11 Haziran 2013, Salı 08:16:49

UÇUŞ EKİBİNİ ÇILDIRTTILAR!

ABD'nin New York şehrinden Atlanta'ya AirTran Havayolları uçağı ile giden lise öğrencileri cep telefonlarını kapatmamakta ısrar edince, görevliler tarafından uçaktan indirildi.
  • Onlar insiyatifini şirketine kullanır menfaati ve ukalalık olsun diye değil
  • Bizdeki boy - kilo oranı ABD de yok bakın ablalar güvenliğe ihtiyaç bile duymaz.
  • Bizde müşteri ve para kaybederiz korkusuyla 2 ukala telefonu kapatmayınca uçaktan indiremezken adamlar 100 kişiyi indiriyor. Kurallar bellidir insiyatif kullanılmaz.

Pilot ve kabin ekibinin sabrı taşınca, uçakta bulunan yaklaşık 100 lise öğrencisi ve refakatçileri uçaktan indirildi.

AirTran ana ortağı Southwest şirketi, uçuş görevlilerinin defalarca uyarmasına rağmen yolcuların telefonlarını kapatıp yerlerine oturmadığından dolayı uçaktan indirildiğini ifade etti. Brooklyn Yeshiva of Flatbush Okulu'na kayıtlı öğrenciler 3 günlük gezi için yola çıkmıştı. Okul Müdürü Seth Linfield ise yönetimin olayı araştırdığını ve öğrencilerin diğer yolcuları rahatsız etmediklerini savundu.

Havayolu şirketi öğrencileri 12 saatlik bir yolculuktan sonra tatil yapacakları şehre gönderdi. Durumu skandal olarak niteleyen öğrenciler ise uçağın içinde çektikleri video ve fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak şikayetçi olduklarını dile getirdi.

UÇUŞ EKİBİNİ ÇILDIRTTILAR!

Facebook Yorum

Yorumlar

yorum ~ 9 yıl önce
Onlar insiyatifini şirketine kullanır menfaati ve ukalalık olsun diye değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oran ? ~ 9 yıl önce
Bizdeki boy - kilo oranı ABD de yok bakın ablalar güvenliğe ihtiyaç bile duymaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helal olsun ~ 9 yıl önce
Bizde müşteri ve para kaybederiz korkusuyla 2 ukala telefonu kapatmayınca uçaktan indiremezken adamlar 100 kişiyi indiriyor. Kurallar bellidir insiyatif kullanılmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000