı personel girişlerinde kıyafetlerin kunulması için tek kullanımlık poşet ve eldiven kullanılması olası personel hastalanmalarının önüne geçecektir.

Ülkemiz ekonomisine büyük katkı sağlayan havacılık sektörü personelinin sağlık sıkıntısı yaşamadan, tüm havacılık faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam etmeyi gönülden arzuluyoruz.

Tüm ilgililerin bilgisine sunar gereğini arz ederiz.

UTED Yönetim Kurulu

UTED'den Covid-19 açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

derneğin biri ~ 1 yıl önce
ya arkadaş iyi yada kötü bir derneginiz var eleştirmek yerine kim varsa basında ulasın da bir öneri verin hep kötüleme hep kötüleme bir sahip cıksanız arkasında değil yanında dursanız bu dernek cok sey yapar, yapmak zorunda kalır. havasen kac tane üyesi var bilen varmı adamaların sesi cıkıyorsa cokluktan siz böyle kötülediğiniz halde bile sizin için calısan birileri var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mekanik ~ 1 yıl önce
sonunda bu durumu dile getiren birileri cıktı teşekkürler uted

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eee ~ 1 yıl önce
Sonuç? İftara yaz beni de yiğit!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 1 yıl önce
Her yerde önlem alınıyor her şey düşünülüyor (güya) şirket televizyonlarında sosyal medya hesaplarında dezenfektasyon işlemlerinin yapıldığına dair videolar paylaşılıyor ama kimse şu sepetleri/kutuları düşünmedi mi gerçekten. Temastan kaçının diyorlar ama asıl temas bu kutulara dokunduğumuzda oluyor. Uted'i tebrik ediyorum bu konuyu düşündüğü ve paylaştığı için. Umarım şirketler ve DHMI/HEAŞ bu açıklamaya kulak verip acil aksiyon alır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik. ~ 1 yıl önce
Bir şeyler değişiyor sanki. UTED'in sesi çıkmaya başladı. Umarım durmadan devam eder. UTED ne kadar büyükse biz de o kadar büyürüz çünkü. Helal olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uted ~ 1 yıl önce
Yaw arkadaş gene dernekten başka sesi çıkan kimse yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)))) ~ 1 yıl önce
Yine dernek yine dernek... arkadaş biraz az konuşsun şu dernek. Bütün yük derneğin üzerinde. 1 ay geçti vakaların çıkmasından sonra ilk kez yalandan bişeyler yazıyorlar.
Boşuna gülme ~ 1 yıl önce
Çok ilgili gibi yazıp gülüyorsun ama derneğin ilk yazısından haberin bile yok , destek vermiyorsun bari gölge yapma.
CQM ~ 1 yıl önce
Ben tek işleri dergi çıkarmak sanıyordum yapabiliyor mu böyle çıkışlar hayretler içindeyiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaci ~ 1 yıl önce
Olurmu iftar veriyorlar bide
FO ~ 1 yıl önce
Sen gelme havaci
İftar da olacak mı? ~ 1 yıl önce
Alıştık tüm sektörü bir araya getirdiğiniz iftarlara... Bu yıl iftar organizasyonu olacak mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal Olsun Derneğime... ~ 1 yıl önce
Helal Uted... Helal Necdet Başkan... Herkes kuma kafasını gömmüş, Uted çıkıp tüm çalışanların sesi oluyor, riskleri dile getiriyor... Dernek daha ne yapsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UTED Ne yapar ? ~ 1 yıl önce
Kıymetli dostlar, Özelde çalışan bir uçak teknisyeni olarak yıllardır şu soruya cevap bulamadım: Uted , saat, takvim, dergi anahtarlık dağıtmaktan başka ne yapar ? Cevap alabilirsem çok mutlu olurum . Herkese Saygılar, SAğlıklı günler dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mrs Teknik ~ 11 ay önce
Ben yurt dışında yaşıyorum ve biliyorum. Siz orda bilmiyor musunuz? Bence o sizin eksiğiniz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000