25 Şubat 2023, Cumartesi 12:23:44

UTED'de Genel Kurul günü

Uçak Teknisyenleri Derneği'nin (UTED) Olağan Genel Kurulu başladı.
  • Yeni yönetim hayırlı uğurlu olsun.Başarılarını diliyorum öncelikle Uted için okullu ve alaylı ayırt etmeden birlik olma zamanıdır.İlk öncelik yeni çıkan shgm genelgesi için olmalıdır.Ayrıca Sektördeki firmalar ve Uted ortak hareket etmelidir. 21
  • Başkanlığının bir hükmü yok. Talimatnamenin çıkışında kesinlikle önderlik yaptın sen ve senden önceki. Bu dernek ne işe yarar , hangi teknisyen işten atılıinca merhem oldunuz yaptiğınız 1 tane icraat var mı?
  • SHGM yetkilerine teşekkür ederiz. Bu sektörün daha iyi yerlere gelmesi için alınan tüm kararları destekliyoruz. Merdiven altı kuruluşlardan para ile modül geçenlerle, ilkokul düzeyinde soruların olduğu ve geçme notunun 45 olduğu bir yabancı dil sınavını geçip AMM, TSM, EO, okurken takılan arkadaşlar bir zahmet sağa sola çatacağınıza kendinizi geliştirin biraz.
  • Başkanım herkesin sesinin içine kaçtığı bir dönemde ortaya çıkıp, yanlışa yanlış dediniz. Tüm emekleriniz için şahsım ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Emeğin çok bizde.
  • Shgm tarafından son çıkarılan garabetten memnun musunuz? Hiç sesiniz çıkmadı da konuyla alakalı. Sayenizde pilottan bile istenmeyen şeyler bizden isteniyor, tebrikler. Mutlu emeklilikler dileriz, nasılsa sektörün kaymağını yediniz, yeni jenerasyon’a peynir altı suyu bile kalmadı. Keşke başkanı olduğunuz tüm zümreyi kapsayan işler yapsaydınız, ama hayır sizin için varsa yoksa shy mezunları, bu ayrımcılığınızla hatırlanacaksınız.
  • Başkan bey SHGM’nin başımıza ördüğü çoraplardan memnun görünüyor, eee katkısı az değil ne de olsa.
  • Hiç bir işe yaramayan bir cüruh. 02/09/2023 tarihinde yayımlanan yeni lisanslandirma talimatnamelerinden haberdarmısınız. Duyduğumuz, bu talimatnameye çanak tutmuşsunuz

Uçak Teknisyenleri Derneği'nin (UTED) Olağan Genel Kurulu başladı.

Florya'daki Elite World Otel'de gerçekleşen Genel Kurul'un gündemi ise şöyle:

UTED'de Genel Kurul günü

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Teknik Havacı ~ 1 yıl önce
Yeni yönetim hayırlı uğurlu olsun.Başarılarını diliyorum öncelikle Uted için okullu ve alaylı ayırt etmeden birlik olma zamanıdır.İlk öncelik yeni çıkan shgm genelgesi için olmalıdır.Ayrıca Sektördeki firmalar ve Uted ortak hareket etmelidir. 21

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlgiliye ~ 1 yıl önce
Başkanlığının bir hükmü yok. Talimatnamenin çıkışında kesinlikle önderlik yaptın sen ve senden önceki. Bu dernek ne işe yarar , hangi teknisyen işten atılıinca merhem oldunuz yaptiğınız 1 tane icraat var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tech ~ 1 yıl önce
SHGM yetkilerine teşekkür ederiz. Bu sektörün daha iyi yerlere gelmesi için alınan tüm kararları destekliyoruz. Merdiven altı kuruluşlardan para ile modül geçenlerle, ilkokul düzeyinde soruların olduğu ve geçme notunun 45 olduğu bir yabancı dil sınavını geçip AMM, TSM, EO, okurken takılan arkadaşlar bir zahmet sağa sola çatacağınıza kendinizi geliştirin biraz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teşekkürler Başkanım ~ 1 yıl önce
Başkanım herkesin sesinin içine kaçtığı bir dönemde ortaya çıkıp, yanlışa yanlış dediniz. Tüm emekleriniz için şahsım ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Emeğin çok bizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başkan’a ~ 1 yıl önce
Shgm tarafından son çıkarılan garabetten memnun musunuz? Hiç sesiniz çıkmadı da konuyla alakalı. Sayenizde pilottan bile istenmeyen şeyler bizden isteniyor, tebrikler. Mutlu emeklilikler dileriz, nasılsa sektörün kaymağını yediniz, yeni jenerasyon’a peynir altı suyu bile kalmadı. Keşke başkanı olduğunuz tüm zümreyi kapsayan işler yapsaydınız, ama hayır sizin için varsa yoksa shy mezunları, bu ayrımcılığınızla hatırlanacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 1 yıl önce
Lisans alana profesör ünvanı verilecek.
Haydar ~ 1 yıl önce
Başkan bey SHGM’nin başımıza ördüğü çoraplardan memnun görünüyor, eee katkısı az değil ne de olsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 1 yıl önce
Hiç bir işe yaramayan bir cüruh. 02/09/2023 tarihinde yayımlanan yeni lisanslandirma talimatnamelerinden haberdarmısınız. Duyduğumuz, bu talimatnameye çanak tutmuşsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000