28 Şubat 2024, Çarşamba 20:23:07

Uçuşu olanlar dikkat: Yarın bu seferler iptal edildi

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bazı uçuşlar iptal edildi.
  • Başkanım sizden rica ediyoruz işçiler olarak aldığımız maaş yetmiyor yetmiyor valla yetmiyor kiralar aldı başını gidiyor ürün fiyatları deseniz öyle eşini çocuğunu dışarı çıkarmak bi çay kahve içmek çabası iyileştirme istiyoruz maaşlarımıza verilen para yapılan iş yüküne bedel değil zorlanıyoruz daha nasıl anlatalım??? MAAŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLUN LÜTFEN AHMET BOLAT
  • İstanbul havalimanında da bir çok uçak inişte pas geçiyor ve divert ediyor bunu niye kimse haner yapmıyor,Brüksel uçağı tam 4 saat 45 dakikada iniş yapabildi Çorlu havalimanına şu an ise Stockholm uçağı 2 kere pas geçmiş durumda ve havada tur atıyor ve Thy yönetimi siz bu insanların maaşlarına yapılacak zammı 2 aydır geçiktiriyorsunuz…yerde çalışanlar herşey uzkatan göründüğü gibi değilmiş değil mi?
  • 1.2 MİLYAR DOLARA PİST YAPARSIN AMA BIRAK CAT II -III ŞARTLARINI 3 DERECE STANDART CAT I ILS ŞARTLARINI SAĞLAYAMAZSIN. SİS, PUSDA TRAFİKLER DIVERT EDER ,BEKLER,YOLCU PERİŞAN , MİLLİ SERVET HEBA OLUR. PİSTİN YAPIMI 10 YIL SÜRDÜ KİMSENİN AKLINA YAKLAŞMA YÜZEYLERİ VE PAS GEÇME YÜZEYLERİNİ KORUMAK AKLINA GELMEDİ .

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bazı uçuşlar iptal edildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komiteleri (MADKOM) kararıyla, beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle Sabiha Gökçen kalkışlı ve varışlı sefer sayısı azaltıldı.

Yarın için yapılacak uçuşların yüzde 10’u iptal edilirken yolculardan ise uçuşlarını kontrol etmeleri istendi.

Karar sonrası açıklama yapan Prgasus Havayolları iptal edilen seferlerini paylaştı.

İşte Pegasus’un iptal olan uçuşları;

PC4450 Sabiha Gökçen-Konya
PC4451 Konya-Sabiha Gökçen
PC2810 Sabiha Gökçen-Trabzon
PC2811 Trabzon-Sabiha Gökçen
PC4782 Sabiha Gökçen-Milas-Bodrum
PC4783 Milas-Bodrum-Sabiha Gökçen
PC2182 Sabiha Gökçen-İzmir
PC2183 İzmir-Sabiha Gökçen
PC2660 Sabiha Gökçen-Ankara
PC2661 Ankara-Sabiha Gökçen
PC4752 Sabiha Gökçen-Adana
PC4753 Adana-Sabiha Gökçen
PC2790 Sabiha Gökçen-Samsun
PC2791 Samsun-Sabiha Gökçen
PC2732 Sabiha Gökçen-Kayseri
PC2733 Kayseri-Sabiha Gökçen
PC4762 Sabiha Gökçen-Dalaman
PC4763 Dalaman-Sabiha Gökçen

Uçuşu olanlar dikkat: Yarın bu seferler iptal edildi

Yorumlar

Ahmet Bolat Bey ~ 2 ay önce
Başkanım sizden rica ediyoruz işçiler olarak aldığımız maaş yetmiyor yetmiyor valla yetmiyor kiralar aldı başını gidiyor ürün fiyatları deseniz öyle eşini çocuğunu dışarı çıkarmak bi çay kahve içmek çabası iyileştirme istiyoruz maaşlarımıza verilen para yapılan iş yüküne bedel değil zorlanıyoruz daha nasıl anlatalım??? MAAŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLUN LÜTFEN AHMET BOLAT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pas geçen geçene ~ 2 ay önce
İstanbul havalimanında da bir çok uçak inişte pas geçiyor ve divert ediyor bunu niye kimse haner yapmıyor,Brüksel uçağı tam 4 saat 45 dakikada iniş yapabildi Çorlu havalimanına şu an ise Stockholm uçağı 2 kere pas geçmiş durumda ve havada tur atıyor ve Thy yönetimi siz bu insanların maaşlarına yapılacak zammı 2 aydır geçiktiriyorsunuz…yerde çalışanlar herşey uzkatan göründüğü gibi değilmiş değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAPTAN ~ 2 ay önce
1.2 MİLYAR DOLARA PİST YAPARSIN AMA BIRAK CAT II -III ŞARTLARINI 3 DERECE STANDART CAT I ILS ŞARTLARINI SAĞLAYAMAZSIN. SİS, PUSDA TRAFİKLER DIVERT EDER ,BEKLER,YOLCU PERİŞAN , MİLLİ SERVET HEBA OLUR. PİSTİN YAPIMI 10 YIL SÜRDÜ KİMSENİN AKLINA YAKLAŞMA YÜZEYLERİ VE PAS GEÇME YÜZEYLERİNİ KORUMAK AKLINA GELMEDİ .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000