14 Temmuz 2011, Perşembe 11:40:39

UPS, direkt uçuşları başlattı

UPS, Hong Kong'dan Avrupa'ya direkt uçuşları başlattığını duyurdu...
  • modern 747-400 derken? ne kadar modern acaba reklam yaparken bir aciklarmisiniz ?
Direkt uçuşlar, hem paket hem de ağır yük gönderileri için Hong Kong'dan, Türkiye ve Avrupa'ya en geniş kapsamlı ertesi gün teslimat hizmeti sunmayı sağlıyor. 
 
Dört direkt uçuşun eklenmesiyle UPS, Hong Kong'dan Avrupa'ya her hafta toplamda 11 uçuş hizmeti sunuyor. Bu hizmet, şirketlerin bölgeye daha kolay erişmeleri ve Avrupa ile iş yürütmeleri için daha fazla seçenek sağlıyor. 
 
UPS, Hong Kong'dan Avrupa'ya ertesi gün para iade garantili teslimat hizmeti sayesinde rakiplerine oranla daha çok bölgeye ulaşıyor. Modern B747-400 uçağı ile yapılacak günlük direkt uçuşlar Almanya'nın Köln şehri ile Hong Kong arasında köprü oluşturacak. Söz konusu uçuşlar, UPS'in Hong Kong ile Köln arasında hali hazırda Dubai üzerinden haftalık olarak devam ettirdiği yedi uçuşa ek olarak gerçekleşecek. 
 
Yeni hizmet, 34 ülkede gümrüksüz küçük paket ve mektup servisinin yanısıra 18 ülkede gümrüklü küçük paket hizmeti ve Avrupa'nın dört bir yanını kapsayan geniş bir hizmet ağını oluşturuyor. 
 
UPS Ekspres Kargo servisi ile İstanbul, Paris, Milan, Prag, Frankfurt, Madrid, Barselona ve Kopenhag da dâhil olmak üzere bir günde 18 ülke ve Avrupa çapında 39 şehire teslimat yapılabilmekte. 
 
UPS'in Köln hava aktarma merkezi, şirketin kapsamlı ve entegre Avrupa hava ve kara ulaştırma ağının merkezi olarak 460 operasyon merkezi ve 156 günlük Avrupa içi uçuş noktasını içeriyor. Böylece, UPS'in Avrupa'daki her adrese teslimat yapabilmesini mümkün kılıyor. Bu etkin ağ, dünyanın en gelişmiş teknolojileriyle destekleniyor ve şirketlere tek bir lojistik hizmet sağlayıcısı ile neredeyse her pazara kapıdan kapıya ulaşma imkânı sunarak rekabetçi bir avantaj sağlıyor. 
 
UPS Uluslararası Başkanı Dan Brutto konu hakkında şunları söyledi: "Hong Kong, Çin topraklarına yakınlığı ve dünyanın geri kalanı ile olan güçlü ticaret bağlantıları nedeniyle, UPS için stratejik bakımdan önemli bir pazar. AB ile birçok Asya pazarının önemli bir ticaret ortağı hâline gelmesiyle birlikte bu uçuşların başlatılması, söz konusu ticari hatlarda ek ve daha hızlı gönderi seçenekleri sunarak Asya işletmelerine olan sorumluluğu göstermektedir." 
 
UPS Asya Pasifik Başkanı Derek Woodward ise şunları ekledi: "Yeni direkt uçuşlar, müşterilerimize Avrupalı iş ortaklarıyla ticaret yaparken hızlı ve etkili bir seçenek sunarak Hong Kong ve Avrupa arasındaki transit geçiş süresini belirgin ölçüde azaltıyor. Pazara hızlı ulaşım, değişen pazar taleplerine daha hızlı yanıt vermelerini sağlıyor ve buna karşılık, müşterilerine daha iyi hizmet vermelerine yardım ediyor. Ayrıca yeni uçuşlar, hızla büyüyen Hong Kong – Avrupa hattını destekleme imkânı sunarak hava kargo hizmetleri alan müşterilerimizin çoğunun bu hizmetten yararlanmasını sağlayacaktır." 
UPS, direkt uçuşları başlattı

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
modern 747-400 derken? ne kadar modern acaba reklam yaparken bir aciklarmisiniz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000