30 Kasım 2017, Perşembe 12:00:59

Utair Sabiha Gökçen uçuşlarına başladı

Rus havayolu şirketi Utair, 29 Kasım itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen’den Rusya’nın Vladikavkaz şehrine uçmaya başladı.
  • sabiha gökçen den rusya ya daha çok uçuş olmalı pegasussun rusyada uçtugu tüm noktalar ful sadece pegasus rusyaya uçuyo utaır rusyanın farklı noktalarından uçuş yapmalı sabiha gökçene.
  • sağdaki bıyıklıya uyarın içkili işe gelmesin...aldiğı bahşişlere de cukka yapıp sıvışmasın..uçakaltı-nın canı çıkıyor bagajları atıcam diye....

Rus havayolu şirketi Utair, 29 Kasım itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen’den Rusya’nın Vladikavkaz şehrine uçmaya başladı. Haftada 2 gün yapılacak olan uçuşlar charter olarak gerçekleşecek.

Rusya’nın özel havayolu şirketlerinden Utair tarafından İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, Rusya’nın Vladikavkaz şehrine düzenlenen seferler Çarşamba ve Pazar günleri karşılıklı olarak yapılacak. 2017-2018 kış dönemi boyunca yapılması planlanan charter uçuşların yaz sezonunda da devam ettirilmesi planlanıyor. Uçuşlar, Boeing737-400 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek. Utair’ın ilk uçuşu sebebiyle düzenlenen karşılama töreninde önce apronda bir havacılık klasiği olan su takı yapıldı. Daha sonra uçağın uçuş ekibine karşılama çiçeği verildi.

Öte yandan seferlerin başlaması nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yolculara yönelik bir kokteyl düzenlendi. Etkinliğe, ISG Yönetim Kurulu Başkanı Dato' Mohd Izani Bin Ghani, İSG Yönetim Kurulu Başkan Vekili Datuk Mohd Badlisham Bin Ghazali, İSG Yönetim Kurulu Üyesi Rosli bin Abdullah, YM Raja Azmi Raja Nazuddin, Dato Che Azmi Bin Murad ve İSG CEO’su Ersel Göral’ın yanı sıra Utair ve İSG yetkilileri de katıldı. Ayrıca kokteylde, üst düzey yetkililerin katılımıyla pasta kesimi yapıldı. Utair Sabiha Gökçen uçuşlarına başladı

Facebook Yorum

Yorumlar

saw rusya ~ 1 yıl önce
sabiha gökçen den rusya ya daha çok uçuş olmalı pegasussun rusyada uçtugu tüm noktalar ful sadece pegasus rusyaya uçuyo utaır rusyanın farklı noktalarından uçuş yapmalı sabiha gökçene.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 1 yıl önce
sağdaki bıyıklıya uyarın içkili işe gelmesin...aldiğı bahşişlere de cukka yapıp sıvışmasın..uçakaltı-nın canı çıkıyor bagajları atıcam diye....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000